opasan ili fin...???

nije to bas sad bukvalno da im dajem prednost..i da trazim nekog takvog...ali na takve nalecem...a i veruj mi da takva osoba koja je prosla za jedan zivot nesto sto mnogi za 5 nece moze svakog da obrlati pricom..pa cak i najvece intelektualke kojih je ovde koliko hoces,i koje sad naveliko pljuju i po meni i po temi...
p.s. a i ja sam jedna od njih..ha..

pa ne dajem bas bukvalno prednost ali tako izgleda..a i veruj mi da takva osoba koja je za jedan zivot prosla ono sto mnogi nece ni za 5 moze svojom pricom da zavrti mozak i najvecim intelektualkama,kojih ovde verovatno i ima..a sve one i one gore ce pluvati po tome...jer nikad u zivotu u slicnoj situacijinisu bile....
p.s. a i ja sam jedna od njih...
Ako te privlače takvi opasni tipovi, onda bi trebalo da znaš da se nosiš sa svim što takva veza znači. Moraš i ti biti opasna ;) Ne znam šta da ti kažem, meni se ne sviđaju takvi.
Ma šta da je on prošao, fazon opasnog momka mi se ne sviđa. I to nema veze sa tim da li sam najveća intelektualka, ili obična devojka iz naroda :)
 
nije to bas sad bukvalno da im dajem prednost..i da trazim nekog takvog...ali na takve nalecem...a i veruj mi da takva osoba koja je prosla za jedan zivot nesto sto mnogi za 5 nece moze svakog da obrlati pricom..pa cak i najvece intelektualke kojih je ovde koliko hoces,i koje sad naveliko pljuju i po meni i po temi...
p.s. a i ja sam jedna od njih..ha..

A i ti meni veruj da dobro poznajem profil devojke poput tebe..i nemas minut mozga ako mislis da pomenuti ima sporiji casovnik koji mu zaustavlja vreme da bi ziveo brze..to sto mislis da je brzo i ludo piti pice u jednom gradu a srati u trecem..ebavati sponzoruse koje obrlati pricom ili keshom..rokne nekog ili chukne nesto..pa zavrsi na robiji 10ak god alal vera..zivi ti samo brzo sa njima
 
Svako zivi kako zeli i svako ima sopstveni izbor. Tvoj je takav i to je tvoja stvar, smesno je smo kako si sve pisala u mnozini kao da svi zive ili barem ceznu da zive tako kao ti.
Zivot sa "opasnim" tipovima nije isto sto i jedna noc ili par izlazaka sa njima, tako zaboravi te planove koje imate ti i taj mladic za svoje dobro ako su uopste planovi.
 
Vidi, topika.. Ja se isto slazem da svi imamo pravo na svoj izbor i nikad ne bih niciji pljuvala jer ne podnosim da se u moj neko mesa. Ali cinjenica je da 'opasni' tipovi su bzv uglavnom. Bila sam tim opasnim... Nije bio nekakav mafijas , ali je bio iz te price, avioni, kamioni, sponzoruse, brzina. Za mene i po meni prilicno povrsan tip i prazna prica. Totalno nekako bez sadrzaja , samo forma. I druge devojke u njegovom zivotu konstantno.. Pretpostavljam da si bas mlada. ;)
Ni ene ne privlace ti 'mirni' , ali sam ove 'opasne' odavno prevazisla. Mozes imati adrenalin i sa 'obicnim' tipom samo ako malo zagrebes ispod povrsine...
 
Zasto smo mi zene toliko komplikovane..i zasto uvek biramo komplikovanije stvari u zivotu...???lozimo se na lose momke?komplikujemo same sebi zivot...oko mene vladaneka cudna hijerarhija....kad god bih upoznala nekog ili je fudbaler (koje sam pocela mrzeti iz dna duse) ili je neko sa druge strane zakona, jak toliko da se jezim....??i zasto vecina nas daje prednost takvima nad finim dobrim momcima iz komsiluka??ja volim opasnost i neizvesnost mozda zato..i trenutno sam sa nekim takvim,ali ne znam vodi li to negde...mada imamo velike planove za zajednickubuducnost.....sta je sa vama, da li ste imale slicnih situacija?misljenje?:think::manikir:

hahah, pa ja idem u bioskop za takve stvari ... stivu mekvinu ili danijelu krejgu bas stoji pistolj, pa one jurnjave po krovovima, preskakanje iz kola na motor, iz maroka u svajcarsku - preko tokija... do yaya. a u stvarnom zivotu volim fine momke... koji idu u bioskop samnom :)
 
Zasto smo mi zene toliko komplikovane..i zasto uvek biramo komplikovanije stvari u zivotu...???lozimo se na lose momke?komplikujemo same sebi zivot...oko mene vladaneka cudna hijerarhija....kad god bih upoznala nekog ili je fudbaler (koje sam pocela mrzeti iz dna duse) ili je neko sa druge strane zakona, jak toliko da se jezim....??i zasto vecina nas daje prednost takvima nad finim dobrim momcima iz komsiluka??ja volim opasnost i neizvesnost mozda zato..i trenutno sam sa nekim takvim,ali ne znam vodi li to negde...mada imamo velike planove za zajednickubuducnost.....sta je sa vama, da li ste imale slicnih situacija?misljenje?:think::manikir:

Jaoj jaoj dusice draga...ma kakvi opasni momci. U kom smislu su oni opasni, u tom sto su mozda delikventi ili nemaju nicega u glavi pa komplikuju sebi zivot i mladim devojkama...
Naravno da to vodi negde...vodi na jedan put, na kome se potpuno gubi sistem vrednosti...Ne bih ja puno da gusim, ali prednost definitivno imaju i trba da imaju fini momci, kuturni i pametni...a njihova muskost i jacina (kako bi ti to nazvala opasnost), treba da se ogleda u autoritetu i snazi, mentalnoj, psihickoj....
Eto toliko od mene...:)
 
nije to bas sad bukvalno da im dajem prednost..i da trazim nekog takvog...ali na takve nalecem...a i veruj mi da takva osoba koja je prosla za jedan zivot nesto sto mnogi za 5 nece moze svakog da obrlati pricom..pa cak i najvece intelektualke kojih je ovde koliko hoces,i koje sad naveliko pljuju i po meni i po temi...
p.s. a i ja sam jedna od njih..ha..

To su tipicne price "ja sam doziveo to i to",koliko momaka sam upoznao i koji su mi tako pricali,pa i moj brat ali na kraju nisu niko i nista,uvek te pretigne zakon ili zivot ... Obicno kad dobiu dete smire se ... Uvek iste price,secam se jednog "ja sam nosio satove od 40 000 eura,vozio takve automobile,placao 300e hotel na par sati da bi kres*** super ribu,rucao sam u taj i taj restoran(restorani gde je meni minimum 150e)" ali na kraju krajeva,nema nikakvu nekretninu na svoje ime,nema nikakav posao,nije ni priznat i niko ga ne postuje,bio u zatvoru i izgubio pola zubova ... Takvih ima koliko hoces a oni nisu niko i nista,ne zasluzuju nikakvo postovanje.

A ribe koje se loze na to i koje nesvesno odbacuju ostale i idu s takvim,to su devojke koje nemaju hrabrosti da se bore u zivotu i koje cekaju asistenta celog zivota.Idu sa takvim momcima jer nisu sposobne da sebi priuste udoban zivot.
U faca si velika sto si kupio auto od 50hilja doteran iz inostranstva,ukraden,i kupljen za 10 puta jeftinje,svako moze da se snadje na takav nacin nije to nista posebno.Zalosno sto se ljudi loze na takve stvari a njima nije ni bitno kako ce vaspitati decu,da li ce ih postovati,kako ce da odrastu.Al dobro neki su altruisti da drugi cicije.
 
Zasto smo mi zene toliko komplikovane..i zasto uvek biramo komplikovanije stvari u zivotu...???lozimo se na lose momke?komplikujemo same sebi zivot...oko mene vladaneka cudna hijerarhija....kad god bih upoznala nekog ili je fudbaler (koje sam pocela mrzeti iz dna duse) ili je neko sa druge strane zakona, jak toliko da se jezim....??i zasto vecina nas daje prednost takvima nad finim dobrim momcima iz komsiluka??ja volim opasnost i neizvesnost mozda zato..i trenutno sam sa nekim takvim,ali ne znam vodi li to negde...mada imamo velike planove za zajednickubuducnost.....sta je sa vama, da li ste imale slicnih situacija?misljenje?:think::manikir:


Ja se nikad nisam ložila na te ''baje'' koji imaju zavodnički pogled, brdo mišića i utoku u gaćama .... Nikad me nisu privlačili ti ''neosvojivi'' i uvek sam nalazila da su bezlični i da sa njima nema šta mnogo da se priča, baš zato što su rodjeni od taktike. Sirovine nikada nisu bile moj fah .... neobradjeno drvo mi nikada nije bilo interesantno .....

Mene su uvek zanimali oni fini i lepo vaspitani momci .... prijemčivi, komunikativni i dragi ..... pažljivost me je uvek obarala sa nogu.... i jedino sam sa takvim mogla da se zamislim u budućnosti .....

Nikad nisam volela da se mučim sa ljudima .... kod mene sve mora da teče, da bih bila zadovoljna.
 
Zasto smo mi zene toliko komplikovane..i zasto uvek biramo komplikovanije stvari u zivotu...???lozimo se na lose momke?komplikujemo same sebi zivot...oko mene vladaneka cudna hijerarhija....kad god bih upoznala nekog ili je fudbaler (koje sam pocela mrzeti iz dna duse) ili je neko sa druge strane zakona, jak toliko da se jezim....??i zasto vecina nas daje prednost takvima nad finim dobrim momcima iz komsiluka??ja volim opasnost i neizvesnost mozda zato..i trenutno sam sa nekim takvim,ali ne znam vodi li to negde...mada imamo velike planove za zajednickubuducnost.....sta je sa vama, da li ste imale slicnih situacija?misljenje?:think::manikir:

svasta, pa naravno da smo imale...svima nama je u krvi da zelimo nekoga ko ce nas s' vremena na vreme izdevetati po guzi, prevariti sa najboljom drugaricom, reci nam da cutimo..pa, ondak red pokloncica i grubog sexa....sta vise treba jednoj zeni...:roll:
 
ma nerazumem uopste zasto ste se svi toliko uzurpirali ovom temom..??cak ste me naterali i da se prijavim da bih ostavila komentar posto sam jedna od onih koja se vec godinu dana bavi citanjem vasih malih rasprava,ali se nikada ne oglasava,do sad...:))

ovoj devojci mogu da kazem da sama zivi svoj zivot,pa da sama i bira isti...moja tetka je u slicnoj situaciji,udata je za jednog takvog..i znas li kako joj prolazi zivot,on ode na put pa ga nema neko vreme ona strepi hoce li se vratiti ziv,njegove prijatelje ne podnosi,jer su mnogi od njih ljudi u kasnim cetrdesetim koji i dalje izlaze po splavovima na kojima bahato trose novac...a naravno i taj moj teca je isti takav..znam pricu da je za vece u klubu potrosio 2000 evra..by the way tetka mi izgleda kao milion dolara,ima trideset godina i udata je za njega poslednjih 5...evidentno je da je on voli cak sta vise obozava,cini mi se da se takvi tipovi zene samo iz ljubavi,ali sta ti to vredi kad sa nekim takvim nisi sigurna sta nosi dan a sta noc..i da li ti treba neko ko je tako i toliko bahat,ma koliko on delovao emancipovano..srce drzace te kao malo vode na dlanu,to je sigurno,jer oni svoje zene u nebo dizu,ali isto tako neces smeti da piskis bez njegovog znanja, moraces da budes spremna da brines o svemu,kuci,deci,i o njemu...i da znaj da uz takve ljude idu i poroci kao sto su: kocka,droga,*****..ako si jaka da sa svim tim izadjes na kraj samo napred...

Pa znam i ja za pricu da je moj bivsi momak trosio 1000e za jednu noc u bg, a u Miamiu je davao baksise nasim konobaricama od 500$, ali on covek radi, zaradjuje, obrazovan, pametan...i znam jos jednog bivseg momka, koji vozi opasna kola i seta opasne ribe, a ne zna ni da se bije!! I sam je pare zardio. Dadadad, koliko god zvucalo neverovatno.
Prodju ljudi 5 zivota i bez kriminala.
:telefon:
 
Pa znam i ja za pricu da je moj bivsi momak trosio 1000e za jednu noc u bg, a u Miamiu je davao baksise nasim konobaricama od 500$, ali on covek radi, zaradjuje, obrazovan, pametan...i znam jos jednog bivseg momka, koji vozi opasna kola i seta opasne ribe, a ne zna ni da se bije!! I sam je pare zardio. Dadadad, koliko god zvucalo neverovatno.
Prodju ljudi 5 zivota i bez kriminala.
:telefon:

-Ma u pravu si ja joj samo navedoh delic toga,kako bi joj izgledao zivot sa nekim takvim..jer imam primer za to koji gledam svaki dan...i dzaba sva ta lova,dobra kola, dobri restorani,putovanja..kad nikad ne znas sta te ceka sutra...
A to sam je pare zaradio i na koji nacin nikad ne znas....eee..danas su ti najveci krimosi oni za koje ni ne pomislis..advokati,sudije,branioci..u toj mafijaskoj bransi ima ljudi svih profila...
 
Чим ти питаш нас за мишљење, осећаш и ти ...или ти макар разум говори да то баш и не би требало тако. Али младост је оно што те заводи, што ти не да мира и што тражи акцију и адреналин. Е па цицо моја све је то у реду само пази да те та акција не кошта много чега, да касније у животу не жалиш због својих поступака. Мора драга мало да се размишља чак и када се у везе улази, поготову такве...ниси сигурно ни гуска нити нека која потпуно не зна у шта се упушта...да је тако ти би срљала главом без обзира а не би никог ни питала. Овако нешто ти у теби говори да ниси у праву...преиспитај добро себе...ни због кога другог...због себе..због своје будућности.
 
-Ma u pravu si ja joj samo navedoh delic toga,kako bi joj izgledao zivot sa nekim takvim..jer imam primer za to koji gledam svaki dan...i dzaba sva ta lova,dobra kola, dobri restorani,putovanja..kad nikad ne znas sta te ceka sutra...
A to sam je pare zaradio i na koji nacin nikad ne znas....eee..danas su ti najveci krimosi oni za koje ni ne pomislis..advokati,sudije,branioci..u toj mafijaskoj bransi ima ljudi svih profila...

Mojne mi diras bivse momke!
:besna:

Ne, ja znam kako su oni pare zaradili. Tako sto su rintali. I naravno dobro se prodali, uvalili i unovcili svoja znanja i iskustva!
 

Back
Top