Nisam stroga, jer ispadnem smesna

Nisam strog ne zbog toga što ispadam smešan, nego jer ne postižem nikakav rezlutat, a gubim živce, koji su čini mi se odveć napeti. Otprilike sam ovakav kao na forumu, znači blag i pun razumevanja. To kad puknem su retke situacije koje se rešavaju u nekoliko rečenica, a uglavnom nisu vezane za osobe koje uopšte poznajem ili sa kojima delim život. To smatram incidentima i konfliktima situacije, a ne strogoćom.
Hah, verovatno imam pogrešnu predstavu o sebi. Ipak sam samo forumaš.
 
Rezervni sam oficir tako da sam imao priliku trenirati strogoću i u vojsci i u ratu . Strogoću nisam nikada volio jer mi je otac oficir što se tiče strogoće bio čisti fašista .
Ja sam radio sa minimumom strogoće i vidio sam da i taj način može donijeti odlične rezultate .Strogu strogoću treniraju oni koji baš nisu čisti u glavu .
 
Nisam strog ne zbog toga što ispadam smešan, nego jer ne postižem nikakav rezlutat, a gubim živce, koji su čini mi se odveć napeti. Otprilike sam ovakav kao na forumu, znači blag i pun razumevanja. To kad puknem su retke situacije koje se rešavaju u nekoliko rečenica, a uglavnom nisu vezane za osobe koje uopšte poznajem ili sa kojima delim život. To smatram incidentima i konfliktima situacije, a ne strogoćom.
Hah, verovatno imam pogrešnu predstavu o sebi. Ipak sam samo forumaš.

Ti bas jesi strog
Ne diskutujes nego odmah presudis,ne oprastas drugima
To je neki moj utisak
 
Rezervni sam oficir tako da sam imao priliku trenirati strogoću i u vojsci i u ratu . Strogoću nisam nikada volio jer mi je otac oficir što se tiče strogoće bio čisti fašista .
Ja sam radio sa minimumom strogoće i vidio sam da i taj način može donijeti odlične rezultate .Strogu strogoću treniraju oni koji baš nisu čisti u glavu .

Ti si dosledan covek, a to je kod "strogoce" najbitnije.
 
Ti bas jesi strog
Ne diskutujes nego odmah presudis,ne oprastas drugima
To je neki moj utisak
Heh, dobro rekoh da verovatno imam pogrešnu predstavu o sebi. Mada sam u jednoj rečenici objasnio situacije kada se dešava ovo što si pomenula.
Ipak, sasvim je moguće da si u pravu, jer sam pre nekoliko dana sedeo u pabu sa ekipom iz dečačkih dana, gde mi jedan prijatelj na moje zaprepaštenje reče kako sam bio prek čovek. Na svu sreću jedan drugi se tu uključio i počeo da me brani i da mu govori da me uopšte nije kapirao i da to što priča nema veze s mozgom. To me je malo utešilo, ali sam svejedno razmišljao o ovome što mi je rekao čovek koji me dobro poznaje.

Kakogod bilo, strogoću kao pojam doživljavam kao generalan stav; dakle nešto tipa onoga što je Saki opisao. Kao jedan permanentan odnos prema ljudima i životnim pojavama, kao neku vrstu drila i presije, na sebe ili na druge.
Eto, ako je ipak tačno ovo što si rekla da ne diskutujem nego presudim, tu i dalje ne vidim strogoću u smislu kako je opisah.
Misim ono strog sam jer ne diskutujem, nego pustim kraju.

Ali okej, sigurno strogoća može da se definiše i na taj način, kako si je ti opisala.
 
ekstra
ispred mene ne smes da beknes
dobro pazis da lukavo odmeris do koje granice smes da ides,odnosno ponasas se kao inferiorno nize bice
dakle manipulator
to su na primer degenerici u doba elektronike
zapravo to im je mehanizam da bi koliko toliko kompenzovali svoju inferiornost
ili to ili puse jedni drugima da ih ima u dovoljnom broju
 
Rezervni sam oficir tako da sam imao priliku trenirati strogoću i u vojsci i u ratu . Strogoću nisam nikada volio jer mi je otac oficir što se tiče strogoće bio čisti fašista .
Ja sam radio sa minimumom strogoće i vidio sam da i taj način može donijeti odlične rezultate .Strogu strogoću treniraju oni koji baš nisu čisti u glavu .
Za takvu vrstu ozbiljnosti i strogosti treba biti predodredjen, ne moze svako to da postigne.
 
neki imaju teoriju da mi je hica tata :lol:
kazu da umem da slozim neki eben pogled
plus sto sam grlata i kad podviknem moze cela ceta u sred fronta da me cuje
u sustini ne smatram sebe strogom osobom, u zavisnosti od situacije tako se i postavim, ako imam razloga da treniram strogocu ok moze

ebe me faca, nemam te stroge crte lica, i izgledam mladje u faci pa se mnogi zeznu na osnovu toga me ne smatraju ozbiljno, ume to da bude zeznuto u poslu kad si nadredjeni, misle da sam neko levo smetalo i tako se postave na prvi momenat prema meni, pa se iznenade kad shvate da ce samnom imati posla, momentalno promene ponasanje :lol: zanimljivo za posmatrati
 
neki imaju teoriju da mi je hica tata :lol:
kazu da umem da slozim neki eben pogled
plus sto sam grlata i kad podviknem moze cela ceta u sred fronta da me cuje
u sustini ne smatram sebe strogom osobom, u zavisnosti od situacije tako se i postavim, ako imam razloga da treniram strogocu ok moze

ebe me faca, nemam te stroge crte lica, i izgledam mladje u faci pa se mnogi zeznu na osnovu toga me ne smatraju ozbiljno, ume to da bude zeznuto u poslu kad si nadredjeni, misle da sam neko levo smetalo i tako se postave na prvi momenat prema meni, pa se iznenade kad shvate da ce samnom imati posla, momentalno promene ponasanje :lol: zanimljivo za posmatrati

BDSM... dominacija... :zper:

:lol:
 

Back
Top