Quantcast

Numerologija braka

Neptunijanka

Aktivan član
Poruka
1.725
Imasli mozda jos nesto da mi napises,obzirom da je brak dosta kompliciran.
A ono sto si se salila,sa PUSKOM PRID OLTAR,nisi draga moja bio je stvarno,BEBAC u pitanju!
Pozdrav:super:

Pa predpostavila sam da je nesto bilo u stilu 4-ke ( Saturn- moranje, obaveza ). Pa posto ste kao par u godini 8-ice, a to ti je navala velike energije, svadje, strast, lumperaj, probajte da okrenete na ljubav :whistling: Osmica se time hrani , a i ovaj ti muzic ima silne 8-ice u datumu, pa ti vidi. :D

Megan03

Početnik
Poruka
17
Pa predpostavila sam da je nesto bilo u stilu 4-ke ( Saturn- moranje, obaveza ). Pa posto ste kao par u godini 8-ice, a to ti je navala velike energije, svadje, strast, lumperaj, probajte da okrenete na ljubav :whistling: Osmica se time hrani , a i ovaj ti muzic ima silne 8-ice u datumu, pa ti vidi. :D
Hvala ti duso moja!Cuj,sta tribam da napravim da bi saznala vise(mislim koi su podaci potrebni i to)znas totalno sam ne,upucena!!!!!!!!

Neptunijanka

Aktivan član
Poruka
1.725
Hvala ti duso moja!Cuj,sta tribam da napravim da bi saznala vise(mislim koi su podaci potrebni i to)znas totalno sam ne,upucena!!!!!!!!

Pa za numerologiju to ti je to sto treba a za astrologiju i vremena i mesta rodjenja. Ne znam da li je dobro bas sve znati. Veruj mi ponekada bolje prodjemo ako se vise nadamo. Ako sve znas odustanes i pre nego sto se potrudis. To mene koci, zato sto u svaki aspekt gurnem nos, i kada vidim sta me ceka ni ne ulazim. I to ti je neki zivot :roll:

Megan03

Početnik
Poruka
17
Pa za numerologiju to ti je to sto treba a za astrologiju i vremena i mesta rodjenja. Ne znam da li je dobro bas sve znati. Veruj mi ponekada bolje prodjemo ako se vise nadamo. Ako sve znas odustanes i pre nego sto se potrudis. To mene koci, zato sto u svaki aspekt gurnem nos, i kada vidim sta me ceka ni ne ulazim. I to ti je neki zivot :roll:

Ma ne,virujem da bi brzo odustala(znas imamo Bebaca)mislim kad bi znala neke stari prije,da bi bila spremnija da se nosim s,situaciom.Jer kao sto si rekla,puna sam ko boca,
strah me je da cu eksplodirati,i onda ce otici sve k,vragu!!!

emily2

Primećen član
Poruka
566
:dash: Zasto vas nema ,a ja sam tako nestrpljiva da cujem.... Please!!!! :( :( :(

Brak sklopljen 12.10.2003.-datum govori da ste u brak usli sa odredjenim zadatkom koji morate da odradite.Sudbina braka ce biti povoljna samo ako ste oboje spremni na beskrajnu toleranciju i beskompromisnu borbu do kraja.Postoji mogucnost da vam pre ulaska u brak neke okolnosti nisu isle u korist-ili su mnogi bili protiv ovog braka,ili je neko pobegao od kuce partneru,ili sl.Brak koji je nastao iz sentimenta,razumevanja a ne iz romantike,tj jedan od vas dvoje se prihvatio odgovornosti da vodi brigu o onom drugom-zrtva iz ljubavi.
Zato ste se morali sresti kako bi kroz taj odnos menjali sebe,morate da odradite neki dug iz nekog proslog zivota.
Moze ukazati na dosta ozbiljnu atmosferu u braku,pogotovo ako jedno drugog budete prihvatali kao teret.U suprotnom cete se moci potpuno osloniti jedno na drugo..:eek:

queen of mean

Početnik
Poruka
4
da li ima nekog na ovoj temi jos uvek? potrebna mi je pomoc, ako neko zna da mi napise, da li ima perspektive za brak i porodicu? i ako postoji kada je povoljan datum za vencanje?
veza zapoceta 23.04.1999.
ja 573
on 371
hvala unapre!
ovo me jako muci jer smo posle toliko godina zabavljanja, sada razdvojeni 2000km :(

marinakg

Početnik
Poruka
5
Cao,zovem se Marina i potrebna mi je pomoc.Upoznala sam jednog decka pre 7 godina ali jos uvek razmisljam o njemu!Zivimo u odvojenim drzavama!
On je rodjen 3.4.1985
Ja sam rodjena :14.1.1986
Zanimame da li postoji veza ili brak ovde i kada.
Hvala vam puno

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.