Obrezani nobrezani sta je bolje ?

Obrezivanje zena je sakacenje izmisljeno od strane NEKIH bolesnih i sujetnih muskaraca, ocigledno koji se ne razumeju u zene
mi nemamo nikakve disfunkcije i fimoze jer nemamo sta da natezemo i da nam smeta,
mi jedino mozemo da vodimo racuna o higijeni i da se brijemo, kako ko voli,

ali najiskrenije od otprilike 100 tipova koje znam samo jedan se tusira svaki dan...i svaka mu cast tako da su dalji komentari izlisni...nadam se da se i vi nalazite u toj kategoriji...
 
Jeste li primetili kako ima bar 50 proizvoda posvecenih zenskoj intimnoj higijeni,

a za muskarce nijedan samponcic z a pranje njihovog ponosa?

Kljucna rec je higijena. A cini mi se da je obrezanima lakse da je odrzavaju i nema nezgoda pri pushhenju...
 
Sily:
Jeste li primetili kako ima bar 50 proizvoda posvecenih zenskoj intimnoj higijeni,

a za muskarce nijedan samponcic z a pranje njihovog ponosa?

Kljucna rec je higijena. A cini mi se da je obrezanima lakse da je odrzavaju i nema nezgoda pri pushhenju...
Ti bas zahebavas...
Inace peremo se obicnim samponom za kosu... ne vidim razloga za koriscenje nekog specijalnog...
Takodje se i tipovi potsisavaju... a ponekad ih i devojke potsisavaju... :lol:

Jest lakse je obrezanima da odrzavaju higijenu... ne moraju svaki put da nategnu kozicu pre tusiranja... mislim veliki je to problem. :lol:

A kakve to nezgode pri pusenju ti imas sa neobrezanima? :roll: Zahebavas ti...

Inace ne svodi se higijena ribice samo na sisanje... jel peres ti tvoju nekad?
 
Sily:
Jeste li primetili kako ima bar 50 proizvoda posvecenih zenskoj intimnoj higijeni,
To samo potvrdjuje koliko je prljava
c015.gif
 
Petar_Pan:
Ti bas zahebavas...
Inace peremo se obicnim samponom za kosu... ne vidim razloga za koriscenje nekog specijalnog...
Takodje se i tipovi potsisavaju... a ponekad ih i devojke potsisavaju... :lol:

Jest lakse je obrezanima da odrzavaju higijenu... ne moraju svaki put da nategnu kozicu pre tusiranja... mislim veliki je to problem. :lol:

A kakve to nezgode pri pusenju ti imas sa neobrezanima? :roll: Zahebavas ti...

Inace ne svodi se higijena ribice samo na sisanje... jel peres ti tvoju nekad?

:D :D ;)

nekad i vise puta dnevno! Ma zezam malo, meni je to sve mindedj, kad je tamo gde treba da bude!

znas ono kad se zubici ili proteza zakace za kozicu ili kad riba nestrucno zategne pa jako zaboli ili pukne neka zilica, nije se meni desavalo ali sam cula....
 
Sily:
:D :D ;)

nekad i vise puta dnevno! Ma zezam malo, meni je to sve mindedj, kad je tamo gde treba da bude!

znas ono kad se zubici ili proteza zakace za kozicu ili kad riba nestrucno zategne pa jako zaboli ili pukne neka zilica, nije se meni desavalo ali sam cula....
ali najiskrenije od otprilike 100 tipova koje znam samo jedan se tusira svaki dan
Kuku dete, sa kim se ti to druzis.
 
Sto se higijene tice kod nas muskarci jesu stvarno prljavi, a ni zene ne zaostaju puno za njima.

Dok u civilizovanim zemljama nisam bas sretao takav nivo prljavstine.

Kaze se da kita i gace uvek moraju biti ciste jer nikad ne znas kad ce neka pasti saka.
 
Lucky Luck:
]Pa biti ce da si u pravo. Postoje stvarno razlozi higijensko -medicinske prirode (uzrochno-posledichno ), zato shto se kod neobrezanog ... iza galvica skuplja masa je li tako nepozeljnih bakterija i sl. Chak postoje i statistike koje porede ucestalost pojedinih bolesti kod zena koje imaju odnose sa obrezanim odnosno neobrezanim tipovima (znachi ili ili). I tu nekako one koje imaju odnose sa obrezanima mnogo bolje prolaze. Osim toga i sex je navodno bolji, zato shto glavic nije toliko osetljiv (a nije ni chudo kada je svo vreme nepokriven). Kod nas je obrezivanje mozda ritualna radnja religioznog karaktera , a u svetu se to uveliko praktikuje prosto iz higijenskih razloga.


da ali nekima to wjera nalaze a ne razumijem se iskreno toliko u wjere da znam prawi razlog.....decko koji mi je to priustio kaze da mu je osjetljiwiji nakon sto swrsi i boli ga
 

Back
Top