Quantcast
  • Dragi prijatelji, forum "Hobi" smo prebacili u kategoriju "Zabava" i pripojili smo mu teme iz foruma "Аlbumi sa sličicama" i "Strip i Anime".

Novak Djokovic

*Nera*

Zainteresovan član
Poruka
160
Pobedio ih je i ranije u par navrata, pa to nije značilo da je najbolji na planeti :D Ali dobro, svako ima pravo na svoje mišljenje :D
Pa šta je sad ovo? Rekao si da ne gledam ATP listu. Ja ti saopštim da je Novak po ovogodišnjoj listi prvi i da je pobedio u uzajamnim susretima ovu dvojicu a ti kažeš: "mišljenje"

Možemo govoriti o lepoti igre i sl. gde svako može da ima svoje mišljenje ali činjenice nisu podložne mišljenju. Valjda je to jasno.

Machony

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.937
Pa šta je sad ovo? Rekao si da ne gledam ATP listu. Ja ti saopštim da je Novak po ovogodišnjoj listi prvi i da je pobedio u uzajamnim susretima ovu dvojicu a ti kažeš: "mišljenje"

Možemo govoriti o lepoti igre i sl. gde svako može da ima svoje mišljenje ali činjenice nisu podložne mišljenju. Valjda je to jasno.
Činjenica je ATP lista. Ti ne gledaš zvaničnu, ATP listu, nego listu za ovu godinu. A ta lista se ne računa kod statistike... :D Rafa je i dalje broj 1, makar koliko mučno ti to zvučalo,,,

turs

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
206
Činjenica je ATP lista. Ti ne gledaš zvaničnu, ATP listu, nego listu za ovu godinu. A ta lista se ne računa kod statistike... :D Rafa je i dalje broj 1, makar koliko mučno ti to zvučalo,,,
Lupetaš po običaju. Gospodja ti je dala vremenski period a ti ga širiš kao šinu na suncu. Rafa jeste na ATP listi No1. Ali trenutno ne može ni da primakne Novaku ni po igri ni po uspesima na terenima. Da malo pratiš tenis znao bi da sam Rafa to priznaje. Federer ćuti po običaju. Javi se tek kad treba nekoga da ocrni. Isto kao i ti. :lol:

Pored sve dobre volje koju imam da budem objektivan i komentarišem i ostale tenisere iz vrha svetskog tenisa, to ne mogu. Tvoje ponašanje na ovom Forumu navodi druge da ti se suprotstavljaju. Imaš neke drugare koji su ti se priključili u pljuvanju i daju ti podršku. Nije mi bilo potrebno ni nedelju dana boravka na ovom Forumu pa da snimim sve. A zaista sam mislio da si dobar korisnik i da se šališ. Ali sam se prevario. Ti si negativna osoba i samo tražiš razloge da pljuješ po Novaku i po odredjenim korisnicima ovde. Koja li je svrha tvog bivstvovanja ovde nije mi jasno.

turs

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
206
Da bi neko bio pravi broj 1 mora da bude aktuelni sampion bar jednog gs,tako da No2ak apsolutno ne zasluzuje tu titulu :D
Ako se ograničimo na vreme onda nije neophodno da bude pobednik GS. Ni Federer nije osvojio GS već niz godina pa je i dalje u vrhu svetskog tenisa. Ove godine je bio samo jedan GS. AO. I sad po tebi znači da je svetski teniser No1 onaj koji ga je osvojio? Ima i drugih turnira sem GS. Pogledaj malo po čemu se vrednuju teniseri.

duska.vodolija

Buduća legenda
Poruka
29.231

U susret uskršnjim praznicima, fondacija tenisera Novaka Đokovića u saradnji sa kompanijom „Art ival“ organizuje 14. aprila u Skupštini grada Beograda humanitarnu aukciju umetničkih čokoladnih jaja, na kojoj će se naći 33 ručno rađena eksponata.
Reč je o pravim remek-delima, u koje je uložen veliki trud i rad.
Na manifestaciji, u kojoj mogu da učestvuju svi ljudi dobre volje, prikupljaće se sredstva za realizaciju projekta „Školice života - zajedno za detinjstvo“ u selima Sirča kod Kraljeva i Oblačina u opštini Merošina.
- Cilj aukcije jeste da svi zajedno radimo na tome da svako dete u Srbiji ima pravo da raste i razvija se u okruženju gde će moći da ostvari svoj potencijal.
Verujemo u njihove snove - rekla je Gorana Džudža Jakovljević, projekt menadžer Fondacije „Novak Đoković“.

http://www.novosti.rs/vesti/spektak...kcija-cokolandnih-jaja-za-srecnije-detinjstvo

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.885

U susret uskršnjim praznicima, fondacija tenisera Novaka Đokovića u saradnji sa kompanijom „Art ival“ organizuje 14. aprila u Skupštini grada Beograda humanitarnu aukciju umetničkih čokoladnih jaja, na kojoj će se naći 33 ručno rađena eksponata.
Reč je o pravim remek-delima, u koje je uložen veliki trud i rad.
Na manifestaciji, u kojoj mogu da učestvuju svi ljudi dobre volje, prikupljaće se sredstva za realizaciju projekta „Školice života - zajedno za detinjstvo“ u selima Sirča kod Kraljeva i Oblačina u opštini Merošina.
- Cilj aukcije jeste da svi zajedno radimo na tome da svako dete u Srbiji ima pravo da raste i razvija se u okruženju gde će moći da ostvari svoj potencijal.
Verujemo u njihove snove - rekla je Gorana Džudža Jakovljević, projekt menadžer Fondacije „Novak Đoković“.

http://www.novosti.rs/vesti/spektak...kcija-cokolandnih-jaja-za-srecnije-detinjstvo
Veoma lepa akcija! :ok:

Bilo bi dobro da postane tredicionalna.

duska.vodolija

Buduća legenda
Poruka
29.231

“Prošle godine sam više razmišljao o Rolan Garosu, konstantno mi je bio u mislima. Ne kažem da je to dobro ili loše, niti da to znači da ove godine ne želim da ga osvojima.
Potrudiću se svim silama da to učinim, ali kada dođe vreme za to“
“Trenutno želim da se u potpunosti fokusiram na Monte Karlo, Madrid i Rim, tri velika turnira na šljaci.
Želim da tu igram dobro i da tako steknem samopouzdanje pred Rolan Garos.
Prošle godine uložio sam mnogo energije, mentalne, fizičke i emotivne, u osvajanje trofeja u Parizu.
To mi je odmoglo za turnire pre toga. Sada imam drugačiji pristup, a o Gren slemu ćemo pričati kada za to dođe vreme“.
“Lakše je izgubiti samopouzdanje nego steći ga.
Trenutno imam vere u sebe posle dva trofeja u SAD – oni su došli u pravo vreme jer sam nešto slabije počeo sezonu.
Pobede u finalima nad Rafom i Rodžerom daju dosta samopouzdanja, nadam se da će mi to pomoći na šljaci“.
“U našem rivalstvu pozitivno je što teramo jedan drugog da napredujemo i da posle poraza razmišljamo o tome šta treba da popravimo,
Igrali smo 40 puta (22-18 za Nadala), to je najveće rivalstvo u mojoj karijeri, a još je dosta vremena pred obojicom“,

http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2014&mm=04&dd=13&nav_id=836190

jekana

Ističe se
Poruka
2.092
Lupetaš po običaju. Gospodja ti je dala vremenski period a ti ga širiš kao šinu na suncu. Rafa jeste na ATP listi No1. Ali trenutno ne može ni da primakne Novaku ni po igri ni po uspesima na terenima. Da malo pratiš tenis znao bi da sam Rafa to priznaje. Federer ćuti po običaju. Javi se tek kad treba nekoga da ocrni. Isto kao i ti. :lol:

Pored sve dobre volje koju imam da budem objektivan i komentarišem i ostale tenisere iz vrha svetskog tenisa, to ne mogu. Tvoje ponašanje na ovom Forumu navodi druge da ti se suprotstavljaju. Imaš neke drugare koji su ti se priključili u pljuvanju i daju ti podršku. Nije mi bilo potrebno ni nedelju dana boravka na ovom Forumu pa da snimim sve. A zaista sam mislio da si dobar korisnik i da se šališ. Ali sam se prevario. Ti si negativna osoba i samo tražiš razloge da pljuješ po Novaku i po odredjenim korisnicima ovde. Koja li je svrha tvog bivstvovanja ovde nije mi jasno.
odlican ''pregled'' krstarice i njenih korisnika... malo je onih koji su realni, puno je onih koji pljuju i vremenom svi poznavaoci tenisa dignu ruke od foruma, i ostaju samo oni koji dangube i prepucavaju se. teska vremena, prijatelju moj... ;)

Machony

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.937
odlican ''pregled'' krstarice i njenih korisnika... malo je onih koji su realni, puno je onih koji pljuju i vremenom svi poznavaoci tenisa dignu ruke od foruma, i ostaju samo oni koji dangube i prepucavaju se. teska vremena, prijatelju moj... ;)
Tako je. Najveća danguba je onaj portir iz Švajcarske, taj spamuje sve teniske teme pišući hvalospeve o Novaku :D

- - - - - - - - - -

Šta mu bi ovde? Loše patike ili 2 sočiva u jednom oku? :D :hahaha:

duska.vodolija

Buduća legenda
Poruka
29.231

Odbrana titule Nole Majstore...:heart::heart::heart:

“Bilo je odlično za prvi meč na šljaci.
Izgubio sam jedan gem, tako da nije bilo previše nedostataka u igri.
Imao sam rivala koji je specijalista za šljaku, ali nije igrao ni blizu svog maksimuma, previše je pravio grešaka“.
“Pokušavao sam da koristim teren na pravi način i da mu ne dam da uđe u ritam.
Menjao sam uglove, bio agresivan i izlazio sam na mrežu. Veoma dobar prvi meč“.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.