Nosite li brus ?

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
E zimi kad se natrontate, te jedna rolka, te džemper, te prsluk što vam štrikala tetka (od čiste vune) del' obučete još i brus ispod da vas steže ili date sebi ( a i njima) oduška?
Šetate li po kući u brusu il ga još sa vrata skidate?
Gledaju li vas muškarci u oči dok pričaju sa vama kad nemate brus? Preznoje se? Iskolače oči? Zamuckuju?
Nosite ga samo kad kosite?
 
af786df77ddd3d8df5390b0ea8932362.gif
hehehe..sa vrata skidam i bacam preko pola sobe,dovoljno me maltretira celog dana..inace u javnost ne idem bez,nije lepo da traumiram narod,ima dece napolju..a i depiliram poprsje redovno..
 
E zimi kad se natrontate, te jedna rolka, te džemper, te prsluk što vam štrikala tetka (od čiste vune) del' obučete još i brus ispod da vas steže ili date sebi ( a i njima) oduška?
Šetate li po kući u brusu il ga još sa vrata skidate?
Gledaju li vas muškarci u oči dok pričaju sa vama kad nemate brus? Preznoje se? Iskolače oči? Zamuckuju?
Nosite ga samo kad kosite?

Otorinolaringolog koji je operisao mojoj ćerki krajnike, svaki put dok razgovara sa mnom ne gleda me u oči već u sise, bez obzira što imam brus. Ja u zemlju od stida, ne znam kako da se ponašam, baš sam bila zatečena. Drugom prilikom, dok sam čekala kontrolni pregled, gledala sam kako razgovara s majkom druge pacijentkinje, naravno, sve gledajući i nju u sise. Tada sam shvatila da nisu moje sise idealne, već da je gospodin doktor perverzan.
 
Mene jednom covek na ulici pitao sto ne nosim brus. Cela ta opsednutost me stvarno podseca na ono viktorijansko doba kad su muskarci ludeli ako zeni ispod haljine proviri glezanj, sigurno su onda piljili u taj glezanj kao mutavi i nisu mogli da podignu pogled. Stvarno pateticno.
 
E zimi kad se natrontate, te jedna rolka, te džemper, te prsluk što vam štrikala tetka (od čiste vune) del' obučete još i brus ispod da vas steže ili date sebi ( a i njima) oduška?
Šetate li po kući u brusu il ga još sa vrata skidate?
Gledaju li vas muškarci u oči dok pričaju sa vama kad nemate brus? Preznoje se? Iskolače oči? Zamuckuju?
Nosite ga samo kad kosite?

Gledaju gde su mi sise! :lol: Retko kad nosim brus, leti ispod bele majice i neke druge garderobe, inače nema potrebe. :rida:
 
E zimi kad se natrontate, te jedna rolka, te džemper, te prsluk što vam štrikala tetka (od čiste vune) del' obučete još i brus ispod da vas steže ili date sebi ( a i njima) oduška?
Šetate li po kući u brusu il ga još sa vrata skidate?
Gledaju li vas muškarci u oči dok pričaju sa vama kad nemate brus? Preznoje se? Iskolače oči? Zamuckuju?
Nosite ga samo kad kosite?

Neće mi više trebati brus, smršao sam koju kilicu. :rumenka:

z:shock: Muškarci? :rumenka: Moraću početi da pratim reakcije sagovornika. Dobro me podseti. :ok:

:zcepanje:
 
Ne nosim ga nikad, i ne razumem sto mora da se nosi?
Tako je - ni ja ne razumem što mora!
Treba doneti neki zakon protiv tih bruseva, nešto kao za cigarete-da su zabranjeni na poslu, na javnim mestima, po kafanama. Kod kuće nek' radi šta ko hoće, molim lepo.
Možda bi tu zabranu trebalo uneti i u Ustav - ko izazivanje rasne, verske i druge netrpeljivosti i tačka.
 
pa ne mora,al zgodan je kad nemas tasnicu, u njega moz da turis pare,ili rezervne carape,al onda ti se svi dive,uauuuuuuuuuuu kako si obdarena,a tebi glupo sad da objasnjavas,ma ne tu sam stavila carape ako zaladni...
 

Back
Top