Onkomafija - vreme izmedju skenera 2

E pa ovako, skener je dobar, jos bolji nego prethodni, a posto sam isprimala 3x3 ciklusa te DTIC terapije, lekari su zakljucili da sam ja usla u tu remisiju, da je bolest prevedena u hronicno i da su sve preostale primene na plucima stacionirane. :D
Bila odmah danas da zakazem kontrolni CT pluca,abdomena i karlice.
Sad sam druga osoba, to je neverovatno sta je psiha :eek:

Da pozavrsavam neke obaveze i da idem kod dece malo, nisam ih videla uzivo godinu dana, jedva cekam :zurka:
:heart2:

I ja se Afro mnogo radujem, pa zasluzila se bre da i tebe Bog pRogleda:heart:
 
E pa ovako, skener je dobar, jos bolji nego prethodni, a posto sam isprimala 3x3 ciklusa te DTIC terapije, lekari su zakljucili da sam ja usla u tu remisiju, da je bolest prevedena u hronicno i da su sve preostale primene na plucima stacionirane. :D
Bila odmah danas da zakazem kontrolni CT pluca,abdomena i karlice.
Sad sam druga osoba, to je neverovatno sta je psiha :eek:

Da pozavrsavam neke obaveze i da idem kod dece malo, nisam ih videla uzivo godinu dana, jedva cekam :zurka:
:heart2:

bravo_2.gif
 
Dobro veče!
Pozdrav svim članovima, starim i novim.
Afro, drago mi je da si uspela da se izboriš, baš su me obradovali rezultati.
Petr, čudo moje, svaka čast! Nego kaži ti teta Likiti koju specijalizaciju biraš? Zlu ne trebalo 😁
Nedo medo ❤
Nedostaje mi stari sastav i često se prisećam kako nam je bilo lepo... Nema toga više...
 
Ćao likita.

Kako si, kako porodica? Jeste nam bilo lepo ovde, baš. Paradoksalno jeste, onkološki bolesnici, a zezanje i smeh po ceo dan. Onkomafijaši.
Neprevaziđeni onkomafijaši ❤
Hvala Zd, super smo svi. Sinak krenuo u srednju školu, preraso me još odavno, ljubi ga majka golemog 🤣
Muž dobro, čuje uglavnom šta mu se govori, al to mestimično i u zavisnosti od vremena 🤣
Ja radim, počela od ponedeljka, bili na odmoru 20 dana, prošlo u trenu. Sutra mi je drugi rođendan koji obavezno obeležavam, reko doca tako treba 😁
Kako si ti?
 
Dobro veče!
Pozdrav svim članovima, starim i novim.
Afro, drago mi je da si uspela da se izboriš, baš su me obradovali rezultati.
Petr, čudo moje, svaka čast! Nego kaži ti teta Likiti koju specijalizaciju biraš? Zlu ne trebalo 😁
Nedo medo ❤
Nedostaje mi stari sastav i često se prisećam kako nam je bilo lepo... Nema toga više...
Hvala Likita, nadam se da ce i svaki sledeci biti takvi :)
 
šta bre nedo medo, ljuta sam ko puška, izogovarala sam te sa Likicom samo tako i nisam joj dala da te kontaktira
nek ja ovde umrem od muke, znaš kakva sam, uvek imam taj osećaj da smetam i što ti teško da dve reči ovde napišeš,
mrdneš repom ej živa sam, odma da si poslala taj fb u pp ili ću dođem u Niš i namlatim te ko mačku bre , još sam ja i fina,
pa znaš šta bi ti ona naša lujka uradila :rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:
kasnim na posao zbog vas bogte mazo :eek:
 
šta bre nedo medo, ljuta sam ko puška, izogovarala sam te sa Likicom samo tako i nisam joj dala da te kontaktira
nek ja ovde umrem od muke, znaš kakva sam, uvek imam taj osećaj da smetam i što ti teško da dve reči ovde napišeš,
mrdneš repom ej živa sam, odma da si poslala taj fb u pp ili ću dođem u Niš i namlatim te ko mačku bre , još sam ja i fina,
pa znaš šta bi ti ona naša lujka uradila :rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:
kasnim na posao zbog vas bogte mazo :eek:

а ја још луђа што сам послушала.
кренем па станем и не знам шта ми би :poludeo:
треба те намлатити :lol:
 

Back
Top