Quantcast

onkomafija-vreme izmedju skenera 2

Rayela

Buduća legenda
Moderator
Poruka
46.227
E pa ovako, skener je dobar, jos bolji nego prethodni, a posto sam isprimala 3x3 ciklusa te DTIC terapije, lekari su zakljucili da sam ja usla u tu remisiju, da je bolest prevedena u hronicno i da su sve preostale primene na plucima stacionirane. :D
Bila odmah danas da zakazem kontrolni CT pluca,abdomena i karlice.
Sad sam druga osoba, to je neverovatno sta je psiha :eek:

Da pozavrsavam neke obaveze i da idem kod dece malo, nisam ih videla uzivo godinu dana, jedva cekam :zurka:
:heart2:
I ja se Afro mnogo radujem, pa zasluzila se bre da i tebe Bog pRogleda:heart:

Sabonis

Domaćin
Poruka
4.192
E pa ovako, skener je dobar, jos bolji nego prethodni, a posto sam isprimala 3x3 ciklusa te DTIC terapije, lekari su zakljucili da sam ja usla u tu remisiju, da je bolest prevedena u hronicno i da su sve preostale primene na plucima stacionirane. :D
Bila odmah danas da zakazem kontrolni CT pluca,abdomena i karlice.
Sad sam druga osoba, to je neverovatno sta je psiha :eek:

Da pozavrsavam neke obaveze i da idem kod dece malo, nisam ih videla uzivo godinu dana, jedva cekam :zurka:
:heart2:

likita12

Poznat
Poruka
8.736
Dobro veče!
Pozdrav svim članovima, starim i novim.
Afro, drago mi je da si uspela da se izboriš, baš su me obradovali rezultati.
Petr, čudo moje, svaka čast! Nego kaži ti teta Likiti koju specijalizaciju biraš? Zlu ne trebalo 😁
Nedo medo ❤
Nedostaje mi stari sastav i često se prisećam kako nam je bilo lepo... Nema toga više...

likita12

Poznat
Poruka
8.736
Ćao likita.

Kako si, kako porodica? Jeste nam bilo lepo ovde, baš. Paradoksalno jeste, onkološki bolesnici, a zezanje i smeh po ceo dan. Onkomafijaši.
Neprevaziđeni onkomafijaši ❤
Hvala Zd, super smo svi. Sinak krenuo u srednju školu, preraso me još odavno, ljubi ga majka golemog 🤣
Muž dobro, čuje uglavnom šta mu se govori, al to mestimično i u zavisnosti od vremena 🤣
Ja radim, počela od ponedeljka, bili na odmoru 20 dana, prošlo u trenu. Sutra mi je drugi rođendan koji obavezno obeležavam, reko doca tako treba 😁
Kako si ti?

Affro*

Stara legenda
Poruka
96.946
Dobro veče!
Pozdrav svim članovima, starim i novim.
Afro, drago mi je da si uspela da se izboriš, baš su me obradovali rezultati.
Petr, čudo moje, svaka čast! Nego kaži ti teta Likiti koju specijalizaciju biraš? Zlu ne trebalo 😁
Nedo medo ❤
Nedostaje mi stari sastav i često se prisećam kako nam je bilo lepo... Nema toga više...
Hvala Likita, nadam se da ce i svaki sledeci biti takvi :)

Meda

Veoma poznat
Moderator
Poruka
13.496
šta bre nedo medo, ljuta sam ko puška, izogovarala sam te sa Likicom samo tako i nisam joj dala da te kontaktira
nek ja ovde umrem od muke, znaš kakva sam, uvek imam taj osećaj da smetam i što ti teško da dve reči ovde napišeš,
mrdneš repom ej živa sam, odma da si poslala taj fb u pp ili ću dođem u Niš i namlatim te ko mačku bre , još sam ja i fina,
pa znaš šta bi ti ona naša lujka uradila :rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:
kasnim na posao zbog vas bogte mazo :eek:

LikiLee

Poznat
Poruka
8.959
šta bre nedo medo, ljuta sam ko puška, izogovarala sam te sa Likicom samo tako i nisam joj dala da te kontaktira
nek ja ovde umrem od muke, znaš kakva sam, uvek imam taj osećaj da smetam i što ti teško da dve reči ovde napišeš,
mrdneš repom ej živa sam, odma da si poslala taj fb u pp ili ću dođem u Niš i namlatim te ko mačku bre , još sam ja i fina,
pa znaš šta bi ti ona naša lujka uradila :rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:
kasnim na posao zbog vas bogte mazo :eek:
а ја још луђа што сам послушала.
кренем па станем и не знам шта ми би :poludeo:
треба те намлатити :lol: