O slobodi i privatnosti uopšte na forumima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ali, mislim da su ti moja pitanja dovoljna smernica za zaključivanje...
a sta mislis, zbog cega neko sa 5000+ postova ko je ovde tri godine nece da pise ono sto zna o tome?
omg
cao Mulder cao Scully

xfiles_1.jpg
 
Pitanje za Taba: Pre zaključavanja teme korisnika Vendi, pobrojao si razloge zbog kojih po tebi "nije moguće" ulaziti u pp korisnika. Sve što si nabrojao je tačno. Konkretno pitanje za tebe: da li misliš da nešto nisi pobrojao (što predstavlja način eventualnog ulaska u pp), tj. da možda postoji alternativni način za isto (a ne odnosi se samo na Krstaricu, već na gomilu foruma). Obzirom da je ovo "škakljiva tema" iz čisto pravne perspektive, podvlačim da ne sugerišem javno ništa, i da neću ništa govoriti o takvoj eventualnoj metodologiji. Ali, mislim da su ti moja pitanja dovoljna smernica za zaključivanje...

Mene drugi forumi apsolutno ne zanimaju.
Mene jedino zanima Krstarica.
Kao sto sam rekao.
Pristup pp-ovima je softverski zasticen.
Ko ne veruje neka slobodno digne tuzbu (posto Krstarica garantuje pravo na privatnost svakom korisniku) i tehniciki cemo dokazati da govorim istinu.

Ono sta je zanimljivo jeste da ovakve "afere" dizu korisnici sa dvadesetak postova. Dokaz vise da to rade neki tradicionalno problematicni korisnici koji su milion puta osetili ban i na ovaj nacin pokusavaju da unesu crv sumnje i nemir na forum.
Necu uopste ulaziti u pokusaj identifikovanja korisnika koji to rade jer je cela prica toliko smesna da ne zasluzuje ni minut vise mog vremena.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top