odgovorni u seksu?!

Na ovo nemam šta da kažem...
Ništa na licemerje? Oh, damn..... pa ja imam.

Kondom umanjuje užitak i naravno da ona kad insistira na kondomu u stvari, nije odgovorna, nego hoće njemu da napakosti, a zna da postoje pilule i da ona treba da se kljuka 5 godina, dok ne stigne ona pauza, kako bi on baš onako lepo i mirno..... ****.

Ko joj je kriv kad ne pije pilule. A naravno da je svaki on čist i uredan i da nije zapatio nikakav viruščić :)
 
Sad mi dođe da vam jurim citate..... i uopšte nije fora samo u muškarcima, nisu oni jedini koji stoje iza reči "naravno da ONA treba da vodi računa o tome pa, zaboga, žensko je, njemu je samo bitno da uživa" :neutral:

Ah, kad se setim onih dobrih starih vremena :rumenko: kad su muškarci dobijali šamare zato što JESU nosili qrtone po džepovima..... :rumenko:

To je, čika dačo, tvoje, kanda, vreme?

Drži ga se, pošto si u njemu i ostao ;)
 
Sad mi dođe da vam jurim citate..... i uopšte nije fora samo u muškarcima, nisu oni jedini koji stoje iza reči "naravno da ONA treba da vodi računa o tome pa, zaboga, žensko je, njemu je samo bitno da uživa" :neutral:

Ah, kad se setim onih dobrih starih vremena :rumenko: kad su muškarci dobijali šamare zato što JESU nosili qrtone po džepovima..... :rumenko:

Koja to beše davna godina...2002, 2003...?
 

Back
Top