Nikad vise!?

Kad,prestanes da jedes,buljis u prazno satima,tesko dises pri pomisli na susret,noge ti klecaju,drhtis celim telom kao da ti je hladno a napolju 35c,ocekujes sa svakim telefonskim zvonom da je sudbonosni poziv,oblacis najlepsu haljinu i razmisljas da li je dovoljno dobra,ne spavas nocima a kad spavas sanjas samo omiljeno stvorenje...Sve ovo navedeno nema veze sa starosnom granicom to ti je tako kad god se ja zaljubim...a nisam bas tako "mala". :wink:
 
hm pitam se sta je starije Leptirici ili zaljubljivanje?
ILI su prvo nastali leptirici pa se ljudi zaljubljivali ili...uh sta sve necu ovde da procitam!

Da li ovi ljudi razmisle pre nego postave pitanje????????? Ova pitanja su mi na nivou dece od 7-8 god. Od njih bi to ocekivao ali od "zrelih" ljudi...
 
naturaly:
hm pitam se sta je starije Leptirici ili zaljubljivanje?
ILI su prvo nastali leptirici pa se ljudi zaljubljivali ili...uh sta sve necu ovde da procitam!

Da li ovi ljudi razmisle pre nego postave pitanje????????? Ova pitanja su mi na nivou dece od 7-8 god. Od njih bi to ocekivao ali od "zrelih" ljudi...
Ne seri
 
Znam,mammy,ne primaj se :) .
A ti,bre,El Muerte,otkud ti to da gledam spanske serije?Ako ti se ne svidja izraz,a ti nadji bolji.Meni samo nedostaje taj osecaj,bila sam uvek zaljubljena u nekog do pre tri godine,a onda odjednom :shock: pri cemu me okolina pravi na nenormalnu sto zelim da se zaljubim sa 22.
 
Ja nekako mislim da zaljubljivanje ide teze s godinama. Kad si tinejdzer, kriterijumi su ti nizi, lakse se budi taj osecaj, a brzo i prolazi. Kasnije neke druge stvari su vaznije, mi postajemo zahtevniji i teze se zaljubljujemo, mada mislim da ipak nije nemoguce.
 
blizance:
Kad,prestanes da jedes,buljis u prazno satima,tesko dises pri pomisli na susret,noge ti klecaju,drhtis celim telom kao da ti je hladno a napolju 35c,ocekujes sa svakim telefonskim zvonom da je sudbonosni poziv,oblacis najlepsu haljinu i razmisljas da li je dovoljno dobra,ne spavas nocima a kad spavas sanjas samo omiljeno stvorenje...Sve ovo navedeno nema veze sa starosnom granicom to ti je tako kad god se ja zaljubim...a nisam bas tako "mala". :wink:
E ovo je pravi opis zaljubljenosti.

kakvi bre leptirici, moljci u stomaku.......sapunice prolaze kroz vas ljudi. Zamislite da neko na ulici uzvikne STO MU GROMOVA! Sta biste pomislili? Da se to oduvek govorilo? :)
 
Procitao sam jednom da PRVO UMIRE LJUBAV KA VOLJENOJ OSOBI, ZATIM UMIRE VERA U BOGA; NADA UMIRE POSLEDNJA, A SA NJOM I MI SAMI :idea: Dakle, ma koliko godina imali, potrebno je samo nadati se!!! SRECA JE LEPA SAMO DOK SE CEKA :wink:
 

Back
Top