Zasto se udar Irana na Izrael dešava tačno na godišnjicu ritualnog potonuća Titanika (tj Olimpika) i zašto grb na zastavi Irana liči na udar atomke?!

Grom_sa_neba!

Buduća legenda
Poruka
25.023
...

Dakle...slucajnosti ne postoje...

Kao što sinhronizitetno nadimci dve atomske bombe bacene na Hirošimu i Nagasaki 1945 ("Little boy" i "Fat man") neodoljivo podsecaju na danasnjeg Kim Dzong Una...

Tako se postavlja i pitanje:

1)
Zasto se udar Irana na Izrael dešava tačno na godišnjicu ritualnog potonuća Titanika (tj Olimpika)
(u vezi Titanika tj OLIMPIKA jos i to da smo upravo u ritualnoj Olimpijskoj godini...u Parizu ovog leta.. )
A to potapanje Titanika tj OLIMPIKA je bio ritualni uvod u WW1...

i

2)
Zašto grb na zastavi Irana sinhronizitetno liči na udar tj eksploziju atomke ?!

png-clipart-red-trident-like-illustration-flag-of-iran-emblem-of-iran-symbol-iran-miscellaneous-flag-thumbnail.png

Znam da ce se stari od @Jugoslav Čvarak -a smejati...ali znam i da ce se Jugoslav zamisliti nad recenim...😎

...

Poslednja izmena:
ne zaboravi da je na taj datum 1111 godine Henri 5ti krunisan za cara svetog rimskog carstva
ako 1111 pomnožimo sa 5 dobićemo 5555 što je takozvani broj anđela, a kako su amerikanci nazvali operaciju bombardovanja srbije 99te??
Milosrdni ANĐEO!!

ne zaboravi da je na taj datum 1111 godine Henri 5ti krunisan za cara svetog rimskog carstva
ako 1111 pomnožimo sa 5 dobićemo 5555 što je takozvani broj anđela, a kako su amerikanci nazvali operaciju bombardovanja srbije 99te??
Milosrdni ANĐEO!!

Trkeljas, a kod mene su cinjenice i argumenti :kafa:

...

...

Dakle...slucajnosti ne postoje...

Kao što sinhronizitetno nadimci dve atomske bombe bacene na Hirošimu i Nagasaki 1945 ("Little boy" i "Fat man") neodoljivo podsecaju na danasnjeg Kim Dzong Una...

Tako se postavlja i pitanje:

1)
Zasto se udar Irana na Izrael dešava tačno na godišnjicu ritualnog potonuća Titanika (tj Olimpika)
(u vezi Titanika tj OLIMPIKA jos i to da smo upravo u ritualnoj Olimpijskoj godini...u Parizu ovog leta.. )
A to potapanje Titanika tj OLIMPIKA je bio ritualni uvod u WW1...

i

2)
Zašto grb na zastavi Irana sinhronizitetno liči na udar tj eksploziju atomke ?!

png-clipart-red-trident-like-illustration-flag-of-iran-emblem-of-iran-symbol-iran-miscellaneous-flag-thumbnail.png

Znam da ce se stari od @Jugoslav Čvarak -a smejati...ali znam i da ce se Jugoslav zamisliti nad recenim...😎

...
nista nije slucajno.
evo od jutros mi u sobi ima dve muve...........a bile su tri.
Ne pokusavam da sam duhovit al citajuci tvoj komentar , nisam mogao drugacije.

nista nije slucajno.
evo od jutros mi u sobi ima dve muve...........a bile su tri.
Ne pokusavam da sam duhovit al citajuci tvoj komentar , nisam mogao drugacije.

Pazi, ne moze biti slucajnost da udar Irana na Izrael se podudari sa godisnjicom Titanika (tj Olimpika)...a to potonuce tj potapanje...je bilo ritualni uvod u WW1

...

Milosrdni ANĐEO!!

A pazi sad ovog sinhroniziteta...

Trenutno smo u 2024. godini
Numeroloski gledano to je 224

A pazi kako se zove i kad je osnovana jedinica pri Vojsci Srbije zaduzena za... ELEKTRONSKA DEJSTVA:

DAN 224. CENTRA ZA ELEKTRONSKA DEJSTVA U ZEMUNU​

https://zemunskevesti.rs/dan-224-ce...-u-zemunu/?_rstr_nocache=rstr681661cb7f6a9605
Pripadnici jedinica Vojske Srbije za elektronska dejstva, kao i 224. Centra za elektronska dejstva prigodnom svečanošću obeležili su svoj dan-11. novembar.

11.11.😎

...

...

I da...
Da li znate koja Ambasada je prva do tj najbliza Kuci Cveca?
Pa upravo Ambasada Irana...

E sad da je @Dremač tu da nam kaze kako je Kuca Cveca povezana i imenom i sustinom sa smrcu, a obliznji Stadion je stadion "Grobara"...dakle takođe...
I sad tu imamo najbližu ambasadu Irana...oko kojeg se evo ovih dana plete WW3...

Mozda je Šapić u pravu...Tita treba presaditi Hrvatima...da ne vučemo više mi prokletstvo...🤔

Inace tu pored je i Hajd park...u kojem imate nesto kao glavu tj statuu Nimroda...
A malo iznad Pink satanista Žeks pravi veliku "Belu kucu.."

...

Pazi, ne moze biti slucajnost da udar Irana na Izrael se podudari sa godisnjicom Titanika (tj Olimpika)...a to potonuce tj potapanje...je bilo ritualni uvod u WW1

...
vidi, na taj dan se , kroz istoriju, mnogo stosta dogadjalo............na nama je samo da odaberemo onaj dogadjaj koji se uklapa u nase "zelje" i "logiku.
Evo, naprimer, na moj rodjendan se pre 2000 i kusur godina dogodila bitka kod Kane izmedju rimljana i kartaginaca...........Jel to slucajno ?

...

I da...
Da li znate koja Ambasada je prva do tj najbliza Kuci Cveca?
Pa upravo Ambasada Irana...

E sad da je @Dremač tu da nam kaze kako je Kuca Cveca povezana i imenom i sustinom sa smrcu, a obliznji Stadion je stadion "Grobara"...dakle takođe...
I sad tu imamo najbližu ambasadu Irana...oko kojeg se evo ovih dana plete WW3...

Mozda je Šapić u pravu...Tita treba presaditi Hrvatima...da ne vučemo više mi prokletstvo...🤔

Inace tu pored je i Hajd park...u kojem imate nesto kao glavu tj statuu Nimroda...
A malo iznad Pink satanista Žeks pravi veliku "Belu kucu.."

...
Волео бих да имам више Времена као пре да коментаришем и пратим твоје синхро-мистичне коментатре, али ево да напишем да си добро приметио ту синхро везу Тито, Титаник, са овим Иран вс Израел сукобом светских титана. (Чекам да филм ЛДКаприа повежеш Вуком са Вол Стрита и Вучјим чопором са власти).
Кућа цвећа, гроб фараона Тита, гробље хумско јна паратизана где су владали Тито, туђман, тадић итд. је секта следбеника култа смрти Танатоса.
Такође слово Т је и симбол реда Фрањеваца, који су основали 4.10 тај црни хрватски језуитски јудеоватикански исламистички пројекат јсдп, који тренира у Телеоптику у поменутом Земуну...
Ако наша држава не склони тај мртвачки танатос култ одавде , навијам да у неком апокалиптичном Трећем св рату армагедонска израелско хазарска армија гађа ту иранску амбасаду далекометним ракетама, промаши их за неких 300 м и сруши ругло куће цвећа и јна рупетине.

Што се тиче слова Т и Иран грба - асоцира ме на ову слику .

nikola-tesla-logo-38.jpg

Veza između patlidžana i p-čke je slovo p. a pantlidžan je plav. eto još jedne reči na p. takođe, nekad je potrebno da se zapljune, pa svi vičemo P....i onda je potaman.. POTAMAN*??? PA EUREKA ! :D
Ne treba zaboraviti ni da je p-čka sinonim za vagina a ona počinje na slovo V koje je udubljenje, i onda tu ide patlidžan, po prirodi stvari.
I šta se dobija time? Pa simbol za kišobran, kome je prvo slovo K. A svi znamo šta počinje na K....

Kiririki, naime,.... ALI zašto se on zove tako a ne RIKIKIKI.... U stvari ima jedna tehno pesma iz 90ih gde ćelava pevačica peva A RIKI KIKi KIKI RIKI KI....
A ovo mora da je neka zaumna poruka koju samo @Grom_sa_neba! i @Dremač mogu da rastumače jer to smrtnicima inače nije dozvoljeno...A i kako bi...?
Pošto V i P zajedno grade reč VIP, a to su odabrani ljudi, kao recimo @izuzetan ... On kad reši ovu šifru naći će curu za brak, provereno!
Znači, sve u svemu - patlidžan.. :cool: ;):huh:

Veza između patlidžana i p-čke je slovo p. a pantlidžan je plav. eto još jedne reči na p. takođe, nekad je potrebno da se zapljune, pa svi vičemo P....i onda je potaman.. POTAMAN*??? PA EUREKA ! :D
Ne treba zaboraviti ni da je p-čka sinonim za vagina a ona počinje na slovo V koje je udubljenje, i onda tu ide patlidžan, po prirodi stvari.
I šta se dobija time? Pa simbol za kišobran, kome je prvo slovo K. A svi znamo šta počinje na K....

Kiririki, naime,.... ALI zašto se on zove tako a ne RIKIKIKI.... U stvari ima jedna tehno pesma iz 90ih gde ćelava pevačica peva A RIKI KIKi KIKI RIKI KI....
A ovo mora da je neka zaumna poruka koju samo @Grom_sa_neba! i @Dremač mogu da rastumače jer to smrtnicima inače nije dozvoljeno...A i kako bi...?
Pošto V i P zajedno grade reč VIP, a to su odabrani ljudi, kao recimo @izuzetan ... On kad reši ovu šifru naći će curu za brak, provereno!
Znači, sve u svemu - patlidžan.. :cool: ;):huh:

Ne razumes ti sveopsti da kazem holisticki pristup analizi nekih dogadjanja a jos manje sinhronizitete kao "znakove kraj puta"...
Da, tema za diskusiju mogu biti tumacenja tih "znakova kraj puta", ali ih se ne moze ignorisati kao da ne postoje...jer bi to bilo "slepacko/gluvonemo" zombi zivotarenje...

BTW
Na temu "Pi" i "Ro" te zlatnog preseka i broja "Fi", kao bitnih konstanti u prirodi..., cu tek pokrenuti temu...i tek ce ta tema ili da te jos vise zbuni...ili ako uspes da progledas...i da te mozda prosvetli... 😉

...

Ne razumes ti sveopsti da kazem holisticki pristup analizi nekih dogadjanja a jos manje sinhronizitete kao "znakove kraj puta"...
Da, tema za diskusiju mogu biti tumacenja tih "znakova kraj puta", ali ih se ne moze ignorisati kao da ne postoje...jer bi to bilo "slepacko/gluvonemo" zombi zivotarenje...

BTW
Na temu "Pi" i "Ro" te zlatnog preseka i broja "Fi", kao bitnih konstanti u prirodi..., cu tek pokrenuti temu...i tek ce ta tema ili da te jos vise zbuni...ili ako uspes da progledas...i da te mozda prosvetli... 😉

...
Razumem, zato što sam privatno pišem nešto na tragu magijskog realizma. ;) Zato kad vidim vaše napise, poveznice, suluda natezanja semantike bez mašte i smisla, čovek ne može a da se ne nasmeje tolikom levelu amaterizma i devijacije, nazvao ti to kako god hoćeš. :P Bukvalno svako može da čini to što ti radiš, ne znam jesi li svestan toga uopšte. :cool: Naziv u narodu je 'spajati babe i žabe' i pojedinac se lako izgubi u tome jer se ne pronalazi bilo kakav smisao niti poenta. Štaviše, čini se da se projecira samo već postojeći haos i šalabajzerizam u sebi na bezvezno izabran skup podataka, što je zapravo daleko od bilo koje više matematike na koju vi ovde pleadirate.;) Odatle svako može da zaključi svašta i ništa, a to nije poenta. Nemalo takvih osoba sam susretao i nijedna nije ostavila utisak da je čista s pameću... ;) Uvek se radilo o nekom šizoidnom poremećaju, što je svetlosnim godinama udaljeno od bilo kakve zrele artikulacije i prave, suštinske egzegeze takve fenomenologije. Prosto, odluči jednog dana mladac da siđe s čiste pameti i da sebi na volju, sloboda pijanca koji piša uz i niz vetar, kako god on da duva....:cool: Ishod je fatalan...😬:mrgreen::lol::hahaha: Da li ti, čoveče, znaš koliko recimo knjiga moraš pročitati na tu temu da bi se uopšte uhvatio u koštac sa takvim nečim? :) Koliko dalje dubokog samoispitivanja i promišljanja, a ne samo tako - tresni prvu fantazmagoriju što pada na beslovesnu pamet?:confused: Poraz uma 21. veka. Na tako nešto upozoravao je i sam Jung, koji je prvi i uveo termin "sinhronicitet" u modernu nauku... Pre toga, hrpa knjiga iz srednjega veka, gnostika, alhemija, filozofija, metafizika... Savremena tradicija pisaca latinske Amerike i šire, antropologija.. Ljudi, vi ste duduci... :D Duduci teški. :P Služite da hranite haos i ništa više. :neutral::confused: Ne znam kad si se probudio s idejom da se baviš ovakvim nečim, da li je to hobi, način da se ispuni besmisao dokolice i slobodnog vremena na pretek, jedina stvar kojom se možeš istaći (sebi ili drugome) kroz život ili težak burnout-sindrom (psihologija kod takvih slučajeva zapravo često upućuje na tako nešto), tek.... Ima jedan poučan film, ne znam jesi li gledao, ali ga valja pogledati na tu temu svakako, pogotovu zbog njegovog kraja. ;) Radi se o crno-belom ostvarenju iz 90-ih reditelja Darona Aronofskog, film po imenu "Pi" - upravo infinitan broj koji ti je zapao za um. ;) Tu ćeš zateći svu tematiku koja te zaokuplja skupljenu u jedno jezgro... Film je, naravno, umetnički, ali kazuje više od svih vaših besmislica. Tim pre što suprotstavlja autentične ovakve slučajeve (za koje verujem da postoje, ako si upoznat sa fenomenom savanata ;)) naspram golog, čistog i bezpredmetnog amaterizma koji se danas plasira na sve strane, pa tako i ovde. Ako imaš hrabrosti, časti i čiste svesti, pogledaj ga, evo našao sam čak i link, pa da vidimo šta ćeš reći (drugima ili sebi) nakon njega... Svakako, pozvan si na diskusiju na forumu po tom pitanju. ;) :cool:
https://www.filmoviplex.com/sa-prevodom/43375-pi.html

Примећујем из прелета твог предугачког коментара са све претераним смајлијима да си пун неких предрасуда и надобудности, проистеклих из комплекса и можда бивших дијагноза. Као да пројектујеш своја искуства са синхроницитетима, шизофреним особама и филмовима која су и оправдана ка већини особа које циљаш, вероватно и упозораваш новопечене читаоце да не срљају овим путем синхро мистицизма у лудило.
Међутим не знаш са ким разговараш, нити си толико добро упознат са мојим ни громовим форумским истраживачким делом, самопреиспитивањима и прочитаним књигама. Можда смо ми далеко свестраније особе од опсега нивоа твоје спознаје. И чак ако си ти неки лик који седи у канцеларији Биа психијатријског одељења за анализу интернет појединаца са све досијеима и менгеле техникама манипулације не знаш целу причу ни димензију те особе која можда се и не представља у пуном светлу и сјају блиставог ума, на форуму безвезном не открива све тајне, сазнања и свој правац мисли и дејства.

Појединац свакако тешко може сам да изнађе смисао и повезаност синхроницитета у личним и актуелним светским дешавањима. Али уверен сам ако би се више људи удружило и направило пресек својих праваца синхроницитета и склопили неку мапу у већи мозаик свезнања како ствари функционишу постигли би веома позитивне резултате по сав живи свет.
Али, као да службе земаљске и кабалистичке окултне мафије ометају и желе свезнање и моћ да остане само за своје елите.

Што се тиче теме у вези овог рата Иран Израел заборавих да споменем у светлу Громовог позива да кажем нешто на основу пређашњи форумских уписа везаних за један тобож спортски колектив, а заправо мрачну секту глупу лоповску, рећи ћу да кошаркашки клуб партизаи изазвао два ратна догађаја у Израелу - дан после своје прве ЕЛ утакмице и пораза у Тел Авиву од макабија и - задње ЕвроЛигашке утакмице елиминације из тог такмичења.
Такође ова злослутна или окултна црна баскет секта бандита после две утакмице са Реалом прошле сезоне и ове године треће произвели масакре у Рибникару, Младеновцу, Москви... Не знам лично шта ти синхроницитети тачно указују и како спречити ратове и масакре... дал забранити том клубу да игра утакмице. Ни да ли откривају буквалну заверу неких служби около или болесника у управама клуба да започну светске ратове апокалипсе.. због љубоморе ка комшији светском прваку.

Poslednja izmena:
Можда смо ми далеко свестраније особе од опсега нивоа твоје спознаје.
Da jeste, dosad bi to pokazali, a ne uvek ista trabunjanja, ko švaba tralala... :cool: Nemate 1 pravi ishod, 1 pravu poentu, kakva svestranost, to je razbijenost, atomiziranost..... Tačka, novi red.;)
И чак ако си ти неки лик који седи у канцеларији Биа психијатријског одељења за анализу интернет појединаца са све досијеима и менгеле техникама манипулације
Evo, baš je to u pitanju...:hahaha:
Појединац свакако тешко може сам да изнађе смисао и повезаност синхроницитета у личним и актуелним светским дешавањима. Али уверен сам ако би се више људи удружило и направило пресек својих праваца синхроницитета и склопили неку мапу у већи мозаик свезнања како ствари функционишу постигли би веома позитивне резултате по сав живи свет.
Али, као да службе земаљске и кабалистичке окултне мафије ометају и желе свезнање и моћ да остане само за своје елите.
Strašan strah zavlada među redovima te neke vajne "elite" kad prođu kroz pisane redove nekih anonimnih bezveznjakovića sa internet foruma...Naopako.:confused::hahaha:
рећи ћу да кошаркашки клуб партизаи изазвао два ратна догађаја у Израелу - дан после своје прве ЕЛ утакмице и пораза у Тел Авиву од макабија и - задње ЕвроЛигашке утакмице елиминације из тог такмичења.
Такође ова злослутна или окултна црна баскет секта бандита после две утакмице са Реалом прошле сезоне и ове године треће произвели масакре у Рибникару, Младеновцу, Москви... Не знам лично шта ти синхроницитети тачно указују и како спречити ратове и масакре... дал забранити том клубу да игра утакмице. Ни да ли откривају буквалну заверу неких служби около или болесника у управама клуба да започну светске ратове апокалипсе.. због љубоморе ка комшији светском прваку.
I evo, baš kad sam se ponadao da ćeš stvarno reći nešto smisleno, kako si krenuo u uvodu posta, kao način da me demantuješ, sledi ilustracija svega na
sam ukazivao, jedna fantastična nebuloza sa odrona pameti. Jel ti stvarno sebe smatraš ozbiljnim kad napišeš ovako nešto? Ja te ne smatram ozbiljnim. :p
Prvo: sprdaš se sa ljudskim zlom, kategorišeš ga ignorantski i bezosećajno kao kontekstnu banalnost čime ga suštinski trivijalizuješ. Psihopatska odlika.. Drugo: u tvom primeru nema ničega što bi ukazivalo na bilo kakvu poveznicu ili sinhronicitet. Dakle, izmišljaš stvari na licu mesta i baviš se površnom konfabulacijom. Sociopatska odlika. Treće: ubeđuješ sam sebe je da ono što si ovde sročio nepobitna istina. Nemaš trunku samokritike u sebi... Odlika narcisoidnih ....:confused: Slušaj, prijatelju... Da sam na tvom mestu, duboko bih se zamislio nad stanjem svoga uma. Neki tu zupčanici odavno nisu stupili u pogon...
Примећујем из прелета твог предугачког коментара са све претераним смајлијима да си пун неких предрасуда и надобудности, проистеклих из комплекса и можда бивших дијагноза.
Eto, kako se tebi sviđa ova dijagnoza? Nadam se da nju nisi "preleteo", pošto bi i to bila ilustracija upravo tvoje površnosti koju meni spočitavaš i još jedan dodatak na odrednicu 'narcisoidnosti', pošto takvi ne moraju ništa ni da čitaju, ni da gledaju filmove, oni znaju tu materiju a da nikad nisu umno ni stupili u kontakt sa njom, itd itd itd... imaju pametnija posla, npr. da gledaju u bob, u sunce i tako te stvari... Smehotres. :cool: Kladim se da se ne bi setio ni da upotrebiš reč "projekcija" da je nisi prethodno pročitao u mom postu i uhvatio se nje kao poslednje slamke spasa... To se zove "učenje po modelu". ;) Ajde, dosta ti je, nadam se da si barem nešto shvatio danas, i o sebi i o onome što tvrdiš da te interesuje. Mene nisi ubedio...

P.S. Smajlije stavim da razbijem monotoniju sebi posle čitanja vaših jednoličnih tepiha od tekstova, odakle čovek ništa ne može niti da nauči nit' da sazna. ;) Može samo da se frapira zaumnom logikom suštinske nepismenosti.... Zbogom. :cool:

Poslednja izmena:
Поновићу опет да ти први овде аутопројектујеш своја искуства, нарцисоидности, дијагнозе и на мене.
Нисам пажљиво читао твој први коментар па ни запазио тај пројекција израз... Гле чуда. Видим сад тек да си и модератор.
То што тако базично ниподаштаваш мој коментар, личност и свезнање говори да ниси у праву. Тај кладионичарски сој и речник не ценим, али ето ако би буквално да се кладиш - у да ти одузму модераторско место, можда би могао да гуглаш све моје уписе на форуму бар десет пута сам употребио термин -пројекција, и на десетине других интернет локација. Претрага би ти показала да сам у периоду од 2012-2017 боравећи на подфоруму Психологија магистрирао психологију, и разне друге подфоруме од политике, уметности до еротике. Сад сам само активан на пдф спорт, јер је Звезда битнија од свега осталог! Тако да нема смисла даља клеветање и расправа о психолошким поремећајима, Јунгу, Фројду јер све психо корисно сам меморисао у својој дубокој подсвести. Између осталог у неком нижем дензитету свог свепостојања сматрам себе (поред синхромистичара, холистичког детектива) и алтернативним психологом, терапеутом, јер и окружен сам пацијентима малоумним на интерету и свуда. Тако јуче у расправи са неким кретеном сам му поручио да то што тврди и обмањује себе је пројекција. Тако да ниси ти иницијатор Пројекције. Нити просипање разних софистицираних стручних израза те не чини паметнијим и продуктивнијим, а духовите увреде попут Одрон памети говоре о теби и много су забавни, за ниво читача стрипова Блек Стена.

Друга ствар... време је разлог што нисам често на форуму, нити пишем, нити пратим помно као давно пре те синхроницитете , као други неки форумаши, можда и бот програми, који су као корисници форума. Не бих сад да упирем прстима. Ужасно би било да постоје толико докони људи. Не знам за тебе.. јер те нисам регистровао пре, изузев на овом пдф, летимично, али не верујем да си толико докон као неки пропали студент који вишак своје едукације просипа по форуму, уместо да као одговорни модератор дс све битне и логичне Теорија завера и Синхроницитете повеже и уобличи у нешто корисно. Зато мислим да мотив твог претераног писања и провокација, креирање драма је народски речено : зинуло ти педу за парама, од кад те је за мода поставила црна рука власти овог форума у канџама неких секти, па зарад профита лупаш ко максим по дивизији, или како тај бизнис форума већ иде иза кулиса јавне сцене, да ли се много исплати модераторска функција или само аматерски уздиже его, и прави арогантно уображене типове?!

На крају крајева форум је Теорија Завере, и тема Синхроницитети о ИранИзраел рату, а не полигон за доказивање твоје ни моје хипернинтелигенције, начитаности и филмова, које сумњам да си гледао више од мене, изузев задњих пет година где минимално гледам ту америчку мк ултра културу предиктивног програмирања. Исто тако услед недостатка времена и све ове синхроницитете пратим са пола снаге, и сигурно сам милион пута мислио да је све то безвезе , млаћење празне сламе,
да синхроницитети не воде ка неком битном смислу или агенти матрикса саботирају њихов развој. Ипак нема предаје, знам да ту има нешто тамо, да синхро истрага има смисла јер сам имао нека шокантна невероватна натприродна видовита открића и повезаности у даљој прошлости, међутим не неких приоритетних ствари па ми је фокус отишао другде. Нажалост нисам био организационо технолошки ни временски способан да нацртам неку мапу на табли као онај мим слика лика из сунце филаделфије или како већ зове серија.

Тврдња да немају синхро везе - три масакра одмах после поменутих кошаркашких утакмица, као и два исламистичка напада на Израел, као ни Т речи је сулудо... Учестала појава неких ствари је сигнал космоса да нешто мутно дешава и није случајно. Ометаш даљу истрагу и превенцију будућих трагедија јер си можда навијач тог јсдкк непоменика, мртвог тита , па би да сакријеш прљав веш тог крими партијског клуба, или сатурнијанске кабале чија је црна боја у твом нику? Имаш антизвездашки сатанистички ник, јер Звезда може бити само Црвена! Једино ако си ганац или обожавалац њихове културе или фудбалера. Иначе Букари из Црвене Звезде је из Гане па би био парадокс да навијаш против Звезде. Ако потврдиш да си навијач гробљанске секте, знам твоју депресивну дијагнозу, и убудуће ти се обраћам речником навијача Севера, ако уопште и свратим више на овај смор подфорум.
Гром, колико памтим је симпатизер клуба из хумске, али колико видим један од ретких који није програмиран њиховим сатанизмом, усташизмом, мржњом, ни ударен у главу. И капира ове синхроницитете слично мени, можда мало више политички окружен па наводи синхроницитете на неку дневно политичку снс кабалу. Ипак много стручнији у материји теорије завера и синхроницитета које све актуелне не стижем да испратим уколико ме не тагује и позове.

И ево ти један смајли ради монотоније :)
Иначе, у вези ових смајли емотикона... пре неких десетак година док сам делимично писао на једном иностраном форуму Синхромистицизам (који је сумњиво уклоњен неке 2017 јер је по званичној верзији главни админ тако одлучио.. после просветљења са искуством ајахаске у Перуу, закључио човек да хиљаде написаних синхроницитета корисника не воде ничему итд, блаблала као и ти, док други корисници тврдили су да су неке окултне политичке цијашке организације хаковале и склониле тај форум, пре свега због оптужби помоћи Трампу да дође на власт откривањем пицагејт синхроницитета) ту је постојала посебна тема о симболизму Смајлија и неколико људи је самоуверено закључило да појава смајлија негде у вестима, филмовима итд предсказују - смрт. Тако да из моје перспективе ова тема о потенцијалном трагичном Трећем СвРату твојом заслугом бизарно и безосећајно делује, и неке гробаре ћопавце призива. Мада лично нисам баш потом увидео доказе да је тај знак предсказање смрти, танатоса. Можда постоје две паралелно супростављене димензије синхроницитета или у служби парапсихолошког рата и њихова употреба утиче магијски на будуће манифестације воље и разних догађаја.

Poslednja izmena:
A gde si dobio diplomu? Znam da su je Siniša Mali i Toma Nikolić dobili gratis, na veresiju, kao i još gomila naprednih "kadrova", ali gde se to ona danas izdaje? Jel moguće da su i tu rabotu prebacili u Ljutice Bogdana? Inače, da ne bi lutao dalje u spekulacijama, reći ću ti - Zvezdaš sam, staroga kova. Ultraška loženja su mi odavno dokaz sprege države i mafije, kako ti veliš, te mi prosipanja mudrosti od "tih" i takvih "diplomiranih" izgledaju blamantno i suštinski kaljaju ugled kluba. Ovo ostalo nemam šta da komentarišem, klasičan spoj narcisoidnosti i megalomanije (s kojom ide pod ruku), paranoidnog šizovanja, sve viđeno i u teoriji i u praksi. E.Orgazam davno je imao pesmu "Dokolica"...Ali evo do čega ona dovodi kad je neko živi u pogrešnom nahođenju... Vucaraju se neke diplomčuge van fakulteta, sveta saznanja sa ruba pameti, tipovao bih tu slobodno i na halucinantne resantimane nekadašnjeg korišćenja opijata, može biti?... što bi ostavilo trajne tragove na funkcionalnost uma, nekako mi sve tako deluje? Varaš se da te nisam čitao, ta tvoja fantazmagorična prosipanja ovde odavno i lako upadaju u oči, čitao sam ja odavno te tvoje mučno sročene napise, polu-romane, neku kukavnu i otužnu mešavinu Vilijema Berouza, Bukovskog, Hakslija... Ne znam šta bih rekao na te zaumne bljuvotine zaista...:think: Ti i tebi slični lutate kroz konzumerizam u dobroj meri i njegovi ste taoci, da ne kažem puleni, shvatite to već jednom mimo bilo kakvih teorija zavera, evo da vam ja otkrijem tu najveću... :cool: Na takav način se ne dolazi do prosvetljenja, sa ajahuaskom ili bez nje, već samo do "glave pune tripova, kao Mandrak trikova...", kako veli stih od Direktora. Tako da, žao mi je što razočaravam (šalim se, uopšte nije) tvoje slepe pretpostavke o meni, ali tako je kako je... "Diplomu" vraćaj u džep, pocepaj ili je sakrij da neko ne izvali koliki je to baš krš u pitanju (glavno je da mu ne mašeš njome pred očima, a ostalo se već da rešiti...) i.... razbuđuj se.

Poslednja izmena:
Што се тиче теме у вези овог рата Иран Израел заборавих да споменем у светлу Громовог позива да кажем нешто на основу пређашњи форумских уписа везаних за један тобож спортски колектив, а заправо мрачну секту глупу лоповску, рећи ћу да кошаркашки клуб партизаи изазвао два ратна догађаја у Израелу - дан после своје прве ЕЛ утакмице и пораза у Тел Авиву од макабија и - задње ЕвроЛигашке утакмице елиминације из тог такмичења.

Da...ima tu neke cudne konekcije sa tim klubom...da li kao "ptica zloslutnica" ili sta vec ali...Imali smo cuvenu trojku KECMANA u Zagrebu...a MK Ultra osoba iz slucaja Ribnikar se preziva KECMANOVIC...
Ima tu jos nekih javnih licnosti fakticki istog prezimena neki mu bejahu i rod...

Nadalje...jos jedan sporedni sinhronizitet...
Ovih dana imamo veliko mozda HAARP nevreme u Dubaiju...a istovremeno se i kod nas vratila zima...
A pre samo par dana je donesena odluka da Dubai igra u ABA ligi...🤔

...

A gde si dobio diplomu? Znam da su je Siniša Mali i Toma Nikolić dobili gratis, na veresiju, kao i još gomila naprednih "kadrova", ali gde se to ona danas izdaje? Jel moguće da su i tu rabotu prebacili u Ljutice Bogdana? Inače, da ne bi lutao dalje u spekulacijama, reći ću ti - Zvezdaš sam, staroga kova. Ultraška loženja su mi odavno dokaz sprege države i mafije, kako ti veliš, te mi prosipanja mudrosti od "tih" i takvih "diplomiranih" izgledaju blamantno i suštinski kaljaju ugled kluba. Ovo ostalo nemam šta da komentarišem, klasičan spoj narcisoidnosti i megalomanije (s kojom ide pod ruku), paranoidnog šizovanja, sve viđeno i u teoriji i u praksi. E.Orgazam davno je imao pesmu "Dokolica"...Ali evo do čega ona dovodi kad je neko živi u pogrešnom nahođenju... Vucaraju se neke diplomčuge van fakulteta, sveta saznanja sa ruba pameti, tipovao bih tu slobodno i na halucinantne resantimane nekadašnjeg korišćenja opijata, može biti?... što bi ostavilo trajne tragove na funkcionalnost uma, nekako mi sve tako deluje? Varaš se da te nisam čitao, ta tvoja fantazmagorična prosipanja ovde odavno i lako upadaju u oči, čitao sam ja odavno te tvoje mučno sročene napise, polu-romane, neku kukavnu i otužnu mešavinu Vilijema Berouza, Bukovskog, Hakslija... Ne znam šta bih rekao na te zaumne bljuvotine zaista...:think: Ti i tebi slični lutate kroz konzumerizam u dobroj meri i njegovi ste taoci, da ne kažem puleni, shvatite to već jednom mimo bilo kakvih teorija zavera, evo da vam ja otkrijem tu najveću... :cool: Na takav način se ne dolazi do prosvetljenja, sa ajahuaskom ili bez nje, već samo do "glave pune tripova, kao Mandrak trikova...", kako veli stih od Direktora. Tako da, žao mi je što razočaravam (šalim se, uopšte nije) tvoje slepe pretpostavke o meni, ali tako je kako je... "Diplomu" vraćaj u džep, pocepaj ili je sakrij da neko ne izvali koliki je to baš krš u pitanju (glavno je da mu ne mašeš njome pred očima, a ostalo se već da rešiti...) i.... razbuđuj se.
Ако си Звездаш старог кова.. шта год то значило... по мени стари ковљани не би на форуму промовисали црну боју, ни цро-белу мачку и презиру комшију малог више него нове ултра генерације.
Певач Оргазма је ако се не варам паратизановац, тако да се не узима као параметар битних вредности да бих послушао песму. Ниси ли могао да поменеш Чорбу, Бајагу, Кикија, е добро јеси Дракулу касније...
Као што си горе и црнобели Пи филм препоручио, Прате те чудни синхроницитети тих дуалистичких хипно масонских боја. Иначе Пи сам давно гледао, и заборавио, а опет нећу.

Вероватно Стари Ковљан значи да не идеш на стадионе, не пратиш преносе, ни дешавања око клуба, изузев што читаш наслове у неким политичким медијским памфлетима. И патиш се по кладионицама лоповским.

Где сам је помињао дипломе, па да толико дрвиш о томе... Изузев реч МагиСтар. Дакле ја сам црвено-бели Маг Звезде. Мастер оф јуниверс.

Браво за психоанализу мог форумског наступа, алтер ега, троловања и копирања других узора.

Моје стварно Ја не можеш да скенираш, ако немаш камере у мојој кући или способност даљинског гледања.

Кроз конзумеризам не лутам.
Дроге немају директне везе са мном.
Опет веома погрешно пројектујеш ствари.

Надам се да то што ме примећујеш, пратиш, није одраз опсесивни компулсивне поремећене особе, психопате, сталкера, или циабиаша који прате коментаре и небитних, нередовних форумаша.

Заиста немам воље ни времена да се свађам, пишем, куцкам више на теми, ни о синхроницитетима уопште. И није фер да ти знаш више о мени, а мене боли уво да претражујем твоје постове.

Иду дербији у суботу и среду.

Сад немам енергије да се фокусирам на синхроницитете . Иако сам могао да запазим нешто битно уместо ове непотребне расправе.
Громе то око Аба лиге Дубајиа, Кецманивића сам и ја приметио, али не знам куда иде то даље...

Back