Quantcast

onkomafija-vreme izmedju skenera 2

crossing over

Primećen član
Poruka
738
@likita12 Liki, lepotice! Pa gde si ti ženska glavo? :lol:
Polako, da završim, ima još 7-8 meseci, pa ćemo videti. Tek tada kreće haos i muke. Niti znam gde ću, ni šta ću. Tek sad vidim koliko je stanje zdravstva u Srbiji užasno.

Kad se setim te stare ekipe, pa okupljanja, bilo je lepo na neki svoj način. :)

Nedo, ja tebe nemam na fb, a zvao sam te jednom prilikom na telefon koji si mi davno dala, javio se neki muškarac, a ja njemu “Gde si Nedo lepotice”. On će meni “Nisam ja Neda, ja sam Dane!” Kuku, blama 😂

Meda

Veoma poznat
Poruka
14.194
Cujemo se povremeno. Javila mi je kad je ostala trudna. Kad se porodila ja sam bila u bolnici. Sad 7.9 je rodjendan Marku i Djoletu.
Ona radi, vodi apoteku, cuva klince i tako. Uziva 😁
ovo nisam znala, e ulepša mi jutro, joj što mi drago dva šmrljavca odjednom, neka su joj živi i zdravi sto godina, baš sam prava baba, pozdravi je puno i čestitaj za mene unazad :rotf:

Meda

Veoma poznat
Poruka
14.194
Polako, da završim, ima još 7-8 meseci, pa ćemo videti. Tek tada kreće haos i muke. Niti znam gde ću, ni šta ću. Tek sad vidim koliko je stanje zdravstva u Srbiji užasno.

Nedo, ja tebe nemam na fb, a zvao sam te jednom prilikom na telefon koji si mi davno dala, javio se neki muškarac, a ja njemu “Gde si Nedo lepotice”. On će meni “Nisam ja Neda, ja sam Dane!” Kuku, blama 😂
uh joj kuku ahahaha, al mogu da te zamislim, poslaću ti pp sa brojem ....ali lepotice, pa daal si ti dete u vinklu kad samja pa bila lepa, da reče de si medvede al to ahahahaha :rotf:

likita12

Poznat
Poruka
8.736

O Petre, genije moj :heart:
Evo me, izašla malo iz ilegale, rekoh da vas protresem malo :zper:
Slušaj, šta god da uzmeš valjaće. Nemoj baš patologiju, još smo mlade da ti dođemo pod ruku, al sve ostalo može :zcepanje: