OČI NA NEBU (NIJE FAKE)

Aaaha, šta ćemo sad? Čija je verzija prava? Tamo neki zvuci Teherana, ovde neko pojanje (verovatno ubačeno iz filma Boj na Kosovu), neko reče da je izvorno u pitanju ruska navlakuša, pa neko reče da je to u Srbiji... Kladim se da bismo mogli naći "svedoke" za svaku od ovih priča. Svako u nečemu vidi ono što želi da vidi. Neko je to znao i iskoristio da naloži masu. Simpatičan projekat u svakom slučaju. Kao kad su se kod Odžaka pre desetak ili malo manje godina pojavili krugovi u žitu. Bilo je na Dnevniku, u novinama, javljali su se svedoci, pa su se pojavili neki sektaši, veštice, beli magovi, iscelitelji, angažovana je policija,...Inače, poznajem likove koji su napravili krugove...
Ovo sa očima je isto tako nešto, samo što se na Balkanu apsolutno sve može upotrebiti za nekakva prepucavanja na nacionalnoj osnovi. Samo pročitajte komentare snimka sa očima na YouTube-u i sve će vam biti jasno. Meni je totalno nejasno kako neko toliko olako odbaci racionalnost, istu onu koja je stub preživljavanja i društva modernog čoveka 21-og veka. A da je snimak potekao iz SAD-a, svi bi naprasno odmahivali rukom uz komentar: "Ma daaaaaj, koga oni to hoće da prevare?" Bilo bi lepo kad bismo jednom prestali da živimo u zabludama.
 
Dakle, znam da slična tema već postoji, ali posle novih tema koje se zamenjuju ˝starim˝, mislim da i ova zaslužuje to, pre svega što je ovo gotovo zaboravljeno (što nikako ne treba biti), i što je o ovome potrebna sažeta i velika diskusija...

Dakle, postoji razni, slični klipovi, ali je ovaj snimak najautentičniji i jedini o kome su pisani članci, i kome je doduše vrlo kratko, avgusta 2008. pridavana velika pažnja...

Oči na nebu - Sveti Ilija (Prijedor)
 
Dakle, znam da slična tema već postoji, ali posle novih tema koje se zamenjuju ˝starim˝, mislim da i ova zaslužuje to, pre svega što je ovo gotovo zaboravljeno (što nikako ne treba biti), i što je o ovome potrebna sažeta i velika diskusija...

Dakle, postoji razni, slični klipovi, ali je ovaj snimak najautentičniji i jedini o kome su pisani članci, i kome je doduše vrlo kratko, avgusta 2008. pridavana velika pažnja...

Oči na nebu - Sveti Ilija (Prijedor)
a gledaj sta pise ovaj sto je uploadovao clip:
Posto ste me zestoko krenuli nervirati sa ovim nacionalistickim komentarima recu vam par stvari o ovom videu:
Ja sam video dobio od momka iz Prijedora koji mi je rekao sve ovo sto sam napisao. Zato sam ga i okacio i napisao sto jesam. Ali poslije nekog vremena sam saznao da je snimak napravljen negdje u Rusij. Znaci na ovaj snimak je ubacena ova muzika u pozadini, ali to nisam ja uradio vec sam ga dobio takvog! Nisam ga htio mjenjati posto mi je bilo zanimljivo gledati vase komentare... :))
 
Da, samo sto ovaj nema nikakvo znacenje. Kako ljudi padaju na ovo a ne vide prave stvari i prave znakove od Boga. Uvijek i svuda oko nas. U svakom pogledu pa cak i na vrlo jasne stvari koje ne moras da skapiras. Ne govorim o prirodi i sustini vec konkretnim stvarima.

Kako nema značenje? Kako nema značenje kada se ovo dogodilo na dan otvaranja nove džamije, 2.avgusta???

a gledaj sta pise ovaj sto je uploadovao clip:

Ma da... Klip ostaje autentičan...

Uostalom, pitaj Vakatiki... ;)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Lično sam ove godine nekoliko puta video slične pojave na nebu. Mislim da se ovo ne može okarakterisati kao delo nečeg natprirodnog i neprirodnog, pošto je u pitanju obična igra oblika oblaka prilikom oluje. Oblaci se brzo menjaju i prave najrazličitije oblike, pa u zavisnosti od ugla i momenta gledanja u njima se mogu prepoznati razni oblici. Pogledajte galeriju oblaka na sajtu Nacionalne geografije, i videćete stvari mnogo čudnije i mnogo više zastrašujućče nego što su ove pojave očiju na nebu
 
Ja sam video "alatku" jedne noci kad sam trazio devicu (sazvezdje), jeste da nisu oblaci vec zvezde ali isto cudo :) Volim da citam o natprirodnom tako da se ne rugam.

Slazem se 100% sa @Rechke-tom. Vise me fascinira nesto ovako

46726_1593883168237_1270670136_1712760_439024_n.jpg

nego da trazim figurice medju oblacima, jer cu uvek naci nesto.

Zasto ne vidimo nesto za sta ne znamo da postoji ? Ili nesto sto nismo nikad videli ? Zapravo, neprekidno gledamo u to, a kada se pojavi nesto sto lici na /opet/ "nesto" nama poznato, pravimo cudo od toga.
 

Back
Top