Novak Đoković

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ne mislim da Viktor ne bi imao nikakve šanse protiv Conge, umeo je jako dobro da igra protiv njega. Istina da je Viktor sad psihički malo prso, pa ne uspeva da završi mečeve, al ko zna, sve je to šta bi bilo kad bi bilo.
Naravno, voleo bih da do te upale ramena nije nikada ni došlo i da je Novak osvojio još jedan Masters, pa da postavi još teži domaći zadatak drugima, ali krivo mi je zbog Viktora. Njemu bi ti poeni bili i te kako značajni.
 
Ne znam,moje misljenje je da Viktor trenutno ne bi imao sanse protiv Conge,a mozda i bi,ko zna,sto napisa-sta bi bilo kad bi bilo:lol:
Medjutim,i dalje mislim da je odlicno sto je Nole pobedio Viktora,zbog napada na njega koji bi usledili da je pustio Viktoru pobedu.Mogu samo da zamislim koji bi se cunami srusio na Noleta sa svih strana,tako da je ovako najbolje.
Moje misljenje ,naravno.
 
Ne znam,moje misljenje je da Viktor trenutno ne bi imao sanse protiv Conge,a mozda i bi,ko zna,sto napisa-sta bi bilo kad bi bilo:lol:
Medjutim,i dalje mislim da je odlicno sto je Nole pobedio Viktora,zbog napada na njega koji bi usledili da je pustio Viktoru pobedu.Mogu samo da zamislim koji bi se cunami srusio na Noleta sa svih strana,tako da je ovako najbolje.
Moje misljenje ,naravno.

Delimo misljenje.
Ne daju mi da ti dam repku.
:kiss:
 
Nole je folirant najobicniji, videcemo u Londonu sta ce da uradi!

...A OKLE SI TI BATICE...iz ljepe njihove :lol: ...?!

NOLE je ove godine uradio ono sto ni Fedja ni Nadal nisu ni u jednoj od njihovih sezona :lol: ...on je svoje dokazao, a oni neka sad pokusavaju napraviti isto :mrgreen: ...

I da ne osvoji London radi povrede...i dalje je BRILJIRAO U OVOJ SEZONI...:lol: ...a ako Bog da i u sledecoj...
 
Poslednja izmena:
...nije steta...neka malo ukoci sa poenima...mislim...treba sve to odbraniti...ima dovoljno poena, a i problema sa remenom...neka on to lagano zaljeci i spremi se za sledecu sezonu (: ...
A Tipsa neka ode za njega tamo i osvoji titulu (: ...
 
Evo razloga zasto je u losoj formi :cool:




PREVIŠE SE OPUSTIO
NOLE JEO GLUTEN


Posle osvajanja US Opena uzeo sam neku pastu i hleb. Zato sam fizički nespreman, otkrio Novak Đoković

114570.jpg


Prekršio pravilo!
Srpski teniser Novak Đoković priznao je da je posle US Opena koristio gluten i da je nakon toga došla serija povreda. Prvi igrač sveta imao je problema s leđima, zbog čega je odsustvovao mesec i po dana. Zbog povrede ramena otišao je sa turnira u Bazelu i Parizu.
- Sve je krenulo loše posle osvajanja US Opena. Hteo sam malo da se opustim, pa sam jeo gluten. Ne mogu tačno da se setim da li sam uzeo pastu ili hleb. Možda neki sendvič. Nisam siguran, ali to je verovatno uticalo na moju fizičku pripremljenost - kazao je Đoković.

Prvi igrač sveta ipak je poručio da s nestrpljenjem čeka kraj godine.
- Jedva čekam kraj uspešne sezone. Da bez reketa otputujem na neka tropska i egzotična mesta. To me stvarno raduje. Potreban mi je odmor, jer je godina bila duga i naporna. Mir i pauza od tenisa sigurno će mi dobro doći.
Đoković je istakao da još nema opuštanja, jer ga čeka završni masters u Londonu od 20. do 27. novembra.

- Nije još vreme da pričam o sledećoj godini, je ova još nije završena. Čeka me London, što je kruna sezone. Tu se pojavljuju najbolji teniseri, a posle toga me očekuje odmor. Tada ću razmišljati o 2012. godini, ali ne mogu da garantujem da mogu da odbranim sve turnire koje sam osvojio - završio je Đoković.

Janko čeka kao rezerva

Drugi srpski teniser Janko Tipsarević od ponedeljka će na ATP listi zauzimati deveto mesto, što automatski znači da će biti prva rezerva za Masters u Londonu.
Ukoliko neko odustane, zaigraće Tipsarević, a najbliži tome je Novak Đoković, koga muči rame. Problem s povredama imaju i Rafa Nadal i Mardi Fiš.

http://www.kurir-info.rs/sport/tenis/nole-jeo-gluten-148166.php
 
E ovo je već preterivanje, jedan sendvič ne može da izazove takve posledice. Gluten ipak treba unositi malo duže da bi odradio ono što stvara problem onima koji su na njega alergični. Pitanje je koliko je ovaj intervju istinit.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top