Quantcast

ОГЛАСИЛА СЕ МАРИЈА МИЛОШЕВИЋ:Породица није дала ДОЗВОЛУ да се користе њихова имена у СЕРИЈИ!

Aleksandar Grigoevic-- Aleksandre.Ti si kandidat za Nobelovu nagradu,za medicinu.Ti si pronasao novu bolest,koja glasi":Opstipacija mozga".
Ti si genije,i ako si poznati ruski dupe lizac.Bravo druze,bravo bravo.....
:ok: Тако је! :) Наука увек проналази нове здравствене поремећаје и озбиљне менталне болести.
Зашто то не објавити у стручном медицинском часопису "Крижарица"? :hahaha:

dragan10

Veoma poznat
Poruka
11.092
:ok: Тако је! :) Наука увек проналази нове здравствене поремећаје и озбиљне менталне болести.
Зашто то не објавити у стручном медицинском часопису "Крижарица"? :hahaha:
on ti je milogorac, bivsi LORD GLUPSON illi tako nekako

dragan10

Veoma poznat
Poruka
11.092
Ni Marijin otac r.zlocinac,nije nas (narod) pitao,kada je otpoceo BRATOUBILACKI rat,sa okolnim drzavama.!
koja NOTORNA BUDALETINA moras biti i ovo u 21 veku izjaviti? pre nego mi se opet obratis sa takvim budalastina,pre popusi milu pa se javi.odyyebi, ne razgovaram sa maajjmunima

Andrej Bolkonski

Aktivan član
Poruka
1.538
lorde glupsonu, ili tako nekako, zaboravio sam, idi u ogledalu pogledaj jednog milogorskog majmuna
Ne treba da gledam u ogledalo.Dovoljno je da vidim tebe,hebena hijeno.Idi hebi se u svoju rupu sa pacovima gde zivis.Ludaco luda.!

Poruka
18.980
Ni Marijin otac r.zlocinac,nije nas (narod) pitao,kada je otpoceo bratoubilacki rat,sa okolnim drzavama.!
Зашто пишеш овакве лажи? ГДЕ то пише ЗВАНИЧНО?

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.356
Зашто пишеш овакве лажи? ГДЕ то пише ЗВАНИЧНО?
Ja Zlobi jedino 'zameram' što 'operaciju Kosovo' nije odradio odmah NAKON Bljeska i Oluje! :super: Za ostalo i nije imao više mogućnosti radi opšteg stanja u Truloslaviji i stavu međunarodne zajednice prema toj šugavoj državi!

Poruka
18.980
slabi su to argumenti, ti su iz NATO kuhinje
Није предао Србију и Србе на тацни западу, што је давнашњи сан "лајт- Срба", забленутих у сјај и моћ долара, фунте, марке...
Класична транспозиција "кривице"; нису криви они што су нас напали, него ми- што смо се бранили.
Не очекуј логично резоновање од жуте Србије.
Замерају му то болно буђење из сна о лепом и лаком животу под окриљем Вашингтона, Лондона и Берлина, јер се неки људи радије реше реалности, него илузије.
Реалност захтева храброст да се човек суочи са чињеницама; илузија је задовољна самообманом.
:ok:

Poruka
18.980
Погледај фаце ових кукавеља, док слушају превод излагања... :lol:
Знали су они све то. Ма, само глуме улогу за коју су били дебело плаћени

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.356
Srbija zvanicno nije bila u ratu.! Ali i ti i mi svi znamo,da je bila u ratu,draga moja slatka bonbono.!
Danas očita glupost, ako to tada i nije tako izgledalo: Na južno dalmatinskom ratištu su glavni bili crnogorci! Jedino ako prihvatimo da su to onda bili Srbi, pa je prema tome Srbija učestvovala u tome!? :zcepanje: :zcepanje:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.