Novi TRAMVAJI - još jedna afera?

'ajde potpomozite jedno drugo...štrudle,krempite i šampite za Kya.Napravite kompenzaciju.:super:

krivi odabir

ja samo šibam po "ledenom vetru" :lol:


http://www.coolinarika.com/recept/ledeni-vjetar-sa-slikom

ledeni_vjetar.jpg
 
Poslednja izmena:
Svajcarci tu "konjusnicu" voze jos od pedesetih, i jos ih ima koiko hoces i u Cirihu - drvena sedista, itd. U perfektnom su voznom stanju. Dolder, najbogatiji deo Ciriha, opsluzuje linija 5 kojoj je vozni park skoro sav te generacije.

Cirih je grad koji ima najbolju mrezu javnog saobracaja na svetu.

Pitam se koliko covek treba da bude iskompleksiran pa da pomisli da su nam ti tramvaji poslati jer smo, eto, stoka. Iskompleksiran do bola, verovatno.
 
Svajcarci tu "konjusnicu" voze jos od pedesetih, i jos ih ima koiko hoces i u Cirihu - drvena sedista, itd. U perfektnom su voznom stanju. Dolder, najbogatiji deo Ciriha, opsluzuje linija 5 kojoj je vozni park skoro sav te generacije.

Cirih je grad koji ima najbolju mrezu javnog saobracaja na svetu.

Pitam se koliko covek treba da bude iskompleksiran pa da pomisli da su nam ti tramvaji poslati jer smo, eto, stoka. Iskompleksiran do bola, verovatno.
Ti stari tramvaji su odlični,sećam se da smo imali slične samo sa betonskim podovima kad sam bio osnovac.Loši su jedino za naše huligane idiote koji nemaju šta u njima da uništavaju pošto ima u njima mnogo čelika.
 
Ko je ovde ljubitelj ''hrvatske'' tehnologije,države i svega ostalog?Ako smatraš da je sve ovde loše a tamo dobro izaberi bolji život kod njih a nas ostavi da patimo.

Nisam ja ljubitelj nicije tehnologije nego sam samo realan, nista vise, ti tramvaji su se pokazali kao sasvim dobra kupovna a sta tebe boli sto je to hrvatski tramvaj je vec drugi problem. Da je ruski ili ukrajinski lako bi uvaljivao svoju guzicu u spartanska plasticna sedista modlovana po konturama ruske pijandure u horizontali i slavio "bracu" kakav su tramvaj napravili ***. Kazem samo da si ti iskompleksirani nacionalista kome je problem da sedne u hrvatski tramvaj, pazi da te ne bude na kraju vozio albanski, taj ce ti biti napravljen od recikliranih koza i loja pa ces videti srece kada budes smrdeo na kozu i loj kad izadjes iz njega, posle tri kruga oko Z. Stanice ces biti konvertovani Musliman vozeci se u tim krntijama, videces sta ti kazem.
 
Nisam ja ljubitelj nicije tehnologije nego sam samo realan, nista vise, ti tramvaji su se pokazali kao sasvim dobra kupovna a sta tebe boli sto je to hrvatski tramvaj je vec drugi problem. Da je ruski ili ukrajinski lako bi uvaljivao svoju guzicu u spartanska plasticna sedista modlovana po konturama ruske pijandure u horizontali i slavio "bracu" kakav su tramvaj napravili ***. Kazem samo da si ti iskompleksirani nacionalista kome je problem da sedne u hrvatski tramvaj, pazi da te ne bude na kraju vozio albanski, taj ce ti biti napravljen od recikliranih koza i loja pa ces videti srece kada budes smrdeo na kozu i loj kad izadjes iz njega, posle tri kruga oko Z. Stanice ces biti konvertovani Musliman vozeci se u tim krntijama, videces sta ti kazem.
Neka si mi rekao.:mrgreen:Što se tiče tehnologije tramvaja tvoje poznavanje se završava na bratsko sestrinskom ja tebi ti meni i ništa više.Sreća ti nisi direktor GSP-a pa ne može da nam se desi da uvezemo tramvaje iz rupe zvane Crna Gora koja nije nikad u istoriji napravila ni zapregu.:think:
 
Neka si mi rekao.:mrgreen:Što se tiče tehnologije tramvaja tvoje poznavanje se završava na bratsko sestrinskom ja tebi ti meni i ništa više.Sreća ti nisi direktor GSP-a pa ne može da nam se desi da uvezemo tramvaje iz rupe zvane Crna Gora koja nije nikad u istoriji napravila ni zapregu.:think:

:hahaha1::hahaha1: Ajoj jado, jedini dobri autobusi koje mi imamo po Beogradu su oni sto je dala Japanska vlada, ovo ostalo je go *****, a ovi tramvaji su zaista ok.
 

I cudi me da su jos u onako dobrom stanju (bar spolja) posto se smrdljivim GSP-om ne vozim od srednje skole, jos uvijek mi je zao onog doba Leylanda, e to su bile godine kada je plata bila plata a predsjednik predsjednik. A sto se tice tramvaja, videh i one Ceske, e te bi posebno lepo bilo vidjeti po Beogradu, npr. na trojci. E i procitao sam par stranica ovdje nesto sto samo dokazuje srpski primitivizam....j b t tramvaj je ustaski jer mu hauba ima oblik slova U, djeco koji ste vi pacenici, jadnici i pecinski ljudi, pa to je strasno.
 
hahaha ,yebote zitelji poluorijentalne selendre u kojoj je gradski prevoz,pogotovo tramvajski na nivou Kandahara nasli da mrsomude i kvalitetu tramvaja :hahaha:

Tako je....:super:

Evo nek se ispravi greška komunista i nek se na ulice Niša ponovo vrate tramvaji, koje smo imali, dok ih komunjare nisu ukinule zbog braće nasvrstanih od kojih smo dobijali jevtinu naftu...

Mogu i ovi hrvatski koji voze po Zagrebu, ne pravim pitanje...
BG tramvaji su inače stvarno bruka...
 
Tako je....:super:

Evo nek se ispravi greška komunista i nek se na ulice Niša ponovo vrate tramvaji, koje smo imali, dok ih komunjare nisu ukinule zbog braće nasvrstanih od kojih smo dobijali jevtinu naftu...

Mogu i ovi hrvatski koji voze po Zagrebu, ne pravim pitanje...
BG tramvaji su inače stvarno bruka...

Jao ova vam valja obojici :hahaha1::hahaha1: "poluorijentalna selendra", jeste da mi je Bg rodni grad ali preko Save ne volim ni da prismrdim, NBG je zapad zapada naspram brdsko planinskog dijela, na svakom cosku turak, poturica, cigos ili radikal (DSS-ovac) a smrad se razlijeze svugdje kako gdje krenes i ovi nacilezilebovici krenuli jos vise da smrde o kvalitetu tramvaja. :rotf::rotf: vozice se oni u Abancima kazem vam ja.
 

Back
Top