Onkomafija - vreme izmedju skenera 2

Pre par godina naš domaćin na moru nam pokaže jednu malecnu poslastičaru, gde se svaki dan spremaju sveži kolači i baklave u malim količinama ali je uvek sveže. I mi ko mutavi svake godine čim stignemo trčimo tamo. Ove godine smo otkrili oreo baklavu :zper: savršenstvo u svakom zalogaju. I tako svaki drugi dan smo išli i kupovali novu turu. Onda jedno jutro pođem ja po hleb, i ajd kad sam tu u blizini svratim kod Hristosa ne bi li ikako iskukala recept. Upoznam ja njegovu ženu i ona mi lepo sve objasni i pokaže kako prave sve vrste baklava, a ja srećna do neba. Nisam verovala da će tako lako da mi daju recepte.
Ali idiot, zaboravih da je pitam za lokomadese. Jeste da ih oni ne prave, ali sigurno znaju recept. Nego ajde sledeće godine ću.
 
А што ти промени ник?
Дам ти ја смокве, имам смрзнуте у фризу. Набрала их код мајке, појела пар комада и нешто ми даље нису ишле.
Било ми жао да пустим да иструле па их стрпала у замрз. :)
Кад се видимо, донесем смокве. ;)
 
Nego jesi ti negde tamo blizu, da pijemo kaficu, m?
jesam draga moja ali sam sad kod kuće na odmoru plus sam bolesna kao pas, navatala virus na sajmu, kašljem kao magarac a nos curi kao česma,
moraćemo drugi put kad ja ozdravim a ti budeš ponovo kod kuće.....stigla nova bebilica,čestitam draga od srca, nek je zdrava uvek i vesela i da živi 100 godina, postaješ sve bogatija bakilice, mnogo se radujem zbog tebe :heart::heart::heart::heart::heart:
 
jesam draga moja ali sam sad kod kuće na odmoru plus sam bolesna kao pas, navatala virus na sajmu, kašljem kao magarac a nos curi kao česma,
moraćemo drugi put kad ja ozdravim a ti budeš ponovo kod kuće.....stigla nova bebilica,čestitam draga od srca, nek je zdrava uvek i vesela i da živi 100 godina, postaješ sve bogatija bakilice, mnogo se radujem zbog tebe :heart::heart::heart::heart::heart:
Hvala puno draga moja ❤️😘
Evo krenula po nalaz, javljam se kad stignem.
 
Evo konacno i ovde da se javim, nalaz magnetne dobar. Doce me pohvalile, sestra me nije poznala, pa smo se svi smejali, i izmenili lepe zelje i rezultate u narednim susretima. :)
biće draga moja, čestitam, samo napred, sad možeš da se opušteno zabavljaš sa bebironima,videla sam slikice na dvd, matore su kao lutke, lepe ćerke lepu decu rađaju, a kako drugačije kad im je i majka lepotica :heart:
 
biće draga moja, čestitam, samo napred, sad možeš da se opušteno zabavljaš sa bebironima,videla sam slikice na dvd, matore su kao lutke, lepe ćerke lepu decu rađaju, a kako drugačije kad im je i majka lepotica :heart:
Jao hvala, a da vidis bekanu kakva je kao jedna krofna, sva u obrascima, prvasti mali nocic i puna ustasca...ma kao lutka jedna :heart: nego mi je zabranjeno da kacim slicice pa malo patim zbog toga, ali izboricu se ja vec sa njima :lol:
 
uvek možeš u kafani na ženama da okačiš i ja odmah brišem, maltene sam stalno na netu, što na poslu što kod kuće,
imamo i mi dušu i volimo bebe, sad nam je u stanu jedan malecki 22 meseca, pa kad pruži ruke da ga uzmem ili mi
nasloni glavu na rame da se mazi rastopim se ko puter
 

Back
Top