Nikolić: Srbija i Hrvatska trebaju živjeti u trajnom miru

Pa naravno.covek lepo rece:
Kad Hrvatska vrati imovinu svim gradjanima srpske nacionalnosti, kad im isplati zaostale penzije, kad im kompenzuje ono sot su izgubili od imovine, kad im poveze penzioni staz...............Onda nema problema uopste..........Manje-vise se slazem sa tim.

imovina srba u hrvatskoj je neotudjiva. niko je ne moze oduzeti.
 
Nakon Jasenovca,Oluje i Bljeska nikada Srbija i Hrvatska ne mogu živeti u trajnom miru ....
Nikada !
Mogu da se gledaju preko tarabe,nazovu jedni drugima "dobar dan" i nastave baviti se svojim poslom.
Tu se priča završava.
Srbi više nikada da ne požele takvu "braću" !
sto se nas tice ruka vam je davno pruzena, a uopce nas nije briga dali cete je prihvatit ili ne bez obzira na bljesak i oluju. za jasenovac se u biti slazemo i mi i vi
 
:hahaha: Па то им причам све време а они не капирају.........
Priličnije bi bilo da je rekao:
Kad krainski Srbi:
-Izvinu se za nepriznavanje Republike Hrvatske
-Naknade štetu za rušenje Zadara, Vukovara, Dubrovnika, granatiranje Zagreba i ostalih mjesta u nezavisnoj Republici Hrvatskoj.
-Kad isplate štetu Hrvatskoj za bespravnu uzurpacij prostora koji pripada državi Hrvatskoj.
-I .....................??????.
A ko im brani i danas da podnesu zahtjev za povrat imovine i vrate se u nju.
-
 
Priličnije bi bilo da je rekao:
Kad krainski Srbi:
-Izvinu se za nepriznavanje Republike Hrvatske
-Naknade štetu za rušenje Zadara, Vukovara, Dubrovnika, granatiranje Zagreba i ostalih mjesta u nezavisnoj Republici Hrvatskoj.
-Kad isplate štetu Hrvatskoj za bespravnu uzurpacij prostora koji pripada državi Hrvatskoj.
-I .....................??????.
A ko im brani i danas da podnesu zahtjev za povrat imovine i vrate se u nju.
-

otprilike :ok:
 
Zamjeram Hrvatima što su svoje četnike poslali nama, da mi sa njima muku mučimo.. Ko da nemamo vec i ovih svojih dovoljno.
Doduse, nisu samo oni krivi, ima tu i krivnje zapadnjaka kao i u citavoj prici 1991.-1995.
Na primjeru Hrvatske moze se zakljuciti da tamo gdje nema četnika uspjeh je zagarantovan, kako ekonomski tako i politicki, obrazovni, kulturni itd.
Četnicima samo neka je pustiti bradu do pupka, kosu do stražnjice, ne kupati se pola godine, a potom skakutati po šumama i spavati po medvjedjim brlozima, i niko sretniji od njih. Teško onima koji sa njima moraju disati isti vazduh i živjeti pod istim nebom.
Nažalost, mi u BiH smo osudjeni na to. To je nase prokletstvo.
 
Zamjeram Hrvatima što su svoje četnike poslali nama, da mi sa njima muku mučimo.. Ko da nemamo vec i ovih svojih dovoljno.
Doduse, nisu samo oni krivi, ima tu i krivnje zapadnjaka kao i u citavoj prici 1991.-1995.
Na primjeru Hrvatske moze se zakljuciti da tamo gdje nema četnika uspjeh je zagarantovan, kako ekonomski tako i politicki, obrazovni, kulturni itd.
Četnicima samo neka je pustiti bradu do pupka, kosu do stražnjice, ne kupati se pola godine, a potom skakutati po šumama i spavati po medvjedjim brlozima, i niko sretniji od njih. Teško onima koji sa njima moraju disati isti vazduh i živjeti pod istim nebom.
Nažalost, mi u BiH smo osudjeni na to. To je nase prokletstvo.

Nismo ih mi slali.

Sami su pošli.
 
Zamjeram Hrvatima što su svoje četnike poslali nama, da mi sa njima muku mučimo.. Ko da nemamo vec i ovih svojih dovoljno.
Doduse, nisu samo oni krivi, ima tu i krivnje zapadnjaka kao i u citavoj prici 1991.-1995.
Na primjeru Hrvatske moze se zakljuciti da tamo gdje nema četnika uspjeh je zagarantovan, kako ekonomski tako i politicki, obrazovni, kulturni itd.
Četnicima samo neka je pustiti bradu do pupka, kosu do stražnjice, ne kupati se pola godine, a potom skakutati po šumama i spavati po medvjedjim brlozima, i niko sretniji od njih. Teško onima koji sa njima moraju disati isti vazduh i živjeti pod istim nebom.
Nažalost, mi u BiH smo osudjeni na to. To je nase prokletstvo.

A da li im zameraš na ustašama koje su ti slali?
 
Pa naravno.covek lepo rece:
Kad Hrvatska vrati imovinu svim gradjanima srpske nacionalnosti, kad im isplati zaostale penzije, kad im kompenzuje ono sot su izgubili od imovine, kad im poveze penzioni staz...............Onda nema problema uopste..........Manje-vise se slazem sa tim.

..to ce se desit onda kad Srbija plati ratnu odstetu...a to ce bit kad na qurcu nokat nikne !!!
 
:hahaha: Па то им причам све време а они не капирају.........
Није то све.И ви и Тома сте изоставили најважније,а то су суђења хрватским ратним злочинцима за злочине према Србима.Ако Хрвати неће да им суде,онда тај посао треба полагано и без буке да раде српске тајне службе,по заслузи.
 
Da,oni se međusobno pozdravljaju sa "Bok,stari".
Stariji,kad se sretnu "Faljen Isus,susjed",uz odgovor "Faljen i vsi sveci" (ovo "vsi" nije greška,tako izgovaraju).
A,kako se obraćaju onima preko plota,nemam pojma.
Videćemo ....

sve se slažem ali ponekad je bolje i ne pozdraviti ,jer ako kaeš "dobar dan" a ono pada kiša eto ti razloga za razmenu olova kazem bolje nekad oćutati
 
Није то све.И ви и Тома сте изоставили најважније,а то су суђења хрватским ратним злочинцима за злочине према Србима.Ако Хрвати неће да им суде,онда тај посао треба полагано и без буке да раде српске тајне службе,по заслузи.

jeste u potpunosti se slažem ,samo medalja ima dve strane
 
jeste u potpunosti se slažem ,samo medalja ima dve strane
Нема.Има ту случајева који имају на души више убистава,са сведоцима,доказима и свачим још.И нисам ово поставио за дискусију и да те питам да ли хоћеш или сматраш да треба,јер знам да 95% вас сматра да су ваше убице уједно и хероји.
 

Back
Top