Каква je најбоља мушка стратегија за односе са женама уочи апокалипсе?

Jesi ti primetio faco koliko zena ima problema a na forumu je i to bezobrazno negiraju , nego jos traze da im se sagnes za njihove probleme...

Tako da isto ti je to , njegovi problemi , njihovi problemi....
Je l ima neka tema o ženama za koje ti nisi super stručnjak?

Jesi ti ikad mene videla da pisem na zenskom kutku?
Mozete da kenjate koliko volite , nista vam necu ispravljati...
Nema gde te nisam videla da pišeš o ženama, vređaš ih, daješ ''stručne kilometarske analize'' bez ikakvog smisla, pa na osnovu toga mogu reći da si samoprozvani stručnjak za žene.

Стање институције брака у западном друштву је такво:

Патријархална породица је разорена и уништена. Брак и модерна породица за мушкарца нису нимало корисни. Паметни људи се не жене, они који се жене су будале и нека пате. Будала мора да пати, паметни људи уче на његовим грешкама.

Полумере неће исправити ситуацију патријархална породица ће се поново родити тек после потпуног уништења државе, привреде итд. То jecт тоталног слома овоj цивилизације

Нисмо прва и не последња цивилизација која је скренула наопако. Набављамо кокице, седимо и чекамо апокалипсу. Док не дође, живимо за своје задовољство, користимо жене физиолошки, али се стриктно придржавамо три основна правила: 1. Не дај жени децу! 2. Не жени се! 3. Не пуштајте жену у своју кућу да живи!

Ако знате више правила преживљавања мушкараца, напишите у коментарима - модератори су обећали да неће затворити тему ако је променим га...
Pa ti si već u apokalipsi, samo te nisu obavestili :mrgreen:

MGTOW je samo drugi naziv za mizoginiju.

I naravno da nije naivno, nijedna mrznja nije naivna.
Ne bih ja rekao ....
Kako su objasnili MGTOW su za odstupanje od zajednickog zivota sa zenama....tj priznanje poraza da je nemoguca komunikacija i postovanje dobiti od zena pa se distanciraju...

A zenomrsci nnikada ne odustaju od suzivota sa\ zenama jer u tome uzivaju....samo ih ne cene onako kako zene zahtevaju ili ocekuju....nego onako kako je potrebno da bi dobili od zena ono sto zele....zenomrsci su izvrsno utrenirani za to sta treba da pritisnu da bi od zene dobili nagrade koje zele....

A to sta zene nazivaju zenomrscima, to je posebna i totalno neveana prica....to su obicno osobe koje provociraju njihova secanja na ono kad su ispale glupace i na te refleksne radnje na koje su slabe i cine usluge iznova i iznova onim znalcima zenomrscima koje obozavaju....

Nikad se slaba osoba ne ljuti na onog ko je krivac nego na onog ko joj se cini podoban da se na njega istrese...

Nema gde te nisam videla da pišeš o ženama, vređaš ih, daješ ''stručne kilometarske analize'' bez ikakvog smisla, pa na osnovu toga mogu reći da si samoprozvani stručnjak za žene.
Samoprozvan malo sutra.....da je bez veze ne bi vristale kad vas potkacim...

Ne bih ja rekao ....
Kako su objasnili MGTOW su za odstupanje od zajednickog zivota sa zenama....tj priznanje poraza da je nemoguca komunikacija i postovanje dobiti od zena pa se distanciraju...

A zenomrsci nnikada ne odustaju od suzivota sa\ zenama jer u tome uzivaju....samo ih ne cene onako kako zene zahtevaju ili ocekuju....nego onako kako je potrebno da bi dobili od zena ono sto zele....zenomrsci su izvrsno utrenirani za to sta treba da pritisnu da bi od zene dobili nagrade koje zele....

A to sta zene nazivaju zenomrscima, to je posebna i totalno neveana prica....to su obicno osobe koje provociraju njihova secanja na ono kad su ispale glupace i na te refleksne radnje na koje su slabe i cine usluge iznova i iznova onim znalcima zenomrscima koje obozavaju....

Nikad se slaba osoba ne ljuti na onog ko je krivac nego na onog ko joj se cini podoban da se na njega istrese...

To sto ti bi ili ne bi rekao je irelevantno.

MGTOW-ci konstantno seju mrznju prema zenama, nipodastavaju ih, i svu krivicu za sve svaljuju na njih. To su cinjenice.

Bukvalno skup mizoginista koji pokusava da upakuje malo drugacije svoje ideje, ali gowance je gowance - kako god da ga spakujes :D

To sto ti bi ili ne bi rekao je irelevantno.

MGTOW-ci konstantno seju mrznju prema zenama, nipodastavaju ih, i svu krivicu za sve svaljuju na njih. To su cinjenice.

Bukvalno skup mizoginista koji pokusava da upakuje malo drugacije svoje ideje, ali gowance je gowance - kako god da ga spakujes :D
Pa jel rekoh ja malo pre da osobe retko optuzuju za krivicu one koji su krivci nego one na kojima mogu da se iskale..

Tako i mgtow , ako su zene u svojim udaljenjem i netolerantnim stavovima izazvale prekid komunikacije mgtow clana sa njima, ima ista prava za prebacivanje krivice na zene kao sto i zene cine na one osobe koje nisu zenomrsci nego su pogodne da se isprazne na njima...u oba slucaja se osobe koje su nemocne ili ostecene prazne...

Mgtow osecaju nemoc da se odrzi komunikacija sa zenama prazne se na zenama, krivicom ali to ne mora biti mrznja...to su optuzujuce i nimalo prijatne stvari ali ne mora biti mrznja....ne mora valjda da vas ucim kako izgledaju veze sa savremenim ribama gde se pic.kara od jutra do sutra, napusavanje i slicno , cek film rezi , pa gledaj ....

Slicno rade i ove kako ih nazivaju babuskare okorele na forumu , koje se stavljaju u kao poziciju branilaca dostojanstva zena, a ustvari sa\mo prazne svoju slabost i frustraciju trazeci na kome da se iskale....isti je princip...

Kao sto si mgtow nazvao zenomrscima zbog tog praznjenja, a nisu , tako bi i te branitelje zenskog dostojanstva trebao da nazoves muskomrzcima , cak ima i vise rezona da to jesu....

Pa jel rekoh ja malo pre da osobe retko optuzuju za krivicu one koji su krivci nego one na kojima mogu da se iskale..

Tako i mgtow , ako su zene u svojim udaljenjem i netolerantnim stavovima izazvale prekid komunikacije mgtow clana sa njima, ima ista prava za prebacivanje krivice na zene kao sto i zene cine na one osobe koje nisu zenomrsci nego su pogodne da se isprazne na njima...u oba slucaja se osobe koje su nemocne ili ostecene prazne...

Mgtow osecaju nemoc da se odrzi komunikacija sa zenama prazne se na zenama, krivicom ali to ne mora biti mrznja...to su optuzujuce i nimalo prijatne stvari ali ne mora biti mrznja....ne mora valjda da vas ucim kako izgledaju veze sa savremenim ribama gde se pic.kara od jutra do sutra, napusavanje i slicno , cek film rezi , pa gledaj ....

Slicno rade i ove kako ih nazivaju babuskare okorele na forumu , koje se stavljaju u kao poziciju branilaca dostojanstva zena, a ustvari sa\mo prazne svoju slabost i frustraciju trazeci na kome da se iskale....isti je princip...

Kao sto si mgtow nazvao zenomrscima zbog tog praznjenja, a nisu , tako bi i te branitelje zenskog dostojanstva trebao da nazoves muskomrzcima , cak ima i vise rezona da to jesu....
Stručnjače, budeš li još jednom upotrebio ovakav naziv za članice foruma, bićeš kažnjen.

Najbolja strategija za muske je da zove mamicu svoju (koje su ih predivno vaspitale) i da im skuvaju

- 10 kg sarmi
- 20 kg punjenih paprika
- 30 litara mleka u prahu
- 6 konzervi mesnog nareska
- naseceni hleb zamrznuti 7-10 pakovanja

da se nadje mamicinom lepotanu da ne majka od gladi kad krene apokalipsa.
Pride i da mu istika zepe da ne zebu noge dok je majkin junak sakriven u bunkeru dok ga traze zene pretovene u zombije koje jedu majkine sinove.

p.s. nema eurokrema jer nisi bio dobar decak

Prva varijanta
Screenshot_2024-05-30-12-18-54-931_com.miui.calculator.jpg

43200€ alimentacija za 18 godina.
+natezanje oko viđanja deteta
+nikakav uticaj na dete tokom odrastanja

Druga varijanta surogat majka
15000-20000 žensko/muško dete.
Po rođenju,posle potpisa i overe.

Zašto ovako crno? Ljudi se raziđu i normalno budu sa decom.
Očevi em viđaju dete, ne moraju da imaju svakodnevnu brigu, tj sami su i imaju koliko hoće drugih partnerki, a opet imaju decu. Meni se čini da je to dobar dil za muškarca koji želi slobodu.
Zato što muškarci veruju.Ulaze u brak iz ljubavi a žene oportunistički.
Muškarci unose u brak sve i kada se to raspadne e onda se dešavaju ubistva samoubistva i sve drugo.
Zato je danas brak veliko NE.
Žene se menjaju.Ako je brak sada dobar nikako ne znači da će takav ostati jer sigurno neće.
Žena će pre ili kasnije sa demo moda preći na inverziju moći i za muškarca tada počinje borba koju on svakako gubi zahvaljujući društvenom sistemu.Sa gubitkom te borbe on gubi sve.
Zato muškarci trebaju da imaju na umu samo te dve opcije koje sam nabrojao.

Zato što muškarci veruju.Ulaze u brak iz ljubavi a žene oportunistički.
Muškarci unose u brak sve i kada se to raspadne e onda se dešavaju ubistva samoubistva i sve drugo.
Zato je danas brak veliko NE.
Žene se menjaju.Ako je brak sada dobar nikako ne znači da će takav ostati jer sigurno neće.
Žena će pre ili kasnije sa demo moda preći na inverziju moći i za muškarca tada počinje borba koju on svakako gubi zahvaljujući društvenom sistemu.Sa gubitkom te borbe on gubi sve.
Zato muškarci trebaju da imaju na umu samo te dve opcije koje sam nabrojao.
Ja ti govorim realno iz života. Da li ti govoriš realno iz svog života? Ako si imao lične traume, razumljivo je.

Da li je problem u tome što takav muškarac je nesposoban da hendluje ženu? Pa izmišlja priče. Ne treba od nekih loših priča praviti loše scenarije

Ja ti govorim realno iz života. Da li ti govoriš realno iz svog života? Ako si imao lične traume, razumljivo je.

Da li je problem u tome što takav muškarac je nesposoban da hendluje ženu? Pa izmišlja priče. Ne treba od nekih loših priča praviti loše scenarije
Da se ne pravimo naivni.
Prvo moje lično iskustvo i upropaštavanje mene i svega mog i mojeg u prvom braku.
Drugo.Velik broj muškaraca koje poznajem sa vrlo sličnim iskustvom kao što je moje.Od kojih su mnogi potpuno propali u svakom pogledu.Ja sam prošao sam,sve.
Treće.Imaš internet.Obrazovana si žena.Bezbroj je primera.
Trenutno su muškarci u agoniji i traži se rešenje.
Ovo nije trebalo da se desi.
Odgovor na ovo,napisao sam gore.
Alternativa je i brak sa koje kakvim Azijatkinjama,Filipini,Nepal,Indonezija.
U svakom slučaju.Ovo sve nije trebalo ni vama ni nama.

Back