Quantcast

Numerologija braka

fantasia

Početnik
Poruka
1
da li ima nekog na ovoj temi jos uvek? potrebna mi je pomoc, ako neko zna da mi napise, da li ima perspektive za brak i porodicu? i ako postoji kada je povoljan datum za vencanje?
veza zapoceta 23.04.1999.
ja 573
on 371
hvala unapre!
ovo me jako muci jer smo posle toliko godina zabavljanja, sada razdvojeni 2000km :(

Da li ste vi jos uvek zajedno? Potrebni su mi puni datumi, jer treba sagledati svaki broj ponaosob, a ne samo trobroje... On je u godini koja gotovo neizostavno donosi probleme u braku, tj. vezi, pa me strah da nisu maj i jun malo pomrsili racune.

U svakom slucaju, 854 nikako nije veza koja je laka za odrzati. Uvek ce tu biti otezanja - evo, sada imate tu udaljenost, a kada (ako) se to prevazidje, bice drugih ljudi tu koji ce praviti problem... Ali privlacnost, hemija jeste jaka i sve su sanse da, cak i ako se ovo prekine, pozelite oboje da se vratite na staro.

Daj mi datume, pa cu moci da preciziram. Ovako mogu samo da "skiciram" situaciju.

milence83

Početnik
Poruka
11
Pozdrav!

Evo i ja bih molila za savet.... Ja: 8.1.1983. On:31.8.1983. U vezi smo od 21.10.2001.ali trenutno razdvojeni "tricavih" 7000-8000 km zbog posla (fizicki, a i dalje u vezi:confused: ).
Da li bi mi mogli reci ima li uslova za brak i kada?

kikica021

Početnik
Poruka
1
slucajno sam upala u ovu temu,a bas me zanima,ako moze odgovor...naime nasi brojevi su isti 729...koliko je to cesto i dali sam ja to dobro izracunala,sta uopste to znaci? JA 12.04.1973 ON 19.06.1973...hvala unapred...znatizeljna

lenghorn999

Zainteresovan član
Poruka
206
osmica i sedmica

- - - - - - - - - -

molim vas ja sam 29.09.1977 a ona je 21.07.1977 vencali smo se 05.05.2010 brak katastrofa imamo cerkicu 04.07.2010 hocu da se razvedem ali dete komece pripasti........

Ti si osmica a supruga ti je sedmica. Sedmica je hirovita a osmica uvek spremna da pomogne partneru.
Zato bi sedmica izabrala ovakvog partnera, jer je u njenoj prirodi da dominira.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.