Ни песма Евровизије не може проћи без политике

Ja sam mislio da si ti pismen, da nećeš da pitaš gluposti

Elem, u prvom polufinalu je bila samo Zorja uz Breskvicu, od onih koji su završili finale na visokim pozicijama

Takođe žiri je bio potpuno drugačiji

Za sva pitanja svih koji i dalje vide zaveru i prevaru, na raspolaganju sam
Lazes ocigledno. Evo ti spisak numera iznad.
Tu je bila I Lena, i Lik u Ogledalu i Bedem.
Sve favoriti. Favoriti zirija, naravno.
 
jesu sad cu ti naci
Teya je dibijala sve 12 od zirija
sad cu videti za breskvicu mislim da je i ona dobijala 12
Нашао сам, мада у уживо програму нису саопштили ништа.

Како је могуће да јој је Сајси у полуфиналу дала 10 или 12, а у финалу где је чак и боље отпевала дала јој нулу ???
Па логично је да јој да рецимо 5, ако има нових 5 фаворита.

Шта се десило са радикалком Маријом, која је вероватно дала 12, а онда само 4 ???

Само један члан жирија је остао доследан својој првој оцени.
 
tako je namestili su dovoljno sms glasova i mislili su da su sve time postigli, prevideli su ziri
dakle nisu uspeli da nameste kako treba
Izvini ja se ne bavim politikom uopste pa je bilo providno ovo oko politizovanog namestanja breskvici
zar ti ovo nije sve reklo ko stoji iza tog porojekta
https://forum.krstarica.com/threads...roci-bez-politike.995697/page-2#post-48648197

Što bi nameštalo kroz SMS glasove

Ja nikad ali nikad nisam glasala za pesmu u takmičenju sad sam glasala i znam mnoge koji su to uradili

Veze nemam sa SNS niti sa opozicijom niti bilo kojom strankom

Da nisu za Teyu Doru kupljeni SMS?
 
breskvicu su sjebali jos u startu, ljudi koji mrze srbe..proglasili su pjesmu hitlerovskom i gdje takva pjesma da se cuje na jednoj iskrenoj svecanoj bogomdanoj evroviziji...teya po meni 0 bambija..cim je otvorila pjesmu sa nemam nemam nemam ja, uz jedno veliko tvrdo akcentovanje na m meni se zeludac prevrno...

breskvica zbog politicke korektnosti nece predstavaljati srbiji...mozda je i bolje..jer i da je otisla, nesto napravila opet bi izdajnici srbije pokupili poene, plakate i znackice...
 
Izvini nemaS PRAVO DA ME VREDJAS
a slobodno misli kako hoces

ja se politikom ne bavim

zanimaju me samo pesme

Ja te nigde nisam uvredila samo pitam da li si sigurna li siguran da su glasali za Ukrajinu?

I da pitala sam kako te nije sramota da lažeš da Ukrajini nije nameštena pobeda kada je 2/3 ljudi iz Evrope koji su komentarisali to tvrdilo
 
Da obično tako funkcionišu prevare

Oni koji kupuju brojeve za glasanje optužuju onu drugi stranu

Puste se te priče "držite lopova"

Evo sada ide spin po mrežama, pišu neki kako slušajući Ramondu plaču, pa kao eto nema potrebe za podelama

Ok urađena je prevara i nakon početnog seirenja i očigledne podvale i prevare ide pranje .. jerbo dolaze izbori a nije lepo da se misli kako ekipa oko ex DS a Olivera and Co kradu i prekrajaju volju ..

Odvratno
Испричај овде народу, јавно, да зна народ, како су Ђилас, Шолак и другосрбијанци покрали изборе за Евровизију.
 
I neće se sećati da je Albanija bila poslednja prošle godine a pesma im zvučala baš nacionalistička. Ako ove godine budu iznad nas sa nekom zabavnom pesmom, biće, "Naravno da njih guraju. Oni im se ulizuju sa ovakvom muzikom. Nisu ko mi...."
i onda kad bude poslednja na Evroviziji, bice prica “Evropa mrzi sve sto je srpsko”
 
Prvosrbijanci bi doslovno samog Sotonu glasali i pratili, sve sto treba da kaze je "Kosovo je Srbija" ili "Srbi ceo vek neduzni i svi se izivljavaju nad njima a oni nikad ni mrava zgazili nisu!!!" i to je to, automatski bi postao i sam Bog u srbiji. Ne bi ih uopste interesovalo sto je Sotona, cak bi i bibliju ponovo napisali i napravili Isusa zlim. "A sto Isus nije dosao u odbranu naseg jadnog napacenog naroda/!??!!"
brate na ovom subredditu je neko okacio in memoriam za jebenog Kisindzera sa klipom kako prica da je Bosna u srednjem veku bila srpska zemlja. Znaci bukvalno samo neko da kaze nesto iole ok za nas, odma je veliki srpski prijatelj
 
Zakazala organizacija

Neko nije javio Sajsici da su kupili dovoljno glasova za SMS pada ona ne mora da se blamira sa 0

Ovako ispalo očigledno
Сисај МС је то самовољно радила, или по налогу Ђиласа, Шолака и другосрбијанаца?

Како то неко није јавио Сисајци, а она у жирију, и јавно се приказује број СМС гласова, а доступан је и путем интернета, а она сигурно зна да користи мобилни телефон. ДАкле, хоћеш да кажеш да члан жирија није знао колико је СМС гласова за ког кандидата стигло?

Мсм...ја знам да си ти луда, али ове теорије већ треба ставити на ПТФ Теорије завера.
 
Stasala je nova generacija debila zadojenih na SNS-radikalskom mleku, čestitam nam svima! Ispiranje mozgova Kosovom, srpstvom, nacionalizmom, farmom, zadrugom, turbo folk kičem u kombinaciji sa devalvacijom obrazovanja i ekonomskim srozavanjem, i dobiješ ovaj mentalni invaliditet od koga ćemo se teško oporaviti.
Hah, nek je pošalju da se izblamiramo. Uvek kad se guramo sa ovakvim sranjima, završimo poslednji.
Ispadamo smešni. Državni vrh proda to isto Kosovo, a onda priglupoj većini prodaje ovakve limunadice i udara na nekakav “nacionalni ponos”, a zapravo samo stvara masu impotentnih nacionalista koji će u bliskoj budućnosti praviti nove ratove.
Niko nije usrao Srbiju kao “patriote” i “prvosrbijanci” ili kako god vole da se zovu ovog petka. Ove i ovakve “patriotske” snage su usud i sahrana Srbije.
 
breskvicu su sjebali jos u startu, ljudi koji mrze srbe..proglasili su pjesmu hitlerovskom i gdje takva pjesma da se cuje na jednoj iskrenoj svecanoj bogomdanoj evroviziji...teya po meni 0 bambija..cim je otvorila pjesmu sa nemam nemam nemam ja, uz jedno veliko tvrdo akcentovanje na m meni se zeludac prevrno...

breskvica zbog politicke korektnosti nece predstavaljati srbiji...mozda je i bolje..jer i da je otisla, nesto napravila opet bi izdajnici srbije pokupili poene, plakate i znackice...
И ти се слажеш самном да су Ђилас, Шолак и другосрбијанци покрали изборе?
 
Сисај МС је то самовољно радила, или по налогу Ђиласа, Шолака и другосрбијанаца?

Како то неко није јавио Сисајци, а она у жирију, и јавно се приказује број СМС гласова, а доступан је и путем интернета, а она сигурно зна да користи мобилни телефон. ДАкле, хоћеш да кажеш да члан жирија није знао колико је СМС гласова за ког кандидата стигло?

Мсм...ја знам да си ти луда, али ове теорије већ треба ставити на ПТФ Теорије завера.
U momentu kada ziri ocjenjuje, on ne zna rezultate SMS-a. Zato sto ziri dobija list, glasa, potpisuje i predaje organizatoru istovremeno kada glasa i publika. A ono javljanje kasnije i diktiranje rezultata je samo protokol.
 
Da i izgledala je puno drugacije sa sve satanistickim simbolima i brnjicom u nosu

sto bi maja Nikolic osudila ali eto sad podrzala breskvicu jer je spc lobirala za nju isto

Znači da je ljudima bitno šta se peva a ne ko peva

Da je Teya Dora pevala pesmu koju peva Breskva ja bi glasala za Teyu Doru i da su je ovako providnu pokrali branila bi je
 

Back
Top