Oluja 1995

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Knez Borna:
Vjerojatno to svak dozivljava na svoj nacin, ali meni uopce nije bila namjera hvaliti se, ak se vec zelim hvaliti onda ce to biti u Tkalcicevoj sa kompicima, a ne ovdje. Zao mi je ak si takav dojam dobio, jer to mi uopce nije cilj kod ovih razgovora.
Pazi verujem ti to za tvoju jedinicu, mada niko ne moze garantovati da ne lazes, zar ne?
Samo mi se ucinilo da sve svoje stavove zasnivas na projekciji tvoje jedinice na celu armiju ,to je to!
I otuda mi je takav utisak bio!
 
Ne razumijem, cemu ovake negativne vibracije u mom smjeru, pa nikome nisam nista lose rekao i cijelo vrijeme zelim samo normalno, diplomatski razgovarati, nikog ne mrzim niti ikome zelim zlo.
 
Evo da skrenemo malo sa teme, sta mislite vi komsije, kakvi bi bili rezultati Yugoslavije u sportu, da nije doslo do rastajanja, i da li bi ste vi jednako navijali za tu reprezentaciju??
 
Knez Borna:
Ne razumijem, cemu ovake negativne vibracije u mom smjeru, pa nikome nisam nista lose rekao i cijelo vrijeme zelim samo normalno, diplomatski razgovarati, nikog ne mrzim niti ikome zelim zlo.
Dobro ajde 'rvat, nemoj sad jos i da se rasplaces ovde, pa da tokyo mora da te tesi :shock:
A takvi smo ti mi zli srbotjetnici, samo vas maltretiramo vekovima....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top