Nikad vise!?

mammy:
drzare:
mammy:
Uzaludna:
Hvala,bas ste zlatni,vratili ste mi nadu.P.S.Nije meni frka,nego nema,bre...
Objavis oglas ovdje negdje...javice se valjda neko od `junaka`
hm, a koje si ti god., odakle si....? :twisted:

Vidis, Uzaludna, kako sam ti sredila frajku?
Prosto ne znam kako da ti zahvalim.
Da,radi se o leptiricima,ne o udaji,vezi,sexu,samo o tom najlepsem osecaju na svetu koji se pojavljuje pri samoj pomisli na neku osobu,mogucnosti susreta...
 
Ne....apsolutno ne,ja sam se zaljubila i osecam se tako lepo!A opet nisam vise tinedzerka,odavno sam pererasla te 'lude'godine......
i mogu samo da akzem da imam prave pravcate simptome zaljubljenosti,rasejanost,uvek sam nasmejana i sreca.....ma ljubav nema granica......
 
storm cloud:
Sand storm:
KB:
Dobro je ima jos takvih,a ja mislio da nesto nije u redu samnom.Ja vec 4 godine ni blizu zaljubljivanja.
Uh,zar je moguce da nas ima jos takvih? Ja sam nakon velike ljubavi imala iluziju o novoj...i kako rekoh bese samo iluzija.Kako zivis bez ljubavi 4 godine?

Ako nije zaljubljen, ne znači da živi bez ljubavi. :?

Usmerio sam je ka porodici,prijateljima,ljudima koji je zasluzuju.Naravno to nije isti tip ljubavi,ali ima to i pozitivnih strana sazreo sam,naucio se strpljenju i samopostovanju.
 
to je zapravo iz nemackog,oni kazu "Schmetterling im Bauch",ali vise za neku tremu i to...pa,kad razmislimo-slican je osecaj i kad je covek zaljubljen:znoje mu se dlanovi,oseca konstantnu napetost,budnost,cula izostrena,srce lupa,a misli fixirane na samo jedno=njega/nju...u tezim slucajevima:nesanica,gubitak apetita i volje za sve drugo u zivotu,kod nekog osecaj euforije...sta znam,nisam expert za zaljubljivanje,nazalost :-(
 
Sand storm:
Ljubavi ili zaljubljenosti?Izuzmimo ljubav prema zivotinjama,prirodi,slobodi...Pisemo o leptiricima u stomaku kada je u pitanju druga osoba :wink:

O tome ti i pričam - postoji razlika između te dve stvari. Ako se neko nije godinama zaljubio, to ne znači da nekoga ne voli :!: Uostalom, možda je sve to vreme bio zaljubljen u jednu osobu. :P
 
vd:
RE : SINDI

1. nikad ne reci nikad .

2. poslednja u čoveku umire nada .

p.s : glavu gore , čemu život ako nismo spremni da volimo i budemo voljeni .


hehehhehehe..nismo se razumeli..samo sam se prikljucila tvojoj malo statistici..ne je odgovor na pitanje u temi :wink:
 
storm cloud:
Sand storm:
Ljubavi ili zaljubljenosti?Izuzmimo ljubav prema zivotinjama,prirodi,slobodi...Pisemo o leptiricima u stomaku kada je u pitanju druga osoba :wink:

O tome ti i pričam - postoji razlika između te dve stvari. Ako se neko nije godinama zaljubio, to ne znači da nekoga ne voli :!: Uostalom, možda je sve to vreme bio zaljubljen u jednu osobu. :P
pa da,skroz se slazem...i razumem :-(
 
peach:
grrrr,muskarci!
cuti tamo da ne postanes Muerto!
Ajde reci da nisam u pravu!!!??? Make ti........"leeeeepitiriciiiii u stomaku". To je tako slatko i romanticno hihihihihihihi

LOOK AT ME IM A BEAUTIFUL BUTTERFLY

Daaaajjj....mani te se spanskih sapunica i romanticnih teenage filmica.
Izuzetno glupav i izlizan izraz.

P.S: Sto ono GRRRR muskarci?!?!? Sta???? ja sam musko pa ne znam sta je ljubav i romantika???? Sto volim takav stereotip. A stvari su inace obrnute.
Pa zar ne znas da su najvece romanticne pesme bas muskarci pisali? Uzmimo samo na primer Rambimbranat Tagorea.........
 
El Muerte:
peach:
grrrr,muskarci!
cuti tamo da ne postanes Muerto!
Ajde reci da nisam u pravu!!!??? Make ti........"leeeeepitiriciiiii u stomaku". To je tako slatko i romanticno hihihihihihihi

LOOK AT ME IM A BEAUTIFUL BUTTERFLY

Daaaajjj....mani te se spanskih sapunica i romanticnih teenage filmica.
Izuzetno glupav i izlizan izraz.

P.S: Sto ono GRRRR muskarci?!?!? Pa zar ne znas da su najvece romanticne pesme bas muskarci pisali. Uzmimo na primer Rambimbranat Tagorea.........
mene nash'o,c!
pa ja bas nisam u tom leptiric-romanticnom-sapunica fazonu!
al',pusti ljude koji su zaljubljeni da to budu na nacin kakav odaberu!
 
peach:
storm cloud:
Sand storm:
Ljubavi ili zaljubljenosti?Izuzmimo ljubav prema zivotinjama,prirodi,slobodi...Pisemo o leptiricima u stomaku kada je u pitanju druga osoba :wink:

O tome ti i pričam - postoji razlika između te dve stvari. Ako se neko nije godinama zaljubio, to ne znači da nekoga ne voli :!: Uostalom, možda je sve to vreme bio zaljubljen u jednu osobu. :P
pa da,skroz se slazem...i razumem :-(

:cry:
 
Šta ste napali te leptiriće :lol: , izraz jeste malo jeftin, ali kako drugačije opisati taj osećaj? Kako god se zaljubljenost ispoljavala, definitivno je ta jeza koja prolazi kroz stomak najizraženija. :D
 
peach:
El Muerte:
peach:
grrrr,muskarci!
cuti tamo da ne postanes Muerto!
Ajde reci da nisam u pravu!!!??? Make ti........"leeeeepitiriciiiii u stomaku". To je tako slatko i romanticno hihihihihihihi

LOOK AT ME IM A BEAUTIFUL BUTTERFLY

Daaaajjj....mani te se spanskih sapunica i romanticnih teenage filmica.
Izuzetno glupav i izlizan izraz.

P.S: Sto ono GRRRR muskarci?!?!? Pa zar ne znas da su najvece romanticne pesme bas muskarci pisali. Uzmimo na primer Rambimbranat Tagorea.........
mene nash'o,c!
pa ja bas nisam u tom leptiric-romanticnom-sapunica fazonu!
al',pusti ljude koji su zaljubljeni da to budu na nacin kakav odaberu!
Nemam ja nista protiv zaljubljenosti.....sacuvaj Boze!
Ali zar je potrebana filmsko-holivudska fraza.Mislim kupiti fazone iz filmova...to je meni bas fuj.........i tuzno.....
Ponekad se zapitam sta su ljudi pricali pre toga?!?!!?
:?:
 
El Muerte:
peach:
El Muerte:
peach:
grrrr,muskarci!
cuti tamo da ne postanes Muerto!
Ajde reci da nisam u pravu!!!??? Make ti........"leeeeepitiriciiiii u stomaku". To je tako slatko i romanticno hihihihihihihi

LOOK AT ME IM A BEAUTIFUL BUTTERFLY

Daaaajjj....mani te se spanskih sapunica i romanticnih teenage filmica.
Izuzetno glupav i izlizan izraz.

P.S: Sto ono GRRRR muskarci?!?!? Pa zar ne znas da su najvece romanticne pesme bas muskarci pisali. Uzmimo na primer Rambimbranat Tagorea.........
mene nash'o,c!
pa ja bas nisam u tom leptiric-romanticnom-sapunica fazonu!
al',pusti ljude koji su zaljubljeni da to budu na nacin kakav odaberu!
Nemam ja nista protiv zaljubljenosti.....sacuvaj Boze!
Ali zar je potrebana filmsko-holivudska fraza.Mislim kupiti fazone iz filmova...to je meni bas fuj.........i tuzno.....
Ponekad se zapitam sta su ljudi pricali pre toga?!?!!?
:?:
hm,pa i ja!:-(
danas sam bas napljuvala nekog "romanticnog" bayu na savremenom,tema "kako ste zaprosili...blah" tako da se again ne osecam adekvatnom da ti objasnim :?
 
Kad si mladji/mladja lakshe reagujes na neciju fizicku pojavu, pa se lako zaljubis. Kad vremenom skapiras da je fizicki izgled manje bitan a da je vaznije (i teze) pronaci nekog ko ti je soulmate onda zaljubljivanje ide sporije... pa tu onda nema ni takvih organskih shokova kao sto su leptiri ili albatrosi u stomaku.

Teorije, teorije...
 
Uzaludna:
mammy:
drzare:
mammy:
Uzaludna:
Hvala,bas ste zlatni,vratili ste mi nadu.P.S.Nije meni frka,nego nema,bre...
Objavis oglas ovdje negdje...javice se valjda neko od `junaka`
hm, a koje si ti god., odakle si....? :twisted:

Vidis, Uzaludna, kako sam ti sredila frajku?
Prosto ne znam kako da ti zahvalim.
Da,radi se o leptiricima,ne o udaji,vezi,sexu,samo o tom najlepsem osecaju na svetu koji se pojavljuje pri samoj pomisli na neku osobu,mogucnosti susreta...

Ja se zezala :roll:
 

Back
Top