Obrezivanje kod žena

Kurt2

Ističe se
Poruka
2.410
Šta mu to dođe? Čitam danas Politiku i vidim na Ženskoj strani sliku Afrike gde je po državama prikazan procenat obrezanih žena... Obrezanih??? ŽENA??? Jel ima neki doktor ovde da objasni, pošto meni očigledno nije jasno...
A ti jel si obrezana?
 
Slucajevi su zabiljezeni i u BiH, kod zena koje su se udale za strane placenike koji su ovde dosli da se bore kao islamski placenici, a kasnije ostali tu da zive, prihvatajuci vehabizam kao doktrinu prema kojoj zive...
 
A jeste li sigurni da je zensko obrezivanje seca klice?

Koliko ja znam, mozda znam malo, sece se nesto drugo... iz higijenskih razloga i ne smanjuje zadovoljestvo zeni ni malo.
pa pogresno znas
a to obrezivanje se cesto radi i bez anestezije i krajnje je traumaticno i bolno nesrecnicama koje kroz to prodju
pa usivanje,pa kad se to previse zasije pa prva bracna noc...i tako da ne kvarim ugodjaj,nadji na netu.
negde sam citala da je razlicito od zemlje do zemlje,ali da je najekstremnije kada seku sve sto se iseci moze :?
i naravno da se smanjuje zadovoljstvo :)
 
žena se posmatra samo kao objekat rađanja.........velika materica koja treba da podari potomke.........foondamentalizam zabranjuje uživanje u sexu radi sexa.....samo u svrhu oplodnje......što demantoooje intervaginalni orgazam...........tako da čistoća žene samo kao majke koja ne uživa...baš i ne pije vodu............viš nisam znao da se vehbije iz koomšilooka obrezooju žene.....
 

Back
Top