Odmerio / odmerila vas je pogledom?

ne znam šta se desava, ali mene u 90% slučajeva odmeravaju babe. ni dede, ni ljudi mojih godina, već isključivo babe

kad krenem na trening, kad vozim bajs, babe bulje u mene, nekad i otvore usta i izvrnu vratove

ne znam u čemu je stvar, nisam neka lepotica pa da tako bulje, ne znam šta to izazivam u njima
Čista dosada i znatiželja.
 
Znam, navela si da je to neiskontrolisano a nije... naravno ne kažem da treba da pilji kao manijak.. to je već neiskontrolisano i debilno ali ako pogleda ili ti odmeri na dve, tri sekunde ništa loše u tome.
Ako pogleda na dve tri sekunde ,to onda nije odmeravanje od glave do pete.
I to je ok.
Ali očigledno "skeniranje"mi je jezivo.
 
Ako pogleda na dve tri sekunde ,to onda nije odmeravanje od glave do pete.
I to je ok.
Ali očigledno "skeniranje"mi je jezivo.
Dve tri sekunde je dovoljno za od glave do pete... ako si baš zgodna, bilo ko mislim, i malo duže ništa strašno nije, ali da baš bulji onako manijakalno i providno to je već debilno.
 
Biti doteran, znaci da ti nije sve jedno. Svaka kaze da se doteruje zbog sebe...
No spoljasnji izgled ima tu svrhu... zene po definiciji, zele da izgledaju lepo...
Da ali ne zbog drugih, nego zbog sebe.
Kao što se obučem lepo kada izlazim iz kuće tako isto se lepo obučem i kada krenem u krevet. Nosim lepu spavaćicu ili pidžamu i ponekada stavim parfem, sebe radi, ne sigurno zbog pauka Žike koji mi je u ćošku na plafonu.

To je naprosto, nekima, možda ne svima, načim života, življenja... navika, vaspitanja... nečega, svačega...
 
Da ali ne zbog drugih, nego zbog sebe.
Kao što se obučem lepo kada izlazim iz kuće tako isto se lepo obučem i kada krenem u krevet. Nosim lepu spavaćicu ili pidžamu i ponekada stavim parfem, sebe radi, ne sigurno zbog pauka Žike koji mi je u ćošku na plafonu.

To je naprosto, nekima, možda ne svima, načim života, življenja... navika, vaspitanja... nečega, svačega...
Pauk Žika uživa u pogledu i mirisu, ponekad je i ljubomoran na komarce i muve al' šta će jadan. :hahaha:
 

Back
Top