• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Obrazovni sistem u Srbiji u praksi

Војвода

Domaćin
Poruka
3.053
Misliš ? Moguće je i to .
Neverovatno je da neko baš toliko nema pojma.Prvi osnovne ,ako se dobro sećam !
Ова емисија контра визија иде на пинку, наравно у служби прворођеног. Па видиш и сама да се фолирају, оволико глуп да будеш не можеш као што су ови из анкете. У Маринковој бари би давали смисленије одговоре.

pikax

Elita
Moderator
Poruka
15.605
zbuni se covek u brzini i sa svojih 100 briga

kad ga neko ovako prepadne * vucic uvodi arapske brojeve*

onda je logicno zakljuciti da ih do sada nije bilo
Pa dobro i ja sam izvalila svojevremno na pitanje u hodu : Da li ćete bojkovati izbore : - Ne, neću ni da glasam ! :Lol:
Barem se društvo smejalo godinu dana ,ja doduše kiselo u početku. :D

pikax

Elita
Moderator
Poruka
15.605
Ова емисија контра визија иде на пинку, наравно у служби прворођеног. Па видиш и сама да се фолирају, оволико глуп да будеш не можеш као што су ови из анкете. У Маринковој бари би давали смисленије одговоре.
Nisam gledala ,ako tako rade stalno ,opet je sve skupa kretenski.

Војвода

Domaćin
Poruka
3.053
Nisam gledala ,ako tako rade stalno ,opet je sve skupa kretenski.
Стално, извале неку будалаштину и као приказују како изгледају гласачи који нису за Вучића. Као лутајући репортер, а оно плаћеници се праве мутави. Ето на томе је базирана емисија. Погледаш 15 минута на тубу емисију и јасно ти постане о чему се ради.

pikax

Elita
Moderator
Poruka
15.605
Стално, извале неку будалаштину и као приказују како изгледају гласачи који нису за Вучића. Као лутајући репортер, а оно плаћеници се праве мутави. Ето на томе је базирана емисија. Погледаш 15 минута на тубу емисију и јасно ти постане о чему се ради.
Ne znam šta da kažem.Jedan dobar apokaliptični scenario i svi da izginemo do jednog , pa napraviti nov narod.

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
37.114
Aha, hoce da prikazu kako su mladi glupi. Debilizacija Srbije na pinku...

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
25.044

Svesna sam činjenice da ovo nije reprezentativni uzorak ,ali što je mnogo - mnogo je !
Verovali ili ne .

Да'л си свесна овога

1662317800790.png

pikax

Elita
Moderator
Poruka
15.605
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.