OČI NA NEBU (NIJE FAKE)

Prvi snimak-cula sam da je za sv. Iliju negde u Srbiji podignuta dzamija i da se on kao pojavio, videcete da se u snimku pojavljuju munje a sv. Ilija je bog gromova i munja:confused:

E,sad mi to malo cudno...da nisam bila tu ne bih povjerovala,razumem vas koji ne vjerujete...u centru Prijedora ima dzamija i na dan kad se dzamija otvarala pojavile su se oci na nebu (ja vidjela) i to na dan sv.Ilije....a sad eto citam kako je to bilo u Srbiji,isto u pitanju dzamija i isto sv.Ilija.....da nisam bila tamo ne bih vjerovala...pogotovo sto se svasta prica i prepricava....oci su bile,a sad kako i zasto i zbog cega...ne znam.....kazu da muslimani nisu smjeli otvarati dzamiju na nas svetac...ne znam kakve to ima veze,ali eto....Voljela bih da nisam to vidjela,sad bih i ja sigurno rekla da je to glupost
 
Traženje likova i oblika u oblacima je kao ono kod psihijatra kada pokazuje neke mrlje na papiru,a osoba treba da odgovori na šta asocira ta mrlja.

Inače danas fotografije kao dokaz baš i nisu pouzdane pored fotošopa.

angrycloud937.jpg
 
Jel bio uvredjen i povredjen?

da be da!!!

ta dzamija mu ustvari kvari vidik na jednu divnu poljanu,pa je hteo da je srusi,al Alah intervenisao u medjuvremenu,pa dzamija i dan danas stoji. :mrgreen:

:hahaha:

Zanimljiva teorija da je Alah u stvari Sv.Ilija,ili obrnuto...:think::lol:

Traženje likova i oblika u oblacima je kao ono kod psihijatra kada pokazuje neke mrlje na papiru,a osoba treba da odgovori na šta asocira ta mrlja.

Inače danas fotografije kao dokaz baš i nisu pouzdane pored fotošopa.

angrycloud937.jpg

samo se vi sprdajte, ja sam samo rekla kako sam cula a vi :evil:
 
samo se vi sprdajte, ja sam samo rekla kako sam cula a vi :evil:

Pa dobro ,kao prvo ,taj oblak verovatno nije ni bio iznad te dzamije a mozda,samo mozda,ni iznad srbije.....oblaci mogu biti veliki do vise stotina metara pa zato da je bio toliko blizu bas iznad dzamije da nadgleda poso cinilo bi ti se da je magla a ne neke kvazi oci.....vidjam ja i brodove i tigrove i zmije i to veoma verodostojno al mi nije palo napamet da ih povezujem s nojevom arkom.
 

Back
Top