Nova vlada Republike Hrvatske

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
88.187
Sta mislite ko ce formirati novu vladu? Hrvatska Demokratska Zajednica ili Socijaldemokratska Partija Hrvatske?

U svakom slucaju podrsku Samostalne Demokratske Srpske Stranke i desna i leva strana traze, i Milorad Pupovac i Ratko Gajica su izjavili da se ovog puta podrska SDSS-a bazira na ispunjenju zahteva srpske nacionalne manjine. Izmedju ostalog, tu je jedno ministarstvo i cak moguce do nekoliko zamenika Ministara. SDSS je mozda blizi HDZu u tom pogledu, ali hoce li SDPova ponuda biti ubedljivija za Srbe?
 
imate dovoljno svojih problema s političarima, samo vam još i naši fale.
Управо то. Мука ми је и од ових наших, само ми требају неки слични кретени негде другде.

У ствари - читав свет их је пун. Тако да, стварно...

premda iskreno većinu naših bi rado izvezao pa makar i u srbiju.
Нека, хвала. ;) :)
 
Управо то. Мука ми је и од ових наших, само ми требају неки слични кретени негде другде.

У ствари - читав свет их је пун. Тако да, стварно...


Нека, хвала. ;) :)
koliko sam ja primjetio ti vaši političari umjesto da rade nešto konstruktivno samo se svadjaju i prave jal medju narodom.
a sve u cilju svog što dužeg boravka u saboru.
sakrivaju svoju nesposobnost optuživanjem druge političke opcije za sve i tako u krug :roll:

po sustavu :
drž*te lopova!!!!!
 
nije mi bila namjera postovati na ovoj temi barem dok se ne sazna ko će biti premijer...ali

Živio SDP i nova vlada,bez Sanadera i ostalih ulizica uključujuči i dupelizca Pupovca.
moram pozdravit purgera ipak...nije ga dugo bilo...:D

Опет, о хрватским изборима, влади... Овде. :confused:

Оставите то мало за неке своје форуме.

potpuno se slažem...i mene je već smorilo al vidim kod nekih još uvijek izaziva divljenje:roll:

samo neznam komu se to toliko dive...:confused:

jedni su kradljivci a drugi nesposobni... a poštenih i sposobnih jaaako malo...
(mislim na političare, naravno iz dvije najjače stranke..a ni ovi iz manjih nisu nešto puno bolji)

al ko voli nek izvoli:razz:

EDIT: što se mene tiće za ovu temu LOCK.... dok ne saznamo ko je pobednik sve ostalo je mlaćenje prazne slame:roll:
 

Back
Top