ONA, A NE NEKA DRUGA

Tema inspirisana dramskom situacijom moje drugarice, koja je uhvatila dečka u prevari sa njegovom 'drugaricom' (koju poznaje tek nekih 2 meseca, da ne pomislite da je u pitanju prijateljstvo iz detinjstva) koja mu povremeno pegla stvari, zato što on ne voli, i ponekad prespava kod nje, kad je jako umoran, jer ne može da ide kući (a živi od nje dve zgrade).... On je naravno uspeo da je ubedi da ništa nije bilo izmedju njih, a moja drugarica je problem rešila tako što je ''drugaricu'' izbrisala sa fejsbuka, iz telefona i iz života, uz objašnjenje ''koja budala, ona mu se nudi, a ON je neće'' (naravno pretpostavljate da su ovo njegove reči).

Da li slepo verujete svojim muževima i dečkićima i kada vam je jasno dato do znanja da ''tu ipak ima nešto'' ?
Da li mislite da su ''ljubavnice'' krive za sve?
Da li ste od onih žena koje će se pre obračunati sa ''onom trećom'' nego što će hrabro stati ispred svog muža i pokušati da reši problem koji imaju?

Свако може да буде будала онолико колико дозволи другима да га праве будалом.

"Он је неће" :zcepanje: који виц!
 
Da li slepo verujete svojim muževima i dečkićima i kada vam je jasno dato do znanja da ''tu ipak ima nešto'' ?
Da li mislite da su ''ljubavnice'' krive za sve?
Da li ste od onih žena koje će se pre obračunati sa ''onom trećom'' nego što će hrabro stati ispred svog muža i pokušati da reši problem koji imaju?

ne
ne
i ne

koja glupa prica :roll:
prosto ne mogu da verujem da ona guta tu pricu

a ne mogu ni da verujem da je ta drugarica tako jadna
 
Ne verujem slepo svom muzu (kakva formulacija!) ali ne verujem ni sebi... On nema drugarice koje mu peglaju, jer njega ne zanima peglano, niti se druzi sa zenama koje vole peglu... ali ima drugarice sa kojima izlazi, kod kojih prespava (drugi grad),sa kojima diskutuje o svemu i svacemu, i ima prijateljstva koja nemaju veze sa mnom. I ja imam takva prijateljstva: prijatelje kojima dajem svoje radove da pogledaju, cije misljenje cenim, kojima se poveravam, sa kojima se napijem ili setam celu noc, i kod kojih prespavam. I gle cuda, nikada se ne kresnem sa njima, niti se ja zaljubim u njih niti oni u mene :lol: A neki od njih mi jesu privlacni - pa sta? Mislim, veza ili brak i jesu bas to - ODLUKA da budes sa nekim, a ne nestanak fizicke privlacnosti, dobrih frajera (riba) sa planete :)

Sa zenama se obracunavam samo kada stvar nema u stvari veze sa mm, nego se neka zena lepi na njega pred mojim ocima, jer zapravo izaziva mene.
 
Tema inspirisana dramskom situacijom moje drugarice, koja je uhvatila dečka u prevari sa njegovom 'drugaricom' (koju poznaje tek nekih 2 meseca, da ne pomislite da je u pitanju prijateljstvo iz detinjstva) koja mu povremeno pegla stvari, zato što on ne voli, i ponekad prespava kod nje, kad je jako umoran, jer ne može da ide kući (a živi od nje dve zgrade).... On je naravno uspeo da je ubedi da ništa nije bilo izmedju njih, a moja drugarica je problem rešila tako što je ''drugaricu'' izbrisala sa fejsbuka, iz telefona i iz života, uz objašnjenje ''koja budala, ona mu se nudi, a ON je neće'' (naravno pretpostavljate da su ovo njegove reči).

Da li slepo verujete svojim muževima i dečkićima i kada vam je jasno dato do znanja da ''tu ipak ima nešto'' ?
Da li mislite da su ''ljubavnice'' krive za sve?
Da li ste od onih žena koje će se pre obračunati sa ''onom trećom'' nego što će hrabro stati ispred svog muža i pokušati da reši problem koji imaju?

Nazalost, vecina zena/devojaka postupa ovako...valjda im je lakse da se lazu...a jos povrh svega on ispada junak sto je odoleo...tako se i stiti od pomisli da je "ova" bolja riba od nje i da mu vise odgovara od nje.
Vrlo je interesantno da je sa vecinom momaka suprotan slucaj...oni bi ostavili devojku u ovoj situaciji, a i inace nikada nece odustati od utakmice sa drustvom da bi bili sa devojkom...dok ce ona bez problema ispaliti drugarice. Ovakvo ponasanje je najvise kulturom uslovljeno, tj socijalnim ucenjem...uce nas da budemo orjentisane na porodicu/na onoga sa kim mozemo da je zasnujemo i da pritom zanemarimo svoje potrebe i "spoljasnji svet"...dok se muskarci, suprotno, uce da na njega budu orjentisani...
 
Tema inspirisana dramskom situacijom moje drugarice, koja je uhvatila dečka u prevari sa njegovom 'drugaricom' (koju poznaje tek nekih 2 meseca, da ne pomislite da je u pitanju prijateljstvo iz detinjstva) koja mu povremeno pegla stvari, zato što on ne voli, i ponekad prespava kod nje, kad je jako umoran, jer ne može da ide kući (a živi od nje dve zgrade).... On je naravno uspeo da je ubedi da ništa nije bilo izmedju njih, a moja drugarica je problem rešila tako što je ''drugaricu'' izbrisala sa fejsbuka, iz telefona i iz života, uz objašnjenje ''koja budala, ona mu se nudi, a ON je neće'' (naravno pretpostavljate da su ovo njegove reči).

Da li slepo verujete svojim muževima i dečkićima i kada vam je jasno dato do znanja da ''tu ipak ima nešto'' ?
Da li mislite da su ''ljubavnice'' krive za sve?
Da li ste od onih žena koje će se pre obračunati sa ''onom trećom'' nego što će hrabro stati ispred svog muža i pokušati da reši problem koji imaju?

:lol: Koja biserka. Koliko ta ima godina?
U takvoj situaciji, najmanje je kriva ljubavnica, a kriva su oba partnera za svaleraciju do koje je doslo.

Ja licno na pocetku verujem sve i ne ispitujem istinitost uopste.:neutral: Ako se desi da me slazhe na bilo koju temu i koliko god to sitno bilo, onda vise ne verujem nista, i opet ne ispitujem. To je sasvim jednostavno ako se vlada sobom i ako se vesto balansira izmedju osecanja ljubavi i nepoverenja tako da se ne remeti dalji odnos.
 
:lol: Koja biserka. Koliko ta ima godina?
U takvoj situaciji, najmanje je kriva ljubavnica, a kriva su oba partnera za svaleraciju do koje je doslo.

Ja licno na pocetku verujem sve i ne ispitujem istinitost uopste.:neutral: Ako se desi da me slazhe na bilo koju temu i koliko god to sitno bilo, onda vise ne verujem nista, i opet ne ispitujem. To je sasvim jednostavno ako se vlada sobom i ako se vesto balansira izmedju osecanja ljubavi i nepoverenja tako da se ne remeti dalji odnos.


Draga moja, ta ima čitavih 35 godina, bila u braku 15 .... ima dvoje dece .... i sad je posle razvoda našla ovog djuvegiju - kome veruje :lol: šta reći :)
 
Tema inspirisana dramskom situacijom moje drugarice, koja je uhvatila dečka u prevari sa njegovom 'drugaricom' (koju poznaje tek nekih 2 meseca, da ne pomislite da je u pitanju prijateljstvo iz detinjstva) koja mu povremeno pegla stvari, zato što on ne voli, i ponekad prespava kod nje, kad je jako umoran, jer ne može da ide kući (a živi od nje dve zgrade).... On je naravno uspeo da je ubedi da ništa nije bilo izmedju njih, a moja drugarica je problem rešila tako što je ''drugaricu'' izbrisala sa fejsbuka, iz telefona i iz života, uz objašnjenje ''koja budala, ona mu se nudi, a ON je neće'' (naravno pretpostavljate da su ovo njegove reči).

Da li slepo verujete svojim muževima i dečkićima i kada vam je jasno dato do znanja da ''tu ipak ima nešto'' ?
Da li mislite da su ''ljubavnice'' krive za sve?
Da li ste od onih žena koje će se pre obračunati sa ''onom trećom'' nego što će hrabro stati ispred svog muža i pokušati da reši problem koji imaju?[/QUOTE

Kako smo u mladosti spremni da stvari generalizujemo. A, u stvari, zivot je nesto sasvim drugo.

U zivotu jednog coveka/zene svasta se desava.

Zivimo jedan slobodan, evropski zivot pre braka i odjednom, treba da smo monasi i monahinje. To ne ide. Zivot je nesto drugo..treba se znati nositi sa izazovima..:)
 
Poslednja izmena:

Back
Top