Pa onda bi bilo logično da ne glumi nekog hiper patriotu. Inače njegov ćale je dobar ortak sa svim vladarima u Srbiji do dana današnjeg, tako da nije gadljiv na njih. Pre će biti da je samo novac u pitanju.
- - - - - - - - - -
Dokaz - Noletovi hvalospevi o Vučiću:
NAJBOLJI svetski teniser Novak Đoković, pozdravio je dolazak vaterpolo asa Vanje Udovičića na mesto ministra omladine i sporta, ali je istovremeno istakao i da je Aleksandar Vučić, prema dosadašnjem učinku, „pokazao da je veoma sposoban“.
- Pratim naravno sve što se dešava u Srbiji. Vanja je izuzetan momak i sportista. Čestitam mu, dobio je odgovoran zadatak. Divio sam mu se kada je kao kapiten predvodio vaterpoliste do mnogih uspeha. Ubeđen sam da će odgovoriti izazovu. Znam da ga je predložio Vučić i to mi uliva još više poverenja. Jer, Vučić je po onome što je dosad uradio pokazao da je veoma sposoban - istakao je Đoković, koji je time, praktično, prvi put javno pokazao simpatije prema nekom domaćem političaru.
Pohvale koje mu je uputio prvi reket sveta počastvovale su Vučića. On, za „Novosti“, kaže da je ponosan što „jedan izuzetni sportista i čovek iznosi takve ocene“:
- To je, istovremeno i veliki teret za mene. U svom daljem radu trudiću se da ne razočaram ni Novaka Đokovića ni svakog građanina Srbije. Uz to, zahvalan sam mu na svemu što je učinio, što čini i što će ubuduće činiti za našu državu.
SUSRETI BEZ ANALIZE
NOLE nacionale se u raznim prilikama susretao sa vodećim ljudima Srbije iz raznih stranaka, ali se nije upuštao u analizu domaće političke scene. Sastajao se sa Ivicom Dačićem, ali i sa Draganom Đilasom tokom turnira „Srbija open“.
Ovakav stav našeg šampiona predstavlja priličan zaokret u odnosu na njegove ranije izjave. Naime, Nole se nikada nije oglašavo o bilo kom političaru, a povodom nastupa njegovog oca Srđana na mitingu DS i podrške Borisu Tadiću čak se i javno ogradio.
http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...cic-sposoban-Vucic-Trudicu-se-da-ne-razocaram