O cemu mastaju muskarci?

Onda sam ja već u klubu. Kako se to ophodiš prema meni? Ja sam zagovarao slobodu ljubavnog izražavanja još kad ni ovi sa cvećkama nisu sklepali onu o vođenju ljubavi, a ne rata. Čaak, ako mogu da sugerišem članstvu, rado bih na sebe primio veeeliku i biitnuu odgovornost da budem, recimo, neki počasni predsednik kluba. VCas dvojica podelite one druge funkcije.
Dakle, klub je osnovan.
Ej, kako se zove, ko radi statut i te legalističke stvari?
 
Evo gazdarice.
Vitla za mnom po celom Forumu. Sad me preduhitrila i sa učlanjenjem u klub. A kad ja malo krenem da mu ga dam po temi, a ona nestane. Kao ima posla. Znam, sad će ona da nam se nametne, komanduje, objašnjava kako mi nemamo pojma šta je to iskazivanje želja, potreba.
U pravu je žena.
 
Mr X:
djidjo:
:idea: Ma Bato, ja uvek gledam da joj budem dosadan. :D I kad je iznenadim sa nečim, zahvaljuje i meni i Bogu što me malo prosvetlio. :!: :wink:
Čudo jedno kako sa njima možeš svašta. :P

A zast je nebi neprestalno iznenadjivao da vam oboma uvek bude super,da izvucete maximum od uzivanja.
Pa nemam ja pametnija posla nego da se bavim naučno istraživačkim radom. To je za vas pametne, školovane. Mi sa malim moždanim kapacitetima jedva ičačkamo neku ideju. Zadnji put kad me nešto tako strefilo, pa ja krenuo da primenjujem, dama je krenula da mi se pentra po zavesama. Ko ona Džejn iz Tarzana.
 
Gazdarica:
Mr X:
Gazdarica:
Bojim se da je kod zaista velikog broja ljudi prisutan taj problem ustezanja u ispoljavaju svojih zelja, potreba, sklonosti...
A time najvise oni gube... :?

Gazdarice hoces i ti u nas klub?
Hehehe, ja zaista otvoreno pricam i o sexu i o zeljama i potrebama, kako partnera, tako i sebe same... :wink:

Pa takva nam jedna i treba da ubedimo i druge ljude da to rade o tom se radi da nas podrzis ovde kada dodje vreme (za par dana)
 
djidjo:
Mr X:
djidjo:
:idea: Ma Bato, ja uvek gledam da joj budem dosadan. :D I kad je iznenadim sa nečim, zahvaljuje i meni i Bogu što me malo prosvetlio. :!: :wink:
Čudo jedno kako sa njima možeš svašta. :P

A zast je nebi neprestalno iznenadjivao da vam oboma uvek bude super,da izvucete maximum od uzivanja.
Pa nemam ja pametnija posla nego da se bavim naučno istraživačkim radom. To je za vas pametne, školovane. Mi sa malim moždanim kapacitetima jedva ičačkamo neku ideju. Zadnji put kad me nešto tako strefilo, pa ja krenuo da primenjujem, dama je krenula da mi se pentra po zavesama. Ko ona Džejn iz Tarzana.

Ma ti samo treba da kazes "tako je ljudi su u pravu" a sto se tice clanstva ne brini ti si prvi.
 
djidjo:
Onda sam ja već u klubu. Kako se to ophodiš prema meni? Ja sam zagovarao slobodu ljubavnog izražavanja još kad ni ovi sa cvećkama nisu sklepali onu o vođenju ljubavi, a ne rata. Čaak, ako mogu da sugerišem članstvu, rado bih na sebe primio veeeliku i biitnuu odgovornost da budem, recimo, neki počasni predsednik kluba. VCas dvojica podelite one druge funkcije.
Dakle, klub je osnovan.
Ej, kako se zove, ko radi statut i te legalističke stvari?

Razmotricemo to.Samo da znas para nema.nismo jos dali ime.
 
djidjo:
Onda sam ja već u klubu. Kako se to ophodiš prema meni? Ja sam zagovarao slobodu ljubavnog izražavanja još kad ni ovi sa cvećkama nisu sklepali onu o vođenju ljubavi, a ne rata. Čaak, ako mogu da sugerišem članstvu, rado bih na sebe primio veeeliku i biitnuu odgovornost da budem, recimo, neki počasni predsednik kluba. VCas dvojica podelite one druge funkcije.
Dakle, klub je osnovan.
Ej, kako se zove, ko radi statut i te legalističke stvari?

Passenger je devojka,a ti rece da ce to kodnjih malo teze ici vidis da nije tako.
 
Dijalektika je univerzalan proces. Šta sad, jedna lasta ne čini proleće. A nisam ja tog prolaznicu nešto ni zagledao. Znaći mi smo troje. Hm, da trebalo bi malo uvećati članstvo. Ajde ljudi, radite, agitujte malo.
Ono za novce nema jeda, ako treba naći ćemo donatore.
 
djidjo:
Dijalektika je univerzalan proces. Šta sad, jedna lasta ne čini proleće. A nisam ja tog prolaznicu nešto ni zagledao. Znaći mi smo troje. Hm, da trebalo bi malo uvećati članstvo. Ajde ljudi, radite, agitujte malo.
Ono za novce nema jeda, ako treba naći ćemo donatore.

Ona nema trenutno internet sate,pocinjemo kampanju cim se javi.Nego po imenu bih rekao da "Gazdarica voli sado-mazo sta ti mislis?
 

Back
Top