opasan ili fin...???

Toliki bakšiš pravi poslovan čovek nikad neće ostaviti...
Kada nekome daje tolike pare... taj neko je to dobro zaradio... nečim...

P.S. Bzvz sam citirala tvoj post... LL...

kolike predrasude, boze, boze...

da svet je grozan, ko god da ima pare je kriminalac i ako neko hoce nekom da pomogne to je zato sto mu je ovaj necim to uzvratio...svi ljudi su losi, pokvareni i zli....dadadadada...
:per:
 
kolike predrasude, boze, boze...

da svet je grozan, ko god da ima pare je kriminalac i ako neko hoce nekom da pomogne to je zato sto mu je ovaj necim to uzvratio...svi ljudi su losi, pokvareni i zli....dadadadada...
:per:

On hoće njemu da pomogne... ma daj... šta je on... robin hud...;)
Nikad ne bih mogla da se zabavljam sa takvim likom... koji izigrava heroja... tako glupo...

P.S. To je samo moje mišljenje...
 
On hoće njemu da pomogne... ma daj... šta je on... robin hud...;)
Nikad ne bih mogla da se zabavljam sa takvim likom... koji izigrava heroja... tako glupo...

P.S. To je samo moje mišljenje...

ja ne bih mogla da se druzim, zabavljam i komuniciram uzivo sa nekim tako sebicnim i ogranicenim, koji je rastao pod staklenim zvonom i ne vidi dalje od svog nosa.

ali srecom nisu svi ljudi takvi!
:bye:
 
Zasto smo mi zene toliko komplikovane..i zasto uvek biramo komplikovanije stvari u zivotu...???lozimo se na lose momke?komplikujemo same sebi zivot...oko mene vladaneka cudna hijerarhija....kad god bih upoznala nekog ili je fudbaler (koje sam pocela mrzeti iz dna duse) ili je neko sa druge strane zakona, jak toliko da se jezim....??i zasto vecina nas daje prednost takvima nad finim dobrim momcima iz komsiluka??ja volim opasnost i neizvesnost mozda zato..i trenutno sam sa nekim takvim,ali ne znam vodi li to negde...mada imamo velike planove za zajednickubuducnost.....sta je sa vama, da li ste imale slicnih situacija?misljenje?:think::manikir:

da bre sto to radite ja jadan fin celo vece placam pice
vozim gu iz selo u selo po svi kafici a ona sretne onog tipa
i nestanu :eek: cekao sam gu celo vece al dzabe
na kraj kad konobarica rekla ce zatvori ja nisam teo da izadjem
i morala da zove gazdu umalo nisam dobijo batine od njega :eek:
 
nisi open minded...
i ocigledno nisi upoznala razne ljude...
opet ne pravdam niti osudjujem nikog...
ali sta tebe briga gde on trosi pare, koje je posteno zaradio? nije utajio porez, niti pokrao banku, niti nesto slicno...snasao se. zna da radi posao koji zna malo ljudi i dobro je bio placen za to..iskoristio situaciju...

eto...moze se i radom zaraditi nesto...ja ne mogu, nisam tog kalibra, iako znam puno stvari koje malo ljudi zna, prosto ne umem da unovcim znanja, a i ne traze se neka znanja u nasoj zemlji, ali ima ljudi koji to umeju!

bez obzira ne sve moguce mane koje ima...covek posteno zaradio pare.
i .

sto si smesna :) bre! lepo sam ti napisala da necu da prozivam ni tebe ni tog coveka, nego da sam JA zamislila nekoga poput Tonija Montane ... mozda ti taj film nisi gledala, ja jesam, jedno 50 puta, i to mi je prva asocijacija kada cujem "Majami" a jos u kombinaciji sa "davao baksis NASIM kelnericama" - ja vidim kubansku (srpsku) diskoteku u Majamiju :lol: Ovaj nastavak sa pomaganjem drugima si tek sad dodala... a u svakom slucaju mi je svejedno, nije moja prica.
Nego, kad si TI postala open-minded (da te citiram na engleskom)? Na moj komentar o menjanju muskaraca si stavila jedno petnaest zgrozenih smajlija... je l' to zato sto (tebi) ne ostavljam baksis od 500 kinti? :lol:
I nemoj sad ozbiljno da mi odgovoris, jer cu se ja opet zezati u odgovoru :)
 
sto si smesna :) bre! lepo sam ti napisala da necu da prozivam ni tebe ni tog coveka, nego da sam JA zamislila nekoga poput Tonija Montane ... mozda ti taj film nisi gledala, ja jesam, jedno 50 puta, i to mi je prva asocijacija kada cujem "Majami" a jos u kombinaciji sa "davao baksis NASIM kelnericama" - ja vidim kubansku (srpsku) diskoteku u Majamiju :lol: Ovaj nastavak sa pomaganjem drugima si tek sad dodala... a u svakom slucaju mi je svejedno, nije moja prica.
Nego, kad si TI postala open-minded (da te citiram na engleskom)? Na moj komentar o menjanju muskaraca si stavila jedno petnaest zgrozenih smajlija... je l' to zato sto (tebi) ne ostavljam baksis od 500 kinti? :lol:
I nemoj sad ozbiljno da mi odgovoris, jer cu se ja opet zezati u odgovoru :)

evo upravo sad odgledah svetog georgija..u prvom svetskom radu jedna zena a dva ratna druga i sve to u jednom selu...pa rekoh...
mozda je ipak muvalo u pravu!!!

ziveo promiskuitet!!!!

ne vredjam se ja zbog bivseg.

kazem da nisu svi ljudi koji imaju love kriminalci! to je cela prica! jer tema je oko toga on je opak sjajan baja koji je proziveo 5 zivota, krimi ovo ono..opasnost trt mrt...
a moja poenta je da sve to moze i bez krimi prica...

al ajde...ja zapela da objasjasnjavam...DA VAM OTVORIM OCI, DECO!!! TAKO JE!!

:hvala::hvala::hvala::hvala::hvala::hvala::hvala::hvala:
 
Zasto smo mi zene toliko komplikovane..i zasto uvek biramo komplikovanije stvari u zivotu...???lozimo se na lose momke?komplikujemo same sebi zivot...oko mene vladaneka cudna hijerarhija....kad god bih upoznala nekog ili je fudbaler (koje sam pocela mrzeti iz dna duse) ili je neko sa druge strane zakona, jak toliko da se jezim....??i zasto vecina nas daje prednost takvima nad finim dobrim momcima iz komsiluka??ja volim opasnost i neizvesnost mozda zato..i trenutno sam sa nekim takvim,ali ne znam vodi li to negde...mada imamo velike planove za zajednickubuducnost.....sta je sa vama, da li ste imale slicnih situacija?misljenje?:think::manikir:

Bezi dok se ne zaljubis.
Moj dobronameran savet.
Nije sve u tome sta covek radi,mozes ti imati srecan i lep brak i sa nekim takvog profila...ali sama si postavila pitanje...zasto uvek komplikovati....
Prosto,nemoj sebi komplikovati zivot.A mozes itekako....
I veruj mi neces uvek voleti opasnost i neizvesnost.Zna to da umori,zaboli i mnogo sta....
 
Zasto smo mi zene toliko komplikovane..i zasto uvek biramo komplikovanije stvari u zivotu...???lozimo se na lose momke?komplikujemo same sebi zivot...oko mene vladaneka cudna hijerarhija....kad god bih upoznala nekog ili je fudbaler (koje sam pocela mrzeti iz dna duse) ili je neko sa druge strane zakona, jak toliko da se jezim....??i zasto vecina nas daje prednost takvima nad finim dobrim momcima iz komsiluka??ja volim opasnost i neizvesnost mozda zato..i trenutno sam sa nekim takvim,ali ne znam vodi li to negde...mada imamo velike planove za zajednicku buducnost.....sta je sa vama, da li ste imale slicnih situacija?misljenje?:think::manikir:
Mišljenje traži od eksperata iz UBPOK-a...
Drži se fudbalera, i u islandskoj ligi ima naših ljudi. U Singapuru je harao naš čovek, bio je legenda. Šta reći za onog našeg iz Azerbejdžana... Fudbal... Odslušaj par pesama Ateist Repa i sve će ti biti jasno. :D
 
Iz mog nekog licnog iskustva uvek treba birati cutljive i namrgodjene muskarce koji deluju kao zveri i sirovine...zasto? zato sto sa takvima odmah na pocetku znate na cemu ste a oni fini kada vam, da izvinete, 'uvale' su najgori...
 
Zasto smo mi zene toliko komplikovane..i zasto uvek biramo komplikovanije stvari u zivotu...???lozimo se na lose momke?komplikujemo same sebi zivot...oko mene vladaneka cudna hijerarhija....kad god bih upoznala nekog ili je fudbaler (koje sam pocela mrzeti iz dna duse) ili je neko sa druge strane zakona, jak toliko da se jezim....??i zasto vecina nas daje prednost takvima nad finim dobrim momcima iz komsiluka??ja volim opasnost i neizvesnost mozda zato..i trenutno sam sa nekim takvim,ali ne znam vodi li to negde...mada imamo velike planove za zajednickubuducnost.....sta je sa vama, da li ste imale slicnih situacija?misljenje?:think::manikir:

Kakvi li su ti planovi da mi je znati?!:eek:
 

Back
Top