O smarachima...

OpFor:
Zasto se na ovom forumu dopusta smaracima da ga pretvore u parodiju tipa MBS1?

Nije ovo nista.Bila sam na jednom rodjendanu u Ralji,sad ce svi da se prepoznaju koji su bili.I tamo su pricali o automobilima 4 sata a ja sam se igrala sa nekim kuchicima,ali kad vise stvarno nisam znala sta da radim,nisam mogla sama da se vratim za Beograd,pocela sam da menjam temu.A onda se desilo da mi je jedan decko lepo izvadio zlatnu kajlu i pokazao mi da vidim sta on ima i narukvicu,iskreno to mi je bio prvi put da me neko tako direktno muva pokazujuci mi zlato,ja ne mogu da verujem sta mi se desava,kazem diskretno njegovoj devojci da ga vodi,ona nista,to ionako njoj nije decko samo su zajedno dosli....
 
luckastalutkica:
Nije ovo nista.Bila sam na jednom rodjendanu u Ralji,sad ce svi da se prepoznaju koji su bili.I tamo su pricali o automobilima 4 sata a ja sam se igrala sa nekim kuchicima,ali kad vise stvarno nisam znala sta da radim,nisam mogla sama da se vratim za Beograd,pocela sam da menjam temu.A onda se desilo da mi je jedan decko lepo izvadio zlatnu kajlu i pokazao mi da vidim sta on ima i narukvicu,iskreno to mi je bio prvi put da me neko tako direktno muva pokazujuci mi zlato,ja ne mogu da verujem sta mi se desava,kazem diskretno njegovoj devojci da ga vodi,ona nista,to ionako njoj nije decko samo su zajedno dosli....
Detaljnije, ženo, detaljnije, svi NAPETO čekamo šta je onda bilo, kad ste VAS DVOJE krenuli sa tog rođendana ...... :lol:
 
luckastalutkica:
Nije ovo nista.Bila sam na jednom rodjendanu u Ralji,sad ce svi da se prepoznaju koji su bili.I tamo su pricali o automobilima 4 sata a ja sam se igrala sa nekim kuchicima,ali kad vise stvarno nisam znala sta da radim,nisam mogla sama da se vratim za Beograd,pocela sam da menjam temu.A onda se desilo da mi je jedan decko lepo izvadio zlatnu kajlu i pokazao mi da vidim sta on ima i narukvicu,iskreno to mi je bio prvi put da me neko tako direktno muva pokazujuci mi zlato,ja ne mogu da verujem sta mi se desava,kazem diskretno njegovoj devojci da ga vodi,ona nista,to ionako njoj nije decko samo su zajedno dosli....

A kakve veze ima to sto pises sa ovom temom?
 
Ne mogu da verujem!
Ovo je najgora tema na forumu "Avijacija i vojska", a mozda i na celoj Krstarici.
Mislim, shta reci vise?
Postovi bizona dovoljno govore sami za sebe koliko je glupost premasila razum i bilo kakvu normalnu diskusiju
 
whitenicky:
Ovde su ubedljivo najgore teme !!!!


A sto posecujes forum ako su ti najgore teme?
Nemoj da pricas da je bezveze ovde i da to tako ne valja i da bi to trebalo bolje onako kako ti mislis i slicno.
Ima brdo nasih foruma na ovu temu prema tome .... demokratija.

A ti znas dobro da je ova tema posvecena tebi ... iz tebi dobro znanih razloga.
Zato najljubaznije molim ucesnike foruma, da se ogranice na strucne diskusije, sa punim zarom, neslaganjem i ostalim elementima koji daju kvalitet forumu, ali uz puno postovanje sagovornika i ucesnika foruma. Za ostale "padobrance" postoji sluzba koja ovde to regulise. Ili jos lakse IGNORE.

Pozdrav !!!
 
Svaka cast brate , pa vidis da ne mogu samo ovde moderatori da budu u pravu ... malo i mi Registrovani korisnici da budemo u pravu, ona anketa teme da budu LOCK 14 glasova je bilo za i opet ste samo zakljucali tu temu ... pa sto da ne uradite ono sto od vas trazi vecina .... I brat Obersturmfuehrer je u pravu , ona tema stvarno treba LOCK !!!!
 

Back
Top