O cemu mastaju muskarci?

Mr X:
Gazdarica:
Probala bih s momkom i jos jednom djevojkom, kada bi me neka djevojka sexualno privlacila... Medjutim, to mi se jos nije desilo... :roll:

Pa dobro ako se tebi nije desilo ne mora da znaci da neke druge devojke ne privlaci to.A da budes sa dva muskarca jesi li razmisljala o tome?

Slicno ali ipak razlicito ne bi bilo dobro da je isto.Sto ne znaci da mi sada ne trba u nicemu da se slozimo naravno ako ti neko nesto predlozi i ti smatraz da je to dobro onda treba to i da uradis.
 
Mr X:
Gazdarica:
Probala bih s momkom i jos jednom djevojkom, kada bi me neka djevojka sexualno privlacila... Medjutim, to mi se jos nije desilo... :roll:

Pa dobro ako se tebi nije desilo ne mora da znaci da neke druge devojke ne privlaci to.A da budes sa dva muskarca jesi li razmisljala o tome?
Zaboga, ko je rekao da, ako se meni nije desilo, to znaci da druge djevojke ne privlaci to...???
Razmisljala sam o obje kombinacije i u masti izgledaju privlacno, ali za prvu, kao sto rekoh, nedostaje mi to sto me zena nikad nije privukla (ko zna mozda se jednom i to desi), a za drugu mi mozda nedostaje sirina, ili nazovi to kako hoces... Uglavnom, osjecala bih se kao meso, a ne kao osoba s integritetom, ma koliko to mozda nekom suludo zvucalo...
 
Gazdarica:
Mr X:
Gazdarica:
Probala bih s momkom i jos jednom djevojkom, kada bi me neka djevojka sexualno privlacila... Medjutim, to mi se jos nije desilo... :roll:

Pa dobro ako se tebi nije desilo ne mora da znaci da neke druge devojke ne privlaci to.A da budes sa dva muskarca jesi li razmisljala o tome?
Zaboga, ko je rekao da, ako se meni nije desilo, to znaci da druge djevojke ne privlaci to...???
Razmisljala sam o obje kombinacije i u masti izgledaju privlacno, ali za prvu, kao sto rekoh, nedostaje mi to sto me zena nikad nije privukla (ko zna mozda se jednom i to desi), a za drugu mi mozda nedostaje sirina, ili nazovi to kako hoces... Uglavnom, osjecala bih se kao meso, a ne kao osoba s integritetom, ma koliko to mozda nekom suludo zvucalo...

Otkud znas kako bi se osecala kada nisi ni probala? A ako te stvarno to ne privlaci toliko onda je OK to nije za tebe.
 
I ja moram da se ukljucim,na osnovu onoga sto sam videla na netu.Cesto se desava da devojke,zene budu sa drugom devojkom jer im je sexualni zivot sa stalnim partnerom postao monoton.Naravno da puno muskaraca masta o tome da bude sa dve devojke ali ako tebe nikada nije privukla devojka,tesko da ces ikada i osetiti zelju da budes sa nekom.
 
Mr X, ovo sto navedoh, naprosto znaci da nisam raskrstila sa predrasudama...
A, ako psihicki nisam spremna za tako nesto, znaci da se ne bih ni mogla nositi s tim, ma koliko to mozda donijelo dobar fizicki ugodjaj...
A sa zenom bih, bas me golica kakav je to osjecaj...
Samo jos da sretnem neku, zbog koje cu, prsto receno, ovlaziti... :roll:
 
Jeste,film je super a i glavni lik je sizofrenicar.Mislila sam da mozda hoces isti princip,uzi krug ljudi,prvo pravilo"Nikad ne pricaj o borilackom klubu" :lol: Ali to nije cilj,nego da se sto vise ljudi oslobodi i bez ustrucavanja bude ono sto jeste.
 
Gazdarica:
Mr X, ovo sto navedoh, naprosto znaci da nisam raskrstila sa predrasudama...
A, ako psihicki nisam spremna za tako nesto, znaci da se ne bih ni mogla nositi s tim, ma koliko to mozda donijelo dobar fizicki ugodjaj...
A sa zenom bih, bas me golica kakav je to osjecaj...
Samo jos da sretnem neku, zbog koje cu, prsto receno, ovlaziti... :roll:

Pa ne znam bas to je malo tesko da se desi jer je priroda odgovorna za to.Ja nemogu da zmislim da se ja napalim na nekog muskarca.
 
passenger:
Jeste,film je super a i glavni lik je sizofrenicar.Mislila sam da mozda hoces isti princip,uzi krug ljudi,prvo pravilo"Nikad ne pricaj o borilackom klubu" :lol: Ali to nije cilj,nego da se sto vise ljudi oslobodi i bez ustrucavanja bude ono sto jeste.

Ne moze uzi krug mi moramo sve ljude koji to zele da oslobadjamo predrasuda i ostalih ustezanja zbog kojih su uskraceni uzivanja.
 

Back
Top