"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Нема заштићених, ухапшен председник општине Палилула

Poruka
27.467

САМО неколико сати пошто је министар полиције Александар Вулин казао да у борби против криминала неће бити заштићених

Како Новости незванично сазнају, вечерас је приведен председник београдске општине Палилула и функционер СНС Александар Јовичић!
96080_a8faa8c8-1d22-4e1e-a121-dc2bcd116c18.jpg_iff.jpg


КО је следећи? :confused:
https://www.novosti.rs/c/hronika/ha...asticenih-uhapsen-predsednik-opstine-palilula
 
Poslednja izmena:
Није на време платио рекет.
Немој си усхићен,нећете ви продани радикали на Власт док год се шешељ не поклони!
Не натуцај - Ко је следећи међу напрдњацима? :think:
 
Ovaj momak je po zanimanju VULKANIZER! Radio je taj posao dok nije usao u SNS. Ne znam sta mu sada pise da ima od skole ali regularno je zavrsio samo zanat. Zamislite nekog ko je po ceo dan garav i prljav kada se docepa vlasti. Tako da nije on kriv ,vec onaj ko ga je postavio da vodi opstinu.
 
Није на време платио рекет.
Немој си усхићен,нећете ви продани радикали на Власт док год се шешељ не поклони!
da je SNS biti lako
SNS bi bio svako
 
Ovaj momak je po zanimanju VULKANIZER! Radio je taj posao dok nije usao u SNS. Ne znam sta mu sada pise da ima od skole ali regularno je zavrsio samo zanat. Zamislite nekog ko je po ceo dan garav i prljav kada se docepa vlasti. Tako da nije on kriv ,vec onaj ko ga je postavio da vodi opstinu.
НИЈЕ вулканизер, него АУТОЛИМАР! ;)
Нове информације о 'апшењу Аутолимара:

ЈОВИЧИЋ "ПАО" ЗБОГ ГРАДЊЕ НА ТРАСИ МЕТРОА:​

Председник општине Палилула ухапшен због Аде Хује​

......од инвеститора за наведене објекте противправно присвојио око 28.800.000 динара.
https://www.novosti.rs/c/hronika/ha...sednik-opstine-palilula-uhapsen-zbog-ade-huje
 
Mislim da je sad na redu onaj Tutankamon iz Leskovac.

GRADONACELNIK-LESKOVCA-BACA-NA-DOCEK-35-000-EVRA-Natasa-Bekvalac-placena-kao-nabavka-male-vrednosti-CITAJTE-U-KURIRU.jpg
Хмм... :think: Може бити, може бити... али би имало шта да се по'апси у Влади и око Владе....
Овај је ситна риба!
 
Хмм... :think: Може бити, може бити... али би имало шта да се по'апси у Влади и око Владе....
Овај је ситна риба!
Malo je casnih i postenih u SNS-u, posle pada Milosevica i petooktobaraca u ovu stranku je usao fekalni otpad od preletaca.
 

Председник општине Палилула ухапшен због Аде Хује​

......од инвеститора за наведене објекте противправно присвојио око 28.800.000 динара.
И шта сам ја рекао?
Није платио половину Газди..ето:D
 

Back
Top