Ola, KraljeVo...jesmo li budni??

bebidoll:
:D:D:D:D Srecan Rodjendan mom dragom i ludom ortaku Mirku!!! :D:D:D:D joj, sto ga VOLIM!

ih, BK, sto si takva?!?! ma pusti 'maturante' da uzivaju i urlaju dok mogu....a kad im zakuca oktobar i krene se na predavanja, uh, tek tada ce da slave....lol

ZIVEO raspust!!! a sad, brisem na spavanje..

poz za notjnu ekipwu :p

Shta, bre, da ih pustim? I ja bih volela da smo mogli da odrzavamo koncerte u Opossite-u posle ponoci, ali nam je upadala interventna; kratili su nam nastup na gitarijadama zato shto je trebalo da se sve zavrshi pre ponoci; ... Ne bih ja imala nishta protiv da je u pitanju samo jedno veche, pa neka se deru, urlaju, ali od danas pa naredih pet meseci bice ludnica. Samo mi nije jasno shta ljudima prichinjava zadovoljstvo da dodju u naselje M.P.da se deru, a zive u Godachici, Stanchi, Mlanchi,... ili blize vojnom naselju, Jarchujku, kod Pampule...?!? Pazi, najgore mi je to shto lik koji je nas svakodnevno polivao prelom vodom kada smo se u normalno vreme igrali u dvorishtu sada ima unuka koji se ne igra, ali se zato svako veche debelo iza ponoci sa nekim svojim ortacima doziva oko zgrade, povraca na kucnom pragu i sl.
Ma, neka su nama maturanti zivi i zdravi, samo neka se malo skultivishu, te da dolaze na koncerte koje cemo, ja se iskreno nadam, praviti tokom leta :razz: POZDRAV SVIMA KOLIKO VAS IMA!!!

B.K.:
Ja sam budna "zahvaljujuci" nekim pijanim spodobama koje su urlale u dvorishtu moje zgrade :x Razumem ja da se slavi matura i to, ali ovo zaista nichemu ne vodi :roll:

Ah, šta onda ja da kažem ? Iza zgrade u Omladinskoj apsolutno svake noći neki pijani likovi se dernjaju, urliču, tuku se ili trube automobilima sve do zore... Meni to ne predstavlja toliki problem (osim ako idem ujutru na posao ili sl), ali ljudi koji imaju malu decu ili stari (kojih ovde ima mnoogo) najviše ispaštaju... Samo malo kontrole, i sve bi bilo ok. Koliko sam se ja puta napio, pa nisam urlao nebulozne tekstove Mitra Mirića u sitne sate u samom centru grada (a ni van njega :) ).

A psi ... oni se obavezno javljaju kad konačno nastupi tišina .... Na đubretare oko 5 AM laju kao sumanuti (kao i na sve cigane) ... Najsmešnije je što ih ljudi preko dana hrane, a noću ih sa terasa psuju i proklinju ;) Volim bre moj komšiluk lol

hahahhahah AUTOTRANSPORTOM jeeeeeaaa :P

ma mene nije bilo sinoc jer je nestala struja!! u torontu pa jos nestala struja...strasno! tako da sam legla oko 10 pm :( Uopste ne znam kako sam danas ziva..... nista mi bre nije radilo, ni klima a napolju oko 35 ahhhhhhh....

anyway....pisemo se veceras....

bebidoll:
hahahhahah AUTOTRANSPORTOM jeeeeeaaa :P

ma mene nije bilo sinoc jer je nestala struja!! u torontu pa jos nestala struja...strasno! tako da sam legla oko 10 pm :( Uopste ne znam kako sam danas ziva..... nista mi bre nije radilo, ni klima a napolju oko 35 ahhhhhhh....

anyway....pisemo se veceras....

Hm, shta ti imash protiv AUTOTRANSPORT-a? :mad: :razz: :lol:
Kako mi nedostaju restrikcije, pa se onda moji ne bi grngeljili po kuci oko 3 ujutru kao da je pet popodne, nego bi spavali kao sav normalan svet :razz:

JAAAAAAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.............p-o-l-u-d-e-c-u, ako vec nisam!! evo, vec je 3 ujutru...nikako da zaspim jer me j'be sauna u kuci!! svuda da se smrznes jedino u mojoj sobi vruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.....a treba za koji sat da ustanem...pa zaista...mislim, sta reci:(

(kill me now)

bebidoll:
JAAAAAAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...............poludecu, ako vec nisam!! evo, vec je 3 ujutru...nikako da zaspim jer me j'be sauna u kuci!! svuda da se smrznes jedino u mojoj sobi vruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.....a treba za koji sat da ustanem...pa zaista...mislim, sta reci:(

(kill me now)

Nemoj da ludish nego otvori prozor, mozda malo hladnog vazduha iz Kraljeva dodje do tebe :razz: Ja se smrzoh 8-)

Back