Odmerio / odmerila vas je pogledom?

Ako vas neka nepoznata osoba odmeri od glave do pete kako reagujete? Da li se osećate neprijatno, da li nastavite dalje ili vam imponuje kada vas neko odmeri na ulici? Šta inače mislite o tome, da li je pristojno odmeravati tako nepoznate osobe na ulici?
Iskreno, ne primecujem... gledam pravo ispred sebe u svojim mislima. Cesto sam na telefonu pa se puno puta pitam kako sam stigla od tacke a do tacke b! :D
Rodjenu majku ne bih videla da prodje pored mene. 😅

ne znam šta se desava, ali mene u 90% slučajeva odmeravaju babe. ni dede, ni ljudi mojih godina, već isključivo babe

kad krenem na trening, kad vozim bajs, babe bulje u mene, nekad i otvore usta i izvrnu vratove

ne znam u čemu je stvar, nisam neka lepotica pa da tako bulje, ne znam šta to izazivam u njima
Zal za mladost. Njima ste lepi i podsecate ih na mladost.

Ako je tip po mojim standardima imponuje mi. Čak šta više ako primeti(recimo kad lutam trznim centrom) da me onmer dva fraera u roku od pola sata ma diglenm nos- sečem oblake. Kažem sebi nema brige za tebe carica si. :rumenko::zcepanje::worth:

Sa dvadesetak sam bojažljivo, ispod oka, odmeravala frere. A sada odmerim ne ustežem se, čak mi je ok da primeti da ga merkam.
А шта ако није по тим "стандардима"?

Back