O cemu mastaju muskarci?

Mr X:
Gazdarica:
Mr X, ovo sto navedoh, naprosto znaci da nisam raskrstila sa predrasudama...
A, ako psihicki nisam spremna za tako nesto, znaci da se ne bih ni mogla nositi s tim, ma koliko to mozda donijelo dobar fizicki ugodjaj...
A sa zenom bih, bas me golica kakav je to osjecaj...
Samo jos da sretnem neku, zbog koje cu, prsto receno, ovlaziti... :roll:

Pa ne znam bas to je malo tesko da se desi jer je priroda odgovorna za to.Ja nemogu da zmislim da se ja napalim na nekog muskarca.
Heh, pa da, vjerovatno mi se to nikad nece desiti... :roll:
Mada, ko zna... Moj momak se nekad zabavljao s djevojkom, koja se, kad je ovo u pitanju, isto osjecala kao i ja...
Nedavno ju je sreo, otisli su na pice i ona mu je ispricala da je prosle godine upoznala djevojku, s kojom je potom pola godine bila u vezi...
Dakle, nikad se ne zna... :D
 
Gazdarica:
Mr X:
Gazdarica:
Mr X, ovo sto navedoh, naprosto znaci da nisam raskrstila sa predrasudama...
A, ako psihicki nisam spremna za tako nesto, znaci da se ne bih ni mogla nositi s tim, ma koliko to mozda donijelo dobar fizicki ugodjaj...
A sa zenom bih, bas me golica kakav je to osjecaj...
Samo jos da sretnem neku, zbog koje cu, prsto receno, ovlaziti... :roll:

Pa ne znam bas to je malo tesko da se desi jer je priroda odgovorna za to.Ja nemogu da zmislim da se ja napalim na nekog muskarca.
Heh, pa da, vjerovatno mi se to nikad nece desiti... :roll:
Mada, ko zna... Moj momak se nekad zabavljao s djevojkom, koja se, kad je ovo u pitanju, isto osjecala kao i ja...
Nedavno ju je sreo, otisli su na pice i ona mu je ispricala da je prosle godine upoznala djevojku, s kojom je potom pola godine bila u vezi...
Dakle, nikad se ne zna... :D

Covek u svom zivotu prolazi kroz razne periode,tako da bas nikad se nezna.Bitno je da imas zelju.
 
E,pa za marketing cu ja da budem zaduzena jer sam inace u tom polju/marketing,trgovina/ :) Ali pre toga moramo jos toga da osmislimo,ovo nije dovoljno.Ti ako zelis da se dogovorimo oko jos stvari,nemoj da se ustrucavas,nego baci mail,pa cemo se dogovoriti.Tesko da ovako nesto moze da se uradi :)
 
Mr X:
passenger:
I kako cemo da propagiramo nas klub :) Ili cemo samo kad vidimo da se neko lomi,da ga uvedemo u pricu,"Join the club".Mislim da ima jako puno takvih ljudi koji zele da se oslobode.

Pa mislim da je marketing jako bitan jer mi ne mozemo da vidimo sve te ljude koji se lome.

Znaci sada bi trebali da postavimo ovde tako neku temu. "Join the club" pa kao "za one koji zele da se oslobode predrasuda"
 
Mr X:
sada_vec_ozbiljan_momak:
ipak od svega najvise volim da budemo samo nas dvoje, a moram da priznam da zaista imam dosta iskustva, najlepse je kada se posvetis jednoj osobi, definitivno.

Pa jeste niko to ne pobija ali mora biti mastovitosti a mnogi ljudui se toga plse.
Mr X, veruj mi kada nekog volis i kada zelis da se njemu posvetis uvek ces naci inpiraciju u toj osobi, ne znam, ali pretpostavljam da je bitno ranije iskutvo, barem za mene. Ne moze da ti bude dosadno uzimanje i davanje sa osobom koju volis uvek postoje momenti koji iznenade jedno i drugo bitno je samo da ti momenti ne budu usiljeni, onda prestaje ljubav i pocinje dosada...
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
Mr X:
sada_vec_ozbiljan_momak:
ipak od svega najvise volim da budemo samo nas dvoje, a moram da priznam da zaista imam dosta iskustva, najlepse je kada se posvetis jednoj osobi, definitivno.

Pa jeste niko to ne pobija ali mora biti mastovitosti a mnogi ljudui se toga plse.
Mr X, veruj mi kada nekog volis i kada zelis da se njemu posvetis uvek ces naci inpiraciju u toj osobi, ne znam, ali pretpostavljam da je bitno ranije iskutvo, barem za mene. Ne moze da ti bude dosadno uzimanje i davanje sa osobom koju volis uvek postoje momenti koji iznenade jedno i drugo bitno je samo da ti momenti ne budu usiljeni, onda prestaje ljubav i pocinje dosada...

Pa jeste ali zato moras biti mastovit jer dosada prevlada kad tad.A ako si mastovit i neprestalno iznenadjujes voljenu osobu nikada vam nece biti dosadno.
 
Mr X:
sada_vec_ozbiljan_momak:
Mr X:
sada_vec_ozbiljan_momak:
ipak od svega najvise volim da budemo samo nas dvoje, a moram da priznam da zaista imam dosta iskustva, najlepse je kada se posvetis jednoj osobi, definitivno.

Pa jeste niko to ne pobija ali mora biti mastovitosti a mnogi ljudui se toga plse.
Mr X, veruj mi kada nekog volis i kada zelis da se njemu posvetis uvek ces naci inpiraciju u toj osobi, ne znam, ali pretpostavljam da je bitno ranije iskutvo, barem za mene. Ne moze da ti bude dosadno uzimanje i davanje sa osobom koju volis uvek postoje momenti koji iznenade jedno i drugo bitno je samo da ti momenti ne budu usiljeni, onda prestaje ljubav i pocinje dosada...

Pa jeste ali zato moras biti mastovit jer dosada prevlada kad tad.A ako si mastovit i neprestalno iznenadjujes voljenu osobu nikada vam nece biti dosadno.
ti konstatujes ono sto ja vec rekoh? Tablete za pamcenje sinko, tablete
 
Zna se šta su standardi.
Još uvek smo u Jusu i teško da ćemo tako brzo u ISO.
Muški bi lakše prihvatili promene, ali ove balkanke nikako. Otimaju se brate i zamaraju nas u plićaku. Sve bi one selektivno, ovo može ovo neće moći ove noći. A sve nešto emancipovane, slobodoumne, pa naše, a svetske. Cvrc!
 
djidjo:
Zna se šta su standardi.
Još uvek smo u Jusu i teško da ćemo tako brzo u ISO.
Muški bi lakše prihvatili promene, ali ove balkanke nikako. Otimaju se brate i zamaraju nas u plićaku. Sve bi one selektivno, ovo može ovo neće moći ove noći. A sve nešto emancipovane, slobodoumne, pa naše, a svetske. Cvrc!

Nemora da znaci,samo ti nas podrzi da nas je vise.
 
djidjo:
Dobro, znam šta nam je činiti! Da zaređamo po komšiluku, onako, na oruk.

Ma jok bre,napravicemo ovde jedan mali klub pa ko bude voljan mocice da se uclani.Obavesticemo te kada budemo startovali.Radi se o tome da ljudi slobodno pricaju o sexu da se ne ustezu da kazu partneru sta im prija a sta ne,sta bi voleli...
 

Back
Top