ОГЛАСИЛА СЕ МАРИЈА МИЛОШЕВИЋ:Породица није дала ДОЗВОЛУ да се користе њихова имена у СЕРИЈИ!

Od Berlinskog Kongresa. Od kad su nastale partije.
hvala, nisam bas dobro upoznat sa srbskom politikom/istorijom. samo vidim da svi pljuju po svakoj vlasti u srbiji. ZAJEDNO i srbi i turci, siptari i rvati, tu se dobro ujedine. ipak mi je malo cudno, kako opstasmo ako nam ni jedna vlast ne valja?
 
suljo, od kad je on ubijen, vi ste malo postali kocoperni , poceli ste malo vise da seruckate. vas niko ne napada, ali zato svako gomno napada srbina

ja sam Srbini mogu da ti kažem da nema većicvecki od nas. Čak je i Hitler napao manje svojih suseda od Srbije.
 
Ti si nizozemski peskircic koji se naduvao travuljage
kad sam te to naguzio kad tvrdis da sam NIZOZEMSKI peskiric SUSJEDU? mora da sam te dobro guzio cim se jos secas , a ja zaboravio. PS: kad se vec predstavljas da si srbin i to jos ekavac,nauci bar srbski i ne koristi reci koje ni jedan srbin iz srbije nece reci
 
Poslednja izmena:
Одговори ти мени које је зло Слободан Милошевић учинио Србији. Слободан Милошевић је бранио Србију од САД и НАТО.
Куд ћеш веће зло од тога :zper: .
Зато је и убијен у Хагу!
 
ja sam Srbini mogu da ti kažem da nema većicvecki od nas. Čak je i Hitler napao manje svojih suseda od Srbije.
Zna se da je USA već decenijama najveća opasnost po mir u svetu , sve ostale zemlje su obične sitnice.
 
"Mi u srbiji,danas zivimo kao ljudi,kao jednaki sa svim evropskim narodima.:hehe::zcepanje::rotf::cepanje::hahaha1:
Sve to,doneo je 5 Oktobar i vlast koja je danas u Srbiji.!":hehe::cepanje::zcepanje::rotf::hahaha1:
Ti nisi kisela bonbona.Ti si slatka bonbona,samo volis sve nas ,da zekis.!
 
daj mi neki argumenat da ga mozes optuziti?

Kriminal njegove porodice. kriminal na vrhu njegove partije, kriminalizacija društva, izdaja RSK-a u dogovru sa Tuđmanom. Izdaja svakog ratišta u koji je gurnuo nesrećni narod.
 
Kriminal njegove porodice. kriminal na vrhu njegove partije, kriminalizacija društva, izdaja RSK-a u dogovru sa Tuđmanom. Izdaja svakog ratišta u koji je gurnuo nesrećni narod.
slabi su to argumenti, ti su iz NATO kuhinje
 
Kriminal njegove porodice. kriminal na vrhu njegove partije, kriminalizacija društva, izdaja RSK-a u dogovru sa Tuđmanom. Izdaja svakog ratišta u koji je gurnuo nesrećni narod.
Kriminal bi se dao i nekako progutati ali izdaja se ne prašta.Proklet u zemlji da je.Kako nam se hrvati smeju zbog RSK.
Tu sramotu krvlju moramo oprati.
Kako podnosite da živite sa tim?
 
Kriminal bi se dao i nekako progutati ali izdaja se ne prašta.Proklet u zemlji da je.Kako nam se hrvati smeju zbog RSK.
Tu sramotu krvlju moramo oprati.
Kako podnosite da živite sa tim?
Istina da Zloba nije ni prstom mrdnuo za RSK i RS, ali.... i nije baš mnogo ni mogao da napravi uz onakvu za ***** JNA sastavljenu od neiskusnih maminih maza koje su ubijali kao zečeve, a kojoj su na čelu bili za ***** generalići iz svih naroda i narodnosti, uvlakački i nesposobni Brozovi kadrovi! I koji su sedeli i čekali da vide kako će da glasa jedan Bogić Bogićević! :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
 
Kriminal bi se dao i nekako progutati ali izdaja se ne prašta.Proklet u zemlji da je.Kako nam se hrvati smeju zbog RSK.
Tu sramotu krvlju moramo oprati.
Kako podnosite da živite sa tim?

Мржња, плус НЕПОЗНАВАЊЕ чињеница доводи временом до менталног поремећаја и прелази у акутну болест. Буди фер па ово, што ћу написати ПАЖЉИВО прочитај:

"У Србији, али и широм васколиког Српства, укорењено је мишљење, које је временом прерасло у прави аксиом, да је Слободан Милошевић августа те 1995. године починио издају.
Појављивали су се разноразни очевици (наравно, из друге и треће руке), сви могући аналитичари, историчари, експерти, дипломате, министри српских земаља, написане су многобројне књиге, мемоари, текстови, колумне, пристиже из дана у дан накнадна памет, избијају на површину „ексклузивни” подаци из личних архива, али, до сада,
не видесмо ни један прави доказ!!!. Доказ у виду необоривих чињеница. И, наравно, не упознасмо сведока који је том чину непосредно присуствовао, односно, био укључен директно или индиректно у посао издаје. А нема ни тајних снимака, рецимо, састанака на којима се о издаји одлучивало, или макар једне пресретнуте телефонске комуникације. Покојни Ричард Холбрук је све тајне у вези са тим однео са собом у гроб. А имао је времена да их саопшти. И дебеле разлоге за то, свакако.
Милошевић је испоручен Хашком трибуналу где је провео, као на стрелишту, скоро пет пуних година. Многа утицајна имена са ових простора, али и из најважнијих држава света, су продефиловала на монтираном и понижавајућем суђењу и, као што је познато, трудили се да му загорчају живот и окриве за све и свашта. Борио се као лав. Очи у очи са онима који му свакако нису мислили ништа добро. Пред телевизијским камерама и пред бројним извештачима. И, поново ништа!!! Ни једне макар назнаке да је плански, индивидуално или у дослуху са још неким српским изродом, починио, како поједини угледници кажу, кривично дело издаје (иако тако нешто никада није постојало у кривичном законодавству Србије и Југославије, зато што је издаја (не) морални чин, својеврсно последично стање, и не постоји формално као кривично дело; постоје неке друге инкриминације која третирају наведену проблематику).

Но, да баталимо кулоарска и остала нагађања према познатом рецепту рекла-казала и да овај пута игноришемо пророчке способности појединих српских и осталих интелектуалних перјаница (којима се благовремено „приказало” да ће се издаја догодити), па да ово најмучније српско питање размотримо из једне друге визуре. Из реалног и рационалног угла, коме до сада није посвећена одговарајућа пажња.

Дакле, дилема не би требало да буде
(1) шта је то Милошевић урадио да би организовао и спровео наводну издају, јер, за тако нешто, сложиће се сви, било је довољно да ћути, да не предузима ништа и да се, српски речено, прави луд, да буде пасиван, лукав, искварен. Права дилема је
(2) шта је и колико је заиста могао свих тих година, а посебно 1995., да као председник Србије конкретно и стварно учинидипломатски, на међународном плану, с једне, и као члан Врховног савета одбране СРЈ, с друге стране. Односно, чиме је располагао, како би спречио војнички пад Републике Српске Крајине и масовни егзодус српског народа....

НАСТАВАК је ОВДЕ

(Ако не прочиташ то, и ништа не коментаришеш о овим чињеницама, већ наставиш да шириш неку своју причу. рекла-казала, и "шта је баби мило-то јој се и снило", онда ћу наставити да објављујем ЧИЊЕНИЦЕ, које ће да одговоре на питање, да ли је Милошевић, ако се све околности пажљиво процене и вреднују, имао уопште потребе да било кога издаје (продаје, предаје) и да, следствено томе, симболично капитулира? Да ли је могао било шта озбиљније, од онога што је чинио, да предузима, у атмосфери потпуне изолације и перманентних притисака и претњи? Да ли је уопште постојао било какав маневарски простор? Да ли је постојало национално јединство у Србији и да ли смо дисали једним плућима?
 
Poslednja izmena:
Kriminal bi se dao i nekako progutati ali izdaja se ne prašta.Proklet u zemlji da je.Kako nam se hrvati smeju zbog RSK.
Tu sramotu krvlju moramo oprati.
Kako podnosite da živite sa tim?
ja sam jos ubedjen da su na vlasti bili OVI POSLE NJEGA da ti NEBI SLAVIO dan REPUBLIKE SRBSKE i nebi PRVI PUT U novijoj ISTORIJI postojala SRBSKA DRZAVA preko drine.
 
hvala, nisam bas dobro upoznat sa srbskom politikom/istorijom. samo vidim da svi pljuju po svakoj vlasti u srbiji. ZAJEDNO i srbi i turci, siptari i rvati, tu se dobro ujedine. ipak mi je malo cudno, kako opstasmo ako nam ni jedna vlast ne valja?
I mi se svi cudimo ?
 
Kriminal bi se dao i nekako progutati ali izdaja se ne prašta.Proklet u zemlji da je.Kako nam se hrvati smeju zbog RSK.
Tu sramotu krvlju moramo oprati.
Kako podnosite da živite sa tim?
Zloba je 'KRIV' Srbima što nije napravio DRŽAVNI udar i rešio političku krizu Truloslavije tako da Srbi prođu mnogo bolje! A on samo nešto prtljao po Ustavu Srbije! :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
 
ja sam jos ubedjen da su na vlasti bili OVI POSLE NJEGA da ti NEBI SLAVIO dan REPUBLIKE SRBSKE i nebi PRVI PUT U novijoj ISTORIJI postojala SRBSKA DRZAVA preko drine.
Jako tesko podnosimo,tako da imamo hronicnu opstipaciju.!
 
hvala, nisam bas dobro upoznat sa srbskom politikom/istorijom. samo vidim da svi pljuju po svakoj vlasti u srbiji. ZAJEDNO i srbi i turci, siptari i rvati, tu se dobro ujedine. ipak mi je malo cudno, kako opstasmo ako nam ni jedna vlast ne valja?
Ne preteruj! NIKO od navedenih nije pljuvao po vlasti u Srbiji...... dok se nije pojavio Zloba! :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 

Back
Top