Mizoginija ili realnost?

@Metla na vestici

Зашто мушкарци купују и носе сатове, одела, кожне јакне, ципеле, наочаре за сунце? Зашто иду код фризера и гледају да имају добру фризуру или браду? Зашто се труде да купе што бољи и јачи аутомобил? Зашто иду у теретану?

Шта је то ако није визуелно?
 
Није баш да мушкарци привлаче пажњу само речима. Да би чуо некога како прича, мораш прво да га угледаш.
Може неко да ми се свиђа духовно колико хоћеш али ако не одговара визуелно - довиђења.
 
Ja bih rekla realnost, svaka druga danas ima botoks, urađene usne, grudi, a uzor im neka iz rijalitija. Žao mi tih žena, žao mi što takve žene dobijaju medijsku pažnju, žene sa ulice, neprirodne, neobrazovane, proste, onda se ove ostale ugledaju na njih i oponašaju ih. Propadamo
 
Ja bih rekla realnost, svaka druga danas ima botoks, urađene usne, grudi, a uzor im neka iz rijalitija. Žao mi tih žena, žao mi što takve žene dobijaju medijsku pažnju, žene sa ulice, neprirodne, neobrazovane, proste, onda se ove ostale ugledaju na njih i oponašaju ih. Propadamo
Естетска хирургија је постојала и пре садашњих "ријалитија", само што није била приступачна свима.
 
Естетска хирургија је постојала и пре садашњих "ријалитија", само што није била приступачна свима.
Ko kaže da je sad svima pristupačna
Idemo, botoks u lice, hijaluron u usne, plastični nos i sveee, markirana garderoba a za ručak pašteta. Nmvz bitno da sam u trendu i tako svaka druga koju vidiš, žalosno
 

Back
Top