Oluja 1995

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
joca111:
A jel Borna, ko je one izbeglicke kolone raketirao, pretpostavljam da se nekom hrvatskom junaku omaklo?
Nemas potrebe za sarkazam, jer ja se niti svadjam , niti provociram, ja sam dozivio puno toga u ratu, ali nisam vidio sve, tak da nemrem reci jeli bilo namjerno ili nije, mozda je a mozda i nije, jer se takve tragicne greske dogadjaju uvijek u svakom ratu, pod uvjetom da je bila greska.
 
prof Grof:
Pa sestru vam nabijem..............Gde sam ja potrošio 6 najlepših godina života, ustaše!!!

Da se ja pitam..................., ne bi niko od hrvata mogao ovde da "balavi"..............

I ajde sad ****** se......, šaljite pp da me banujete, banujem ga ja vašim sestrama u dupe!

Zemljak ne j..i. ;)
 
Evo sad cu vam iskreno reci, da se zna moje misljenje!
Za mene bi bilo neprihvatljivo da bilo ko od danasnjih suseda zauzme trecinu teritorije Srbije i drzi pod okupaciom, za mene bi to bila sramota! Bilo bi me sramota i da su Albanci na Kosovu uspeli da zauzmu ijedan grad 1999. godine , iako ih je u nekim gradovima bilo skoro 100%!
Zbog toga mi smeta kada cujem kako se hvalisete junastvom, a 3-4 godine vam je 1/3 teritorije bila okupirana, a u zemlji celoj ostala 1/3 stanovnistva! Ispade bre da ste nepobedivi, mnogo preterujete!
Ne mislim samo na vas ovde, nego i neke na drugim forumima, to mi je opsti utisak!
 
joca111:
I to mu se omaklo vise puta, jel?
Uglavnom, prica ide na tu vodu da su hrvatske snage bili najveci heroji koji nikog pipnuli nisu, samo ako im se omakne! Da su se neustrasivo borili ,cim je Sloba povukao sve snage, i ostali militarizovani civili, lokalci! Onda se pokazala sva snaga i herojstvo hrvatske vojske! Zasto nije doslo do akcije Oluja i Bljesak pre Dejtona, kad su tako neustrasivi bili??
Cuj, kaj bi ja sad trebalo, da udarim kontru sa Ovcarom i Vukovarom? Gdje bi to vodilo?To kaj ste Krajinu izgubili (vojno) mozete i Milosevicu zahvaliti, jer je Srbe ostavio na cjedilu. Znas li da je najmladji zarobljenik kojeg je moja postrojba zarobila, tamo gdje sam ja bio, imao oko 45 godina, a kod nas se prosjecna starosna dob vojnika kretala oko 25 maksimalno, da li ti to nesto govori?
 
Knez Borna:
Vec sam ti bio odgovorio na to, nisi vidio?

Nisam,kad me gaze na sve strane,pitam za Zdrug jer mi je kompić Babić iz Centra bio mirovinu dočekao tamo sa 35,pa reko možda ga znaš,a kod Laleta si služio,njega znam i sina mu Gordana,je on neki šminker bio uvijek,a meni govorio samo vojnički.
 
joca111:
Evo sad cu vam iskreno reci, da se zna moje misljenje!
Za mene bi bilo neprihvatljivo da bilo ko od danasnjih suseda zauzme trecinu teritorije Srbije i drzi pod okupaciom, za mene bi to bila sramota! Bilo bi me sramota i da su Albanci na Kosovu uspeli da zauzmu ijedan grad 1999. godine , iako ih je u nekim gradovima bilo skoro 100%!
Zbog toga mi smeta kada cujem kako se hvalisete junastvom, a 3-4 godine vam je 1/3 teritorije bila okupirana, a u zemlji celoj ostala 1/3 stanovnistva! Ispade bre da ste nepobedivi, mnogo preterujete!
Ne mislim samo na vas ovde, nego i neke na drugim forumima, to mi je opsti utisak!

A stari moj sad da uletim,pa nije bilo oružja,još ovaj naš počeo u Bosni reda uvodit,nisu ti krajišnici bili neka armija,svaki malo mladića zovu,a ovaj ima preča posla.Rekao sam ja da je jedan čovjek iz Srbije dobro zaključio,kad je nestalo plijena nestalo je i morala,kad su se svi naoružali ode sve u pm.

Ali najbolje su rekli KUD Idioti,je.o rat i ko ga izmisli.
 
joca111:
Evo sad cu vam iskreno reci, da se zna moje misljenje!
Za mene bi bilo neprihvatljivo da bilo ko od danasnjih suseda zauzme trecinu teritorije Srbije i drzi pod okupaciom, za mene bi to bila sramota! Bilo bi me sramota i da su Albanci na Kosovu uspeli da zauzmu ijedan grad 1999. godine , iako ih je u nekim gradovima bilo skoro 100%!
Zbog toga mi smeta kada cujem kako se hvalisete junastvom, a 3-4 godine vam je 1/3 teritorije bila okupirana, a u zemlji celoj ostala 1/3 stanovnistva! Ispade bre da ste nepobedivi, mnogo preterujete!
Ne mislim samo na vas ovde, nego i neke na drugim forumima, to mi je opsti utisak!
Ne zelim pretjerivati ni izmisljati, govorim samo ono kaj znam, a u ratu nisam bio da bi se junacio, vec sto sam morao, da ga bar nije bilo.
 
Knez Borna:
Cuj, kaj bi ja sad trebalo, da udarim kontru sa Ovcarom i Vukovarom? Gdje bi to vodilo?To kaj ste Krajinu izgubili (vojno) mozete i Milosevicu zahvaliti, jer je Srbe ostavio na cjedilu. Znas li da je najmladji zarobljenik kojeg je moja postrojba zarobila, tamo gdje sam ja bio, imao oko 45 godina, a kod nas se prosjecna starosna dob vojnika kretala oko 25 maksimalno, da li ti to nesto govori?
Da su se samo stariji vojnici predavali, pretpostavljam zbog umora??

Da znas samo da imam i ja vrlo pouzdane informacije o borcima u Krajini, zet mi je odande, itekako je bilo i poginulo puno mladih vojnika! sama cinjenica da je iko ostao da se brani cak i kada su videli da im nema izlaza, meni dosta govori!
Ti i ja sad mozemo da razmenjujemo primere razne dio sutra i tesko da ista tacno mozemo zakljuciti jer su to sve pojedinacni primeri, a ono gore su sa svih strana prihvaceni podaci! Takodje, od vojnika iz Srbije, svi su bili regruti, i opet se hrabro borili do Dejtona, iako su se borili na zemlji koju nikada nisu videli, a i taj narod nisu poznavali, sve sto su znali je da bran Srbe, to je to!

samo sam rekao da se smirite u hvalisanju svoje casti i hrabrosti, to je to! Ipak ste priznaces, na ovoj temi prvi poceli sa tim!
 
Knez Borna:
Purgeru, kad ces opet staviti staru sliku u avatar? Nekako mi je bolja od ove...al nek ti ne bude obveza...

Za 10 min mijenjam novu,prvo su me Srbi razbijali,sad me i Hrvati kulturno usmjeravaju na drugu,e jeste svi znate šta. ;) Idem u photoshop pa se vračam. :lol:
 
joca111:
Da su se samo stariji vojnici predavali, pretpostavljam zbog umora??

Da znas samo da imam i ja vrlo pouzdane informacije o borcima u Krajini, zet mi je odande, itekako je bilo i poginulo puno mladih vojnika! sama cinjenica da je iko ostao da se brani cak i kada su videli da im nema izlaza, meni dosta govori!
Ti i ja sad mozemo da razmenjujemo primere razne dio sutra i tesko da ista tacno mozemo zakljuciti jer su to sve pojedinacni primeri, a ono gore su sa svih strana prihvaceni podaci! Takodje, od vojnika iz Srbije, svi su bili regruti, i opet se hrabro borili do Dejtona, iako su se borili na zemlji koju nikada nisu videli, a i taj narod nisu poznavali, sve sto su znali je da bran Srbe, to je to!

samo sam rekao da se smirite u hvalisanju svoje casti i hrabrosti, to je to! Ipak ste priznaces, na ovoj temi prvi poceli sa tim!
Vjerojatno to svak dozivljava na svoj nacin, ali meni uopce nije bila namjera hvaliti se, ak se vec zelim hvaliti onda ce to biti u Tkalcicevoj sa kompicima, a ne ovdje. Zao mi je ak si takav dojam dobio, jer to mi uopce nije cilj kod ovih razgovora.
 
jomini:
Komšo, pusti snajku, vidiš da se gubi. Nego da mi zatvaramo ovu temu?
Apsolutno, sem sto sluzi sa sirenje hrvatske propagnade, i hvalisanje njihovim velikim uspesima protiv staraca, zena i dece na traktorima, uz sve sadejstvo NATO avijacije, ne vidim smisla da se ova provokacija dalje nastavlja.

Dakle najbolje KLJUC.
 
ne razumem uopšte što ovi Hrvati ne idu u lepu njihovu .....
ma mogu i u tri lepe....što se mene tice,
ma mogu i neke forumaše odavde da povedu sa sobom....
ZA EKOLOŠKU SRBIJU!!! ( što bi kazao moj drugar vuk.k)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top