Novak Đoković

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ili Pepe Imaz ili Beker i Vajda. Biraj Novače.

http://sport.blic.rs/tenis/burno-kod-novaka-uslov-bekera-i-vajde-ili-pepe-imaz-ili-mi/p0v7z5y

I gde je sada onaj ovdašnji što je branio Pepea, meditaciju, Maju Delimano i ostale okupljene oko Novaka?

Beker mi se i pored nesumljivih dobrih rezultata nikad nije dopadao.Vajda sem velikog prijateljstva i podrske u Noletovoj lozi ne moze vise da pruzi .
Novak je prevazisao oba svoja trenera .O Pepeu necu nista reci sem da je zalutao u Noletovoj lozi i kako je dosao treba da ode .
Novaku treba novi TRENER jaka licnost, dobar psiholog, drug u svakom pogledu .Novak Treba ja jede zdravu hranu - to se podrazumijeva .
Maja je neciji marketing sto ona zna vise nego sto mi svi znamo . Zna i Novak .
A pri tom Novak moze da okupi tim naj ljudi. Novak je znasica ima veliko iskustvo .
Novak je kulturan humanista i u srcu nosi svoju Srbiju.Novak ima porodicu kojoj je privrzen.
Zapitam se cesto koliko treba da su jaka pleca na kojim se samo tovari .
Sve za sve kad njegovi sunarodnici slave pobjede njegovih protivnika .
Uz sve vatremete i orkestre .Za mene je van pameti .
 
Malo izmišlja kao da drugi sportisti nemaju zenu decu i druge stvari kojima se treba posvetiti,malo i mi ocekujemo previse ali ne mora da zavrsi tako slabo

Ko kaze da je Novak pred slabim zavrsetkom ?
Cak da je i tako malo li je postigao .
Moja serenada ima smisla a sto si ti pjesnice rekao?
Za mene nijesu moja ocekivanja previse jer ih je Novak ispunio .
 
Poslednja izmena od moderatora:
I da danas prestane da igra tenis Novak je među 5 najboljih tenisera ikada.Ne verujem da će Srbija u narednih 500 godina imati ovakvog sportistu. Ali da je pred potpunim krahom jeste. Ako nešto radikalno ne promeni, pre svega u svojoj glavi, taj kraj će doći prilično brzo.
Znači ili Jelena, depresivni brat, Pepe, grljenje stabala... ili ozbiljan rad i posvećenost tenisu.
 
I da danas prestane da igra tenis Novak je među 5 najboljih tenisera ikada.Ne verujem da će Srbija u narednih 500 godina imati ovakvog sportistu. Ali da je pred potpunim krahom jeste. Ako nešto radikalno ne promeni, pre svega u svojoj glavi, taj kraj će doći prilično brzo.
Znači ili Jelena, depresivni brat, Pepe, grljenje stabala... ili ozbiljan rad i posvećenost tenisu.

Bren Novak je u Beogradu posjetio malisane koji igraju tenis .
Jedan djecak od 7 godina ga je pitao ...
Zasto si pao Nole ?
Novak je prisao djecaku i rekao mu ...
Nisam pao samo sam seo da se odmorim .
 
Novak-profi.jpg


"Za mene je preuzimanje odgovornosti došlo pre punoletstva, kada sam shvatio da je na meni da se staram o celoj porodici.
Težina odgovornosti koju sam počeo sve snažnije da osećam predstavljala je iskušenje za moju mentalnu snagu i sposobnost da se posvetim onome što mi je bilo najbitnije - a to je igranje tenisa"

"Sa odrastanjem dolazi odgovornost, ali sa uspesima dolaze i neuspesi.
Oni te teraju da se preispituješ, a najlakši način suočavanja sa neuspesima je i onaj najgori: da tražiš krivca u nečemu ili nekome.
Čovek lako može da pronađe izgovor i razlog za svoje neuspehe i greške u okolnostima, trenutku, drugoj osobi, vremenu.
I sâm sam to radio, tražeći razloge za izgubljene mečeve (a izgubio sam ih mnogo!) negde spolja".

"Izlazio bih na važan meč a voditelj bi me pitao:
Da li te brine što imaš negativan skor protiv ovog protivnika?'
Ili: 'Kako se osećaš što igraš sa najboljim svih vremena?'
Pre nego što sam naučio kako da se izborim sa tuđim insinuacijama, takva pitanja su mogla da me koštaju celog seta, a nekad i meča"

"Imao sam sreću da radim ono što volim.
Dobro je kada je tako.
Onda ne osećate pritisak ni strah, jer ljubav daje poletnu energiju, jer radite stvari iz srca i duše.
Tada shvatate da ćete uvek dobiti drugu šansu.
Tada možete da izgovorite ono: 'Idemo dalje!'"

"Niko ne voli poraze, a ja ne volim ni reč 'poraz'.
Ona zvuči tako definitivno, kao kraj.
A ja ne verujem u kraj već samo u druge prilike i učenje iz pogrešaka.
Zato je moja najveća životna lekcija da (nastavim da) radim na sebi"
 
Malo izmišlja kao da drugi sportisti nemaju zenu decu i druge stvari kojima se treba posvetiti,malo i mi ocekujemo previse ali ne mora da zavrsi tako slabo


Сигурно да свој прави проблем неће изнети у јавност, своју приватност и треба да сачува за себе


Ko kaze da je Novak pred slabim zavrsetkom ?
Cak da je i tako malo li je postigao .
Moja serenada ima smisla a sto si ti pjesnice rekao?
Za mene nijesu moja ocekivanja previse jer ih je Novak ispunio .

Испунио је много више од свих наших очекивања. Сећам се да је тамо 2005, 6 год на кладионицама постојала опција да ли ће Ноле икада бити први на АТП листи и да ли ће освојити Вимблдон. Квота је била нешто типа 1:700. То је доказ да му нико није веровао тада.

Данас, он је пао у форми, али мислим да његово још није прошло, верујем да ће нам приредити још доста разлога да се радујемо
 
nije bas niko. ja sam verovao od DC meca sa belgijom kad je izgubio od skracenog rohusa i onog drugog. ne secam se doduse koja je godina to bila.

ne verujem sada. lova nikad nije jaci motiv od sportske gladi za sportskim uspehom, a novak je sit.

do kraja karijere ce ici na posao isto kao pekar, lekar, apotekar... bilo ko. a posto je savestan radnik ponesto ce i da osvoji.

prezivljavao sam mnoge poene, pobede - poraze sa njim. mnogo razlicitih, jakih emocija mi je probudio. hvala mu.

sad je kraj. sport je moja pasija, ne apotekarstvo.
 
nije bas niko. ja sam verovao od DC meca sa belgijom kad je izgubio od skracenog rohusa i onog drugog. ne secam se doduse koja je godina to bila.

ne verujem sada. lova nikad nije jaci motiv od sportske gladi za sportskim uspehom, a novak je sit.

do kraja karijere ce ici na posao isto kao pekar, lekar, apotekar... bilo ko. a posto je savestan radnik ponesto ce i da osvoji.

prezivljavao sam mnoge poene, pobede - poraze sa njim. mnogo razlicitih, jakih emocija mi je probudio. hvala mu.

sad je kraj. sport je moja pasija, ne apotekarstvo.

Pobjedjivao je skoro sve tenisere ako ne u prvom mecu takvi si dolazili u drugom pokusaju .
Njegovi potezi od izgubljenih situacija u divne poene Pamtim i sad cujem sebe kako navijam .
To Novace - Nole MAJSTORE .:heart::heart::heart:
 
Poslednja izmena:
Ne znam sta na ovo da kazem osim da konstatujem da je i prije njega osvojio 6 GS titula i da je legendarna 2011 bila bez Bekera.
Vidicemo sta ce da se desi.

Ako se dobro sjecate, NOLE je veoma kratak period imao Tod Martina koji je trebao popaviti NOLETOVU igru na mrezi i servis. Nakon nepunih godinu dana saradnje (ako se ne varam) Martin i NOLE su prekinuli saradnju i svi su mislisi, ZASTO kada jos nije poboljsao ono sto je sa njim i zelio...i tik par mjeseci poslije je sve leglo na svoje. Ja mislim da je NOLE iscrpio Bekerovo znanje i da ce sada prevazici nivo koji sa njim i dostigao.


Да, само што је свима њима са којима је тренирао заједничко да имају успеха у тенису и да су стручни да дају савете играчима.
Шта од тога поседује Пепе ? Ништа, али буквално ништа. Неостварен играч, неостварен човек. Највећи животни успех му је што је сео у ложу Новака Ђоковића

Ha,ha... a sada će da ga guru i šaman Pepe Imaz podigne na viši nivo i sa njim će osvojiti bar još šest GS.
Nole bio u Teniskom savezu Srbije da predstavi "nove metode" koje promovišu on i Pepe. Odlepio 100%.

Evo, Beker lepo objasnio.

http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2016&mm=12&dd=07&nav_id=1207441

Читајући једну књигу пре пар година сазнао сам да гуру преведено са Санскрита значи "Онај који уклања таму (маглу)".

Слажемо се углавном сви да је Пепе Имаз потпуно далеко од значења тог термина и да не заслужује да се зове гуруом, већ обичним шалабајзером

Уједно ако Санскрит нема одредницу за "оног који навлачи таму" нека Пепе Имаз буде синоним за навлачење мрака.
 
Да, само што је свима њима са којима је тренирао заједничко да имају успеха у тенису и да су стручни да дају савете играчима.
Шта од тога поседује Пепе ? Ништа, али буквално ништа. Неостварен играч, неостварен човек. Највећи животни успех му је што је сео у ложу Новака Ђоковића

NOLE ima vise titula od Bekera i kada bi to gledali, onda NOLE nista od njega ne moze nauciti ali se ne radi o tome. Radi se o tome da on sada mora da nadje motivaciju i unutrasnji mir, a za to mi treba Pepe i ja ga u potpunosti podrzavam u tome.
Sacekajmo, vidicemo.

Dosta je pritiska na vrhu...Federer je pukao u 26-oj, Nadal u 27-oj...NOLETU je 30 i tek se sada trazi.

- - - - - - - - - -

Ha,ha... a sada će da ga guru i šaman Pepe Imaz podigne na viši nivo i sa njim će osvojiti bar još šest GS.
Nole bio u Teniskom savezu Srbije da predstavi "nove metode" koje promovišu on i Pepe. Odlepio 100%.

Evo, Beker lepo objasnio.

http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2016&mm=12&dd=07&nav_id=1207441

Mislim da povrsno gledas na sve. Gledas kao neko ko IMA PRAVO da nesto zahtjeva od NOLETA, a o tome ni govora.
Ti zaboravljas da je NOLE osvojio sve osim jednog Mastersa, SVE :)...i da je njemu sve postalo svejedno. On se vec godinama bavi yogom...nije Pepe od juce u njegovom timu...on je uvijek bio tu samo ga NOLE sada treba vise neko ikada.

Kako ne vidite da ste kao kriticari uvijek bili u krivu...i kada je Vajda isao privremeno i kada je uzeo Bekera i kada je promijenio ishranu...konstantno kritike, a niko mu ne cestita kada osvaja turnine. Nije to fin stav ;)
 
NOLE ima vise titula od Bekera i kada bi to gledali, onda NOLE nista od njega ne moze nauciti ali se ne radi o tome. Radi se o tome da on sada mora da nadje motivaciju i unutrasnji mir, a za to mi treba Pepe i ja ga u potpunosti podrzavam u tome.
Sacekajmo, vidicemo.

Dosta je pritiska na vrhu...Federer je pukao u 26-oj, Nadal u 27-oj...NOLETU je 30 i tek se sada trazi.
Није му потребан никакав Гуру Неочешљани. Какав бре Пепе, Боки? Ако не може да нађе мир у својој породици, поред жене и детета онда му никакав Пепе ту не може помоћи. Поготову не тај мајмун који му је и донео пад у форми, у телесној маси и у игри. Шта је то тај клошар Новаку донео откако је ушао у његов тим? Само јад и беду а не срећу у животу.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top