Objašnjenje kroz batine

ne vredi se sa njima raspravljati...:idea:
oni samo umeju da vređaju...kad im ponestane i ono malo "argumenata"....
ajd da bar umeju da i vređaju već to čine kočijaški u prostim rečenicama tri reči maksimum....:roll:
možda je to u rangu broju razreda koji su završili...moguće:hahaha:
:super:
vrlo verovatno, bar tako izgleda....sad mozda i greshim,ponekad izbace josh po neku rech
 
А шта друго радити са сепаратистима него батина... Батина је из раја изашла :D Ми поштовасмо људска права па оде пола земље, да смо и ми на време тукли не би се ови доле чули... Ал ко нам крив оћемо ми мањине у Србији... Ма само да смо увели систем да у Србији живе само Срби, а не да се изјашњава како коме падне... Зато батина ебеш демократију мртво слово на папиру...
stari forumas,alimeni nepoznat. ali dopada mi se boldovan deo:hahaha::hahaha:
 
Tjenanmen 1989. je recimo slikovit primer kako se agresivne pedagoshke metode koriste u preventivne svrhe.
Nije ni nasilje tako loshe.
Da nisu postupili po naredjenju izginulo bi sigurno 100 miliona Kineza u njihovoj verziji raspada SFRJ
Zato su Kinezi pametni i satiratje zapadnjachke igrice u korenu mlateci slobodarske Tibetance gde god stignu a Amerika koja dozivljava finansijski krah moze samo da shalje slogane....i Richarda Gira:lol:
 
RichardGere.jpg


Samo ih gleda.
 
Ućutao se VLASNIK..........mislim prenešenih vesti........................ma to se da razumeti kao NERVIRAJ dok se ne IZNERVIRAŠ pa ZANEMIŠ.......treba smisleno i umno odgovoriti pa ima da potraje...........;):whistling:

ma ja to dok cekao vreme iftara,a posle zauzet i tako...
i sada sam trebao biti sa drustvom, ali zbog opravdanih razloga nisam, i tako sada cu valjda sa vama provesti vece... a kud ces boljeg drustva:whistling::whistling:
 
Tjenanmen 1989. je recimo slikovit primer kako se agresivne pedagoshke metode koriste u preventivne svrhe.
Nije ni nasilje tako loshe.

l:
:roll::roll::roll:
Nisi ti kriv, to mogu bite teshke traume iz ranog detinjstva
..jeste, ti timbetanci treba da mantraju i meditiraju, a ne da se tu neshto bune shto su kineska provincija mesto americhke..nego jel znash ti da oni obozhavaju demone, da tvrde kako su ih pokorili i da mogu da ih kontrolishu..

Obozavaju demone :roll:pa su ih pokorili :roll:
ps.Moram da priznam da to nisam znala, dali si to ucio na vechernjoj nasatvi centralne otadzbinske uprave?
dakle, ti i Derer se ozbiljno borite za prvo mesto :hahaha::hahaha:
 

Back
Top