Novak Đoković

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ne. Njegov pad je zbog godina i zamora materijala. Novak sa 35 godina će uveliko biti penzioner.

- - - - - - - - - -

Nije uopste toliko bitno da Nole bude broj jedan opet, jer on je sebe vec dokazao.
Vazno je da se on vrati na pravi duhovni put, da ne pada pod uticaj šarlatana zeljnih slave i para preko njega.

Pa zar nije meditacija i grljenje drveća pravi duhovni put? Tako ga je savetovao onaj iz Alana Forda, guru :D
 
novak je bio u velikoj opasnosti da ne ispuni sav svoj potencijal u periodu 2012/13. onda je dosao presudni Wimb i 8. GS, na koji su se nakalemili potvrda USO-a i konacno francusko blato ove godine.

predjena igrica. neljudski fizicki i ispostavice se jos veci mentalni napor ulozen u to. da nije prokletih para ovaj finalni masters bi bio odlicna prilika da kaze: ja sad odo` a vi se jjebite.

ovako, plasim se da slede 2 godine nadalovskog vucaranja po touru. ispravka, vise federevskog. ocekujem ga sa jos ponekim otkinutim finalom i retkim trofejem. pogotovo sto je konkurencija tezak krs.
 
Novak je u ogromnom problemu. Pre svega psihološkom. Trenutno se uopšte ne bavi tenisom. Život mu vode Pepe guru Imaz i Maja Delimano Volk. Uz to tu su luda žena i još luđi brat.
Bavi se nekom šupljom filozofijom, meditacijom, hinduizmom, budizmom... i ko zna čime još. Teško da će se izvući iz ove krize. Žao mi je čoveka. Potpuno je odlepio.

 
Novak je u ogromnom problemu. Pre svega psihološkom. Trenutno se uopšte ne bavi tenisom. Život mu vode Pepe guru Imaz i Maja Delimano Volk. Uz to tu su luda žena i još luđi brat.
Bavi se nekom šupljom filozofijom, meditacijom, hinduizmom, budizmom... i ko zna čime još. Teško da će se izvući iz ove krize. Žao mi je čoveka. Potpuno je odlepio.


A zasto je odlepio? Zato sto zivi svoj zivot kako on zeli, a ne po tvojim merilima?
On je uradio ono sto je malo ko u istoriji tenisa...i ako osjeca da mu nakon toliko godina sporta, truda i pritiska...nesto drugo dolazi na prvo mjesto...zasto da ne.

A ti i takvi kao ti...mozete samo da filozofirate...u prazno.
 
A zasto je odlepio? Zato sto zivi svoj zivot kako on zeli, a ne po tvojim merilima?
On je uradio ono sto je malo ko u istoriji tenisa...i ako osjeca da mu nakon toliko godina sporta, truda i pritiska...nesto drugo dolazi na prvo mjesto...zasto da ne.

A ti i takvi kao ti...mozete samo da filozofirate...u prazno.

Ako nije odlepio šta onda radi sa kvazipsihoterapeutom i guruom Hozeom Imazom?
Pročitaj malo njegove izjave pa vidi ko filozofira o božanskoj svetlosti koja ga obasipa.
Svaki psiholog i/ili psihajatar će ti reći da trenutno nije u vinklu.

http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2016&mm=09&dd=20&nav_id=1178717
 
Poslednja izmena:
Ako nije odlepio šta onda radi sa kvazipsihoterapeutom i guruom Hozeom Imazom?
Pročitaj malo njegove izjave pa vidi ko filozofira o božanskoj svetlosti koja ga obasipa.
Svaki psiholog i/ili psihajatar će ti reći da trenutno nije u vinklu.

http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2016&mm=09&dd=20&nav_id=1178717

Zasto ne bi bio sa njima? Imas li neki kontraargument?
Radi se o meditaciji o kojoj ti ocigledno znas koliko i o razmnozavanju pcela utorkom.

Pa da li ti mislis da ti znas bolje od njega samoga sta je za dobro? NOLE je institucija i oko sebe ima armiju ljudi, savjetnika, sponzora, familiju koja malo bolje zna sta on radi...a ti i takvi kao ti mozete samo da mu bacate grah posto su vam znanje i razum na tom nivou.
 
Poslednja izmena:
Novak je odigrao fenomenalnu 2015-u i dosta je branio ove godine, iako je osvojio 2/4 GS i pola mastersa, nije odbranio. Marej prošle godine imao četiri titule, ove godine 8 + 3 finala koja je izgubio od Novaka. 2017. će pokazati gde je Marej, da li će uspeti da odbrani sve.
Uvek je bilo lakše popeti se na vrh nego ostati.
 
Zasto ne bi bio sa njima? Imas li neki kontraargument?
Radi se o meditaciji o kojoj ti ocigledno znas koliko i o razmnozavanju pcela utorkom.
Pa da li ti mislis da ti znas bolje od njega samoga sta je za dobro? NOLE je institucija i oko sebe ima armiju ljudi, savjetnika, sponzora, familiju koja malo bolje zna sta on radi...a ti i takvi kao ti mozete samo da mu bacate grah posto su vam znanje i razum na tom nivou.

Pa vidim koliko mu je dobro.
Trenutno nije u stanju da dobije bilo koga od prvih 10. Od kada se guru pojavio smršao je deset kila, samo uši ostale od njega. Jačina servisa na nivou Jovanovske, ne trenira više uopšte. U boksu nema Bekera, Vajde, roditelja ali tu je nakvarcovani guru Pepe.
On i Novakov brat sa istim neurednim hipi frizurama, sa istim majicama. Uz to je Pepe izlečio Novakovog brata od depresije. Ja možda i ne znam mnogo o tenisu ali Obradović i Pilić sigurno znaju.
Meni je Novaka mnogo žao. Dopustio je da se svetska štampa sprda sa njim, da se više niko ne raduje kada ga dobije jer svi znaju u kakvom je qrcu.
Nema potrebe da si toliko agresivan... I šta znači "bacanje graha"?
 
Pa vidim koliko mu je dobro.
Trenutno nije u stanju da dobije bilo koga od prvih 10. Od kada se guru pojavio smršao je deset kila, samo uši ostale od njega. Jačina servisa na nivou Jovanovske, ne trenira više uopšte. U boksu nema Bekera, Vajde, roditelja ali tu je nakvarcovani guru Pepe.
On i Novakov brat sa istim neurednim hipi frizurama, sa istim majicama. Uz to je Pepe izlečio Novakovog brata od depresije. Ja možda i ne znam mnogo o tenisu ali Obradović i Pilić sigurno znaju.
Meni je Novaka mnogo žao. Dopustio je da se svetska štampa sprda sa njim, da se više niko ne raduje kada ga dobije jer svi znaju u kakvom je qrcu.
Nema potrebe da si toliko agresivan... I šta znači "bacanje graha"?

Beker i Vajda imaju pravo na godisnji odmor...? Mozda oni pricaju u timu i dogovaraju se, da bi sto je moguce bolje i optimalnije mogli pratiti NOLETA, i ako im on kaze da mogu da idu, oni ce otici zato sto obojica imaju svoje familije. Vajda je godinama vodio probleme sa tim...i djelimicno iz tog razloga je Beker i usao u tim...a i on ima i zenu i djecu tako da...ne lupaj kada o tome nemas pojma. Sa druge strane, mislim da NOLE ima istu tjelesnu tezinu kao i prosle godine. Ili mozda ti neki drugi podatak :lol:...osim lupetanja zasnovanih na izjavama korisnika politike itd :lol:

Da se raduju kada pobjede NOLETA...:lol:...pa sve i jedan od njih veoma dobro zna da nikada ne bi mogli da ga pobjede da igra sa 60% svojih kapaciteta...tako da, ne lupetaj, zivota ti.

O kakvoj krizi mi pricamo...NOLE je osvojio prvu polovinu godine, sam :)...idi i gledaj turske serije...tenis nije za tebe ;)
 
Poslednja izmena:
de de, ne zestite se. svi volimo novaka (osim ono malo srpskih kretena i okolisnih isfrustriranih prolaznika - oni opravdano).

da je premrsav - jeste. da mu tenis trpi zbog toga - trpi. da je poceo drugacije da se ponasa (jos u toku zemljane sezone) - i to jeste. nerukovanje, prozivanje zutog u rimu, frljanja reketa, potpuno nekontrolisani izlivi besa...

da je osvojio sve u prvom polugodistu - osvojio. uprkos ovog ispred, a ne zbog toga.

ostajem pri zelji da on kaze: dosta. zbog njega. sebicno, ja bih naravno voleo jos jednu seriju trofeja.
 
da konkurencija nije ovako bedna, smeo bih da potisem da od toga nema nista. ovako... videcemo. trenutno ne moze da osvoji ni celendzer. ako uspe da pronadje tenis u sebi, on je za klasu ispred najbednijeg br1 ikada i 2 ispred ostalih.

nesam optimista. covek je uzeo od RG bukvalno 2 pauze od po 2 meseca i umesto regenerisan, pojavljivao se sve gori.
 
I Djojkovic je ipak samo covek...ali ne obican covek vec srbin bajo moj vratice se jos jaci kad zapadnjacki olos to najmanje ocekuje vole oni tako da otpisu srbe pre vremena.....slazem se da je Nole u kanalu dosta je izgubio kompas zamajava se ovim naivnim stvarima ali udarice on njima kontru vrlo brzo jer takva klasa ne opstaje dugo na kolenima nije on jbn konkvistador sa gacnim problemima
 
Tako govori Novak - Nole ...:heart::heart::heart:

"Postoje periodi u karijeri kada rezultati nisu onakvi kakve priželjkujete.
Mislim da je to prilika da postaneš jači, da sedneš i udahneš duboko...
Kada se ne osećaš komforno i samouvereno, onda moraš da učiš o sebi.
Nekoliko puta sam to uradio i imam veru u sebe da mogu da se vratim"


10705210575825a38a2776b907841628_w640.jpg


http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2016&mm=11&dd=11&nav_id=1198208
 
Gurua je dovukao Novakov brat uz obilatu pomoć one sluđene Jelene. Ali po današnjim Novakovim izjavama čini mi se da se Nole polako doziva pameti.
Nadam se da će uskoro biti onaj stri Nole.
 
Nema nista gore od toga sto te istocnjacke zajebancije poducava neki zapadnjak koji je u to usao juce...nekako i jedva bi mogao da razumem da je Novaku guru neko ko stvarno zna nesto o tome, neko ko je generacijama u tome, a ne neko ko se toga privatio juce i uzima pare naivnoj masi....ocigledno je Novaka "udarila slava u glavu" kako se popularno kaze ali brzo ce on da bude onaj stari sampion ovo je samo bedan pokusaj zlih vetrova da ga sklone sa pravog puta.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top