odakle pravo Telekomu

intimo band:
Odakle pravo Telekomu da gura pare u dzep onom nesrecniku Sasi Churchicu? Pobedniku medju debilima!! Majko mila ima li kraja neukusu i gluposti ovde? Zar nisu mogli da ako vec imaju lovu za bacanje daju nekim sirotanima,ili obolelima za lechenje.?
Ne nego probisvetu? Pa zar mora uvek najgore? Pitam se zasto se Telekom uopste reklamira? Nema neki drugi telekom...konkurencija i sl. Ok u mobilnoj i ima,ali gledam Andjele3 danas i vidim -Telekom!!! Zasto?
Prosto se namece zakljuchak da su odvojili i podelili lovu (predhodno nafilovali troskove)
E zato nam treba EU!! da stignu zakoni i da se razbiju nichim izazvani klanovi koji jedan drugome guraju u dzep narodne pare.
Nas kradu zar ne?

Svako ima pravo na reklamu .... a kad se reklamira može sam i da bira ko će ga reklamirati na osnovu novca sa kojim raspolaže i na osnovu popularnosti osobe koja reklamira .... Saša Ćurčić, jeste opičen i blesav, ali je postao jako jako popularan dok je bio u VB ... šta je tu čudno .... pa i onaj Miki iz VB je visio u svakoj mogućoj reklami, pa nikom ništa. Jednostavno uradi se ispitivanje javnog mnjenja i narodu se da upravo ono što on želi ..... to je to.
Telekom je samo iskoristio tu priliku.
 
Lacibg:
Ја сам већ на 061, само, неквалитетно ради мрежа. Закупили су Телекомове услуге, па дал их телеком зајебава или нешто друго, углавном мрежа је нестабилна, слаба.

063 је "врх брате" :lol:

sve je to isto........svi ti nude te ovaj paket te onaj telefon za dz........imam i 063 i 064.........nema neke razlike.......

rat je........naravno da su reklame debilne..........treba skupiti sto vise debila.........pa vladati.......
 
KoscheiBesmertnii:
„Срби су народ без закона и без вере. То је народ разбојника и терориста”.
(Изјава Жака Ширака, председника Француске, за ручком, јуна 1995. поводом састанка Шефова влада држава чланица ЕУ)

„Молим се да се ватра небеска обруши на Србе”.
(о. Пјер, познати француски свештеник - хуманитарац, по повратку из Сарајева и посете Маркалама 2, на конференцији за штампу)

„што се Срба тиче... То је данас један болестан народ”.
(Генерал Жак Кот, бивши командант УНПРОФОР-а у Босни и Херцеговини, Војни месечник Дифенс национал, јун 1997, Париз)

„Србе треба бацити на колена”.
(Клаус Кинкел, немачки министар иностраних послова, изјава 27. маја 1992)

„Зауставите Србе. Одмах. Заувек”.
(Маргарет Тачер, бивча премијерка Велике Британије. „The New York Times:, 4. мај 1994)

”Суштински узрок сукоба је идеологија етничког чишћења коју је обновио господин Ћосић, председник Србије, који је већ 1990. објавио Меморандум„.
(Жак Делор, бивши председник ЕУ, изјава на француској телевизији, маја 1994)

”Уосталом, Срби су за нас увек били и остали само банда разбојника и убица„.
(Јохан Фриц, директор бечког дневника Ди Пресе, директор Међународног Института за штампу)

”Србија, несумњиви агресор, требало би да буде присиљена УН резолуцијом да сноси читав терет репарација„.
(Јосиф Бродски, руски јеврејски песник-дисидент, Нобеловац, у дневнику Интернешенел Хералд Трибјун, 5. августа 1993)

”Срби су дводимензионалан народ са тежњом ка простаклуку... Животиње користе своје ресурсе знатно сређније него ови наопаки створови, чија припадност људској раси је у великом закашњењу„.
(Сер Питер Јустинов, глумац, амбасадор УНЕСЦО, The European:, 10. јун 1993)

”Предлажем да се српској деци забрани у школама учење српске националне поезије„.
(проф. др Ролф-Дитер Клуге, директор славистичког семинара Универзитета Тибинген, на округлом столу Универзитета у Тибингену, 1997)

”Срби су немилосрдни људи, спремни заклати ножем, што могу захвалити свом словенском пореклу„.
(Франсоа Кремио, припадник француских снага СФОР-а, 19.2.1994, Република, мај 1995)

"Србе убијају, зар не?"

Sta sad ovo znachi? pa o tome i pricham, nemozemo sa ovakvom "elitom" nikada da konkurisemo u nechem ozbiljnom ,osim u glupiranju i pravljenju sranja.
To sto su ti ljudi rekli ja mogu da razumem...ne i da podrzim ,ali mogu da razumem.
Svi ovi navodi su se pojachali zadnjih godina, na stadionima , na skupovima gde se peva "hriste boze raspeti i kleti" u salonima gde vecima mladica pravi neke "opasne" frizure", u naciji gde je kladionica glavna tema!!
Kakvu poruku shaljemo svojim smeshnim sudjenjima,nepostovanjem sopstvenih zakona.?
Nas netreba niko da ubija dragi prijatelju ,mi to suvise dobro radimo i sami!
 
intimo band:
Odakle pravo Telekomu da gura pare u dzep onom nesrecniku Sasi Churchicu? Pobedniku medju debilima!! Majko mila ima li kraja neukusu i gluposti ovde? Zar nisu mogli da ako vec imaju lovu za bacanje daju nekim sirotanima,ili obolelima za lechenje.?
Ne nego probisvetu? Pa zar mora uvek najgore? Pitam se zasto se Telekom uopste reklamira? Nema neki drugi telekom...konkurencija i sl. Ok u mobilnoj i ima,ali gledam Andjele3 danas i vidim -Telekom!!! Zasto?
Prosto se namece zakljuchak da su odvojili i podelili lovu (predhodno nafilovali troskove)

E zato nam treba EU!! da stignu zakoni i da se razbiju nichim izazvani klanovi koji jedan drugome guraju u dzep narodne pare.
Nas kradu zar ne?


Obersturmfuehrer:
a reklama je strahota...

Postoji čarobni napitak.

Mogu ga spraviti...

Ali nam treba puno šumskog bilja...
 
Dr.Torrente:
Ja vec razmisljam da predjem na 063 ili 061 samo da proucim sta ko od njih nudi.
U mom slucaju reklama sa Curcicem je imala efekat da odlucim da vise ne budem korisnik 064 mreze :)

Dr.Torrente:
Pa to ti je uglavnom tako sa nasim reklamama.Uglavnom imaju efekat da odvrate ljude od kupovine tog proizvod aili koriscenja usluga.
Imas slicnu temu na Dom i porodica ali u pitanju je plazma keks.

Meni ostaje da dodam kako bi trebalo obesiti i odgovornog za reklamu "Smoki" a elektro-šokove primeniti ne na autora reklame za "Next" sokove već na kretena koji je potpisao aranžaman sa nesudjenim genijem.

Ebote, sve mislim da će kasirka da me zaebava "bući-bući" ako ga kupim...
Tek pre neki dan kupih litru ali pred zatvaranje prodavnice...
 
Kad vec pricate o tome.. Sale jeste tupav, ali je, sto se kaze, dobar decko. Iskreno, mene je frapirala tolika kolicina nevinosti koja stoji iza prilicno odraslog coveka i coveka koji je prosao sve i svasta.

Kad samo pomislim da je budjavi Maca mogao da bude pobednik ili bilo ciji favorit, Sale mi dodje kao idealan winner of BB.

U sustini, Sale i nije los promoter Srbije. U Boltonu ga smatraju najboljim igracem koji je igrao za njih, a jedan od njegovih golova je proglasen za jednim od najboljim ikada u premijer ligi.

Iskreno, meni se reklama svidela. Prost humor zna nekad da bude tako genijalan.
 
intimo band:
Odakle pravo Telekomu da gura pare u dzep onom nesrecniku Sasi Churchicu? Pobedniku medju debilima!! Majko mila ima li kraja neukusu i gluposti ovde? Zar nisu mogli da ako vec imaju lovu za bacanje daju nekim sirotanima,ili obolelima za lechenje.?
Ne nego probisvetu? Pa zar mora uvek najgore? Pitam se zasto se Telekom uopste reklamira? Nema neki drugi telekom...konkurencija i sl. Ok u mobilnoj i ima,ali gledam Andjele3 danas i vidim -Telekom!!! Zasto?
Prosto se namece zakljuchak da su odvojili i podelili lovu (predhodno nafilovali troskove)

E zato nam treba EU!! da stignu zakoni i da se razbiju nichim izazvani klanovi koji jedan drugome guraju u dzep narodne pare.
Nas kradu zar ne?
samo se menjaju na vlasti, pune svoje dzepove a sirotinja gladuje
 
Lacibg:
Ја сам већ на 061, само, неквалитетно ради мрежа. Закупили су Телекомове услуге, па дал их телеком зајебава или нешто друго, углавном мрежа је нестабилна, слаба.

063 је "врх брате" :lol:

Pa i ja sam vise za Norvezane.061 mi smrdi na Hrvate
 

Back
Top