Obrazovni sistem u Srbiji u praksi

Misliš ? Moguće je i to .
Neverovatno je da neko baš toliko nema pojma.Prvi osnovne ,ako se dobro sećam !
Ова емисија контра визија иде на пинку, наравно у служби прворођеног. Па видиш и сама да се фолирају, оволико глуп да будеш не можеш као што су ови из анкете. У Маринковој бари би давали смисленије одговоре.
 
zbuni se covek u brzini i sa svojih 100 briga

kad ga neko ovako prepadne * vucic uvodi arapske brojeve*

onda je logicno zakljuciti da ih do sada nije bilo
Pa dobro i ja sam izvalila svojevremno na pitanje u hodu : Da li ćete bojkovati izbore : - Ne, neću ni da glasam ! :Lol:
Barem se društvo smejalo godinu dana ,ja doduše kiselo u početku. :D
 
Ова емисија контра визија иде на пинку, наравно у служби прворођеног. Па видиш и сама да се фолирају, оволико глуп да будеш не можеш као што су ови из анкете. У Маринковој бари би давали смисленије одговоре.
Nisam gledala ,ako tako rade stalno ,opet je sve skupa kretenski.
 
Nisam gledala ,ako tako rade stalno ,opet je sve skupa kretenski.
Стално, извале неку будалаштину и као приказују како изгледају гласачи који нису за Вучића. Као лутајући репортер, а оно плаћеници се праве мутави. Ето на томе је базирана емисија. Погледаш 15 минута на тубу емисију и јасно ти постане о чему се ради.
 
Стално, извале неку будалаштину и као приказују како изгледају гласачи који нису за Вучића. Као лутајући репортер, а оно плаћеници се праве мутави. Ето на томе је базирана емисија. Погледаш 15 минута на тубу емисију и јасно ти постане о чему се ради.
Ne znam šta da kažem.Jedan dobar apokaliptični scenario i svi da izginemo do jednog , pa napraviti nov narod.
 
Ова емисија контра визија иде на пинку, наравно у служби прворођеног. Па видиш и сама да се фолирају, оволико глуп да будеш не можеш као што су ови из анкете. У Маринковој бари би давали смисленије одговоре.
Aha, hoce da prikazu kako su mladi glupi. Debilizacija Srbije na pinku...
 

Svesna sam činjenice da ovo nije reprezentativni uzorak ,ali što je mnogo - mnogo je !
Verovali ili ne .

Да'л си свесна овога

1662317800790.png
 

Back
Top