nezavisnost CG

Ljudi, živeo sam u CG, spasao se odatle itd. loše sam prošao tamo dole, ali nije bitno. Jedno je sigurno, referendum treba ili konačno raspisati, ili ga skinuti s dnevnog reda, pošto sve već prelazi u smejuriju tipa nemojte da me dirate raspisaću referendum. Jedno je sigurno: ne želim da živim sa onima koji u svojim državnim glasilima objavljuju feljtone o tome kako ih je Srbija okupirala 1918. godine itd. Žao mi je jedino što mi je dete rodjeno dole... pa moram da idem dole da joj vadim dokumenta...

Rade012:
Ljudi, živeo sam u CG, spasao se odatle itd. loše sam prošao tamo dole, ali nije bitno. Jedno je sigurno, referendum treba ili konačno raspisati, ili ga skinuti s dnevnog reda, pošto sve već prelazi u smejuriju tipa nemojte da me dirate raspisaću referendum. Jedno je sigurno: ne želim da živim sa onima koji u svojim državnim glasilima objavljuju feljtone o tome kako ih je Srbija okupirala 1918. godine itd. Žao mi je jedino što mi je dete rodjeno dole... pa moram da idem dole da joj vadim dokumenta...

Па сви из Србије им говоре исто као и Ти да већ једном распишу референдум... али 'оћеш... изгледа да су се и Црњи и Гори прерачунали и схватили да им се то не исплати и сада покушавају на све начине а све шаљући "емисаре" да наговоре Србију да и ми распишемо референдум - јер им се по свој прилици другачије НЕ ПАШЕ... Влада Србије их је откачила е сада покушавају преко медија да отворе расправу не би ли нервирали грађане Србије па да и они затраже изјашњавање...
само их треба откулирати и упутити НА ГЛАСАЊЕ ! 8-)

Лепетанец:
"u svemu te podrzavam sve smo mi nesposobni i nista ne znamo. da nam nema vas srba ne znam kako bi prezivjeli. MRSH zbog takvog razmisljanja kao sto ti reprezentujes i treba da se ocijepimo, pa hranite tom velikom srpskom politikom nekog drugog. a ta vasa prava koja ce te naslijediti necete moci pocet ostvarivati jos par godina, dokle god postoji Hag-a i ljudi koji su na slobodi. a mi kao NEZAVISNI bicemo tih par godina ispred vas bez naslijedjenih PRAVA I NASLIDJENE PROSLOSTI

vi mu sudite a ja cu i dalje da pricam Crnogorski, a naciju niko ne stvara ona je starija i od vase srpske nacije samo ste se vi malo zanjeli. ako smo pravoslavci nismo SRBI kao sto vi mislite. zbog vaseg nepriznavanja crnogoraca i zelim da se odvojimo od vas"

Овим је мали Ђилас рекао све и упропастио оно што му је замало прошло код наивних. Морам признази да сам уживао у његовом слаткоастом наступу с почетка дискусије али ни близу колико на крају исте јер је потврдио моју теорију о новим усташама, усташама које као и све усташе имају директну подршку Ватикана.
Ако неко не верује нека ме замоли па да набројим конц-логоре у којима су били управници римокатолички свештеници који су касније постали римокатолички блажени, римокатолички оргазматрони или шта ли све већ што се постаје у "сјеменишту". Римокатоличком наравно.

За Владику Руфима

Нова девиза црногорске власти је: "Реци једно, мисли друго, а учини треће, у сваком случају онако да Ти будеш на добити и да Те не ухвате у лажи, рекло би се у свијету "образ ти је упрљан" !
Иначе унутрашња савијест пред Богом, знај, за Тебе не постоји !" - Основна новодукљанска заклетва која се полаже при приступању академији.

Шаман и врховни фис ЦПЦ,
Мираш Дупељубиви Ватикански

:mrgreen:

Back