Obucena , svucena ili ?

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
589
Pitanje glasi :Da li se slazete da je ponekad divno ako je ne svucete do kraja i ostavite neki deo garderobe .Narocito gacice , brus , pa onda malo "krivudate" :lol: i nadjete put ,pa polaaakoooo skidanje .Zguzvana suknjica , majca , hulahopke(znate dolazi zima ...prim. prev :) koje su ostale oko clanka ....hmmmm da vas cujem....devojeke narocito...a za muski deo , koji je vas stil ? :wink:
Pozdrav od SL :lol:

Dodatak o hulahopkama malo razjasnjen :)
 
Sve ostalo je skroz cool, ali sta ces da radis kad te hulahopke ostanu oko clanaka :shock: ? Znacajno suzava izbor poza :roll: ... Ja bih recimo ostala (i ostajem) u samolepljivim carapama koje ostaju na butkicama :arrow:, dalje ostaju i gacice, sto manje to bolje, da kazem lakse je :arrow: onda je obicno sve u redu 8) ...
 
Kazem ja bez starca, nema ...
Stari potpuno se slazem sa tobom. Lepo je kad ostane nesto od odece. Npr. da se spusti samo bretela od majice ili da gacice ostanu samo na jednoj butini. Isto tako vise volim da podignem svoju i njegovu majicu, pa onaj prvi dodir koze o kozu ... naravno kasnije skidamo, ali ne odmah ...
I tako... stvar ukusa ...
 
He,he...Stari nas podseti da i zima ima svojih prednosti, sva ta muka da se dodje do onoga sto sa jarko zeli, pa pronalazenje nacina, poza...haos...misli on i na hulahopke,,,hehehe,,,...ja licno volim neplaniran i sex na brzaka koji ne dozvoljava skidanje do kraja, pa sta ostane, ostane, uglavnom su to majca i gacice, ili suknja....hehehhee..from the back is the best!
kiss sl
 
Milojko Vasic:
Pozdrav tebi, Stari Lišče ! Nema te nešto u zadnje vreme ?
Nego, jesi li ti ovakvo nešto praktikovao ovih dana ili si se podsetio na neke malo ranije avanture ?

Milojko druze , praktikovao naravno ,uvek zavisi naravno i od druge strane , e sad eto nama zime , pa ko je zimljiv moze da pokusa .Znas li onu : Volim sex i rado ga se secam :) :wink: :lol:
 
kety:
He,he...Stari nas podseti da i zima ima svojih prednosti, sva ta muka da se dodje do onoga sto sa jarko zeli, pa pronalazenje nacina, poza...haos...misli on i na hulahopke,,,hehehe,,,...ja licno volim neplaniran i sex na brzaka koji ne dozvoljava skidanje do kraja, pa sta ostane, ostane, uglavnom su to majca i gacice, ili suknja....hehehhee..from the back is the best!
kiss sl

Zvuci savrseno priznajem :) vidis kako to ona lepo razradi :lol:
Eh dobro zboris Kety :)
 
medena:
Sve ostalo je skroz cool, ali sta ces da radis kad te hulahopke ostanu oko clanaka :shock: ? Znacajno suzava izbor poza :roll: ... Ja bih recimo ostala (i ostajem) u samolepljivim carapama koje ostaju na butkicama :arrow:, dalje ostaju i gacice, sto manje to bolje, da kazem lakse je :arrow: onda je obicno sve u redu 8) ...

Medena ma znas na sta sam mislio ..ostale su oko jednog clanka , ali cak i da su preko oba :) hehe znas da moze i tako i ume da bude zesssstokoooo...to je ono kad kazem ...ej necemo se videti jedno vreme , bicu tu iza tebe :wink: a zna se da se hulahopkice i lako pocepaju na pravom mestu :) kako to zvuci ? pa onda da ne ulazim u detalje sta cemo sa gacicama ,mislim da tu znas :)
 
Crno pa se ne vidi ...:
Kazem ja bez starca, nema ...
Stari potpuno se slazem sa tobom. Lepo je kad ostane nesto od odece. Npr. da se spusti samo bretela od majice ili da gacice ostanu samo na jednoj butini. Isto tako vise volim da podignem svoju i njegovu majicu, pa onaj prvi dodir koze o kozu ... naravno kasnije skidamo, ali ne odmah ...
I tako... stvar ukusa ...

Eh to za starce i udarce :) :oops: vadimo se na iskustvo i znanje :) mada uz dobar trening mozemo mi svasta .Ipak nista lepse od iznenadjenja :) a kad iznenadjujes nemas vremena za skidanje .Zar ne ?
 
ja... on... mrak... pasaža u centru grada... palili se celo veče onako indiskretno bez nekog vatanja više ono zavođenje pogledima... "slučajni" dodiri ispod stola... igra reči... adrenalin high... velika očekivanja sa obe strane... polako se vračamo kuči... napetost i želja raste... izazivanje se pretvara u strast... kontorola postaje nemoguča i naizad... ne može se više nazad... nekontroliran mozag... sve se vrti u glavi... odjednom shvatim da stojimo usred pasaže... podignuta suknja... otkopčan njegov šlic i par dugmiča na mojoj košulji... moja noga oko njegovog struka... 8)
 
Stari Lisac:
Pitanje glasi :Da li se slazete da je ponekad divno ako je ne svucete do kraja i ostavite neki deo garderobe .Narocito gacice , brus , pa onda malo "krivudate" :lol: i nadjete put ,pa polaaakoooo skidanje .Zguzvana suknjica , majca , hulahopke(znate dolazi zima ...prim. prev :) koje su ostale oko clanka ....hmmmm da vas cujem....devojeke narocito...a za muski deo , koji je vas stil ? :wink:
Pozdrav od SL :lol:

Dodatak o hulahopkama malo razjasnjen :)

Ej lisac najbolje je da jeßes onako skroz obucenu ribu zamisli osjecaja :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top