Nezainteresovan bracni drug

Pa ako je svaleracija, sta hoce od nje... Ne pokusava ni da sakrije od nje toliku odbojnost, a kad mu zapreti da ce da ode - onda se pomire.
Da mu je stalo do te sigurnosti da ima zenu i dete, a pritom hoce da svrlja okolo, potrudio bi se da sakrije to. Sa druge strane, da mu nije stalo do toga, apsolutno bi mu bilo svejedno sta ce sa brakom biti, pustio bi je da ode u prvom trenutku kad mu kaze da ide. I u jednom, i u drugom slucaju ne sme da trpi to. Ko jos zeli da na taj nacin protraci svoj zivot i dragocene godine.
 
Poslednja izmena:
Gde je zrelost kod coveka kojem je gubljenje vremena da izadje napolje sa detetom?

Postoji nesto sto se zove odgovornost, i za neke stvari je dzaba da li te nesto mrzi ili ne, to se mora, imas obavezu, odgovoran si.
Ako si zrela osoba, prevladaces tu lenjost ovako ili onako, znas da se mora, i to je to, nema dalje price.
 
Gde je zrelost kod coveka kojem je gubljenje vremena da izadje napolje sa detetom?

Postoji nesto sto se zove odgovornost, i za neke stvari je dzaba da li te nesto mrzi ili ne, to se mora, imas obavezu, odgovoran si.
Ako si zrela osoba, prevladaces tu lenjost ovako ili onako, znas da se mora, i to je to, nema dalje price.

Наравно. Отац си, без обзира шта осећаш према мајци. Тај лик је једноставно безобразан.
 
Наравно. Отац си, без обзира шта осећаш према мајци. Тај лик је једноставно безобразан.

Upravo zbog svega ovoga mi ova prica ne deluje preterano ubedljivo, i neverovatna je.
Ali sta znam, mnogo puta sam rekao da me nista vise ne moze iznenaditi, pa sam porekao to u nekom trenutku kasnije.
 
i ako prebacijes svu krivicu na njega i pronalazis mu brdo mana, glavni problem je nedostatak seksa. Bonus penis, pax en domus

mozda si se ugojila i ne staras se previse o sebi jer vreme posvecujes detetu. Uglavnom posveti sebi vise vremena. upisi na fitnes, flertuj sa muskarcima, cisto da se osecaj pozeljno. A ne postoji ni jedna ljubav koja traje godina. sve vremenom smori. . Naravno nemoj da varas muza, jer su te igre lose za igranje. obavezni nadji bilo kakav posao. obavezno, makar bila i cistacica u pekari.
 
Ima ljudi koji loše stoje sa intimnošću, inače ne vole poljupce, maženja, u seksu nekad bude i... traljavo. U početku to i odrađuju nekako, kad nema potrebe da se trude tad nastaje tek katastrofa.
Ima milion mogućnosti... Šta sa tim, kako izaći na kraj sa nekim ko ne želi ni minimalno da sarađaje, makar da objasni o čemu se radi. Da se svašta ne bi motalo ovom drugom po glavi.
 
Rekla je da jeste, i odbija da prica sa njom o tome. Kao malo dete

Pa ako supružnik odbija saradnju, onda bi postavljačica trebalo da radikalizuje situaciju. Privremeni prestanak bračne zajednice u nameri da se supružnik suoči sa realnošću i posledicama svog ponašanja je jedna opcija, ali ako postoje i još neke, tipa uključivanje trećih lica, tipa roditelja, prijatelja i medijacija pomoću njih, svakako bi ih sve trebalo iscrpeti pre razvoda.
 
Ako nisi u stanju da ga ostavis i pocnes samostalan zivot, uzmi auto i zapali sama u grad.reci da ides sa prijateljicom da se vidis .ostavi mu dete kuci..obavi svoje poslove, sedi u kafic popi kafu,odsustvuj par sati ,kada dodjes kuci, budi raspolozena, ako te pita gde si bila pricaj kako si se lepo provela itd..iskuliraj ga , ne trazi mu nista.ni sex ni paznju ni razgovor,daj veceru detetu i njemu, istusiraj se i sedi da gledas neki film,uz casu pica...a ako sretnes kod sledeceg izlaska nekog zgodnog koji ti se svidi,ocekujem da nisi operisana od sexa kao tvoj muz ( to nemoj da mu pricas :mrgreen: ) ... uzivaj zeno u zivotu kao sto on uziva u utakmicama i kompjuteru

Jel ovo jedini post koji ne sugerise svalerisanje...

Posle ja lose misljenje o zenama a pretvoriste iskljucivo seks kao resavanje nezadovoljstva....
Ispada kao da sam ja nevin kad ne vidim seks kao svetsko cudo za srecu....

Savet je ok, samo je pitanje da li je tip lud, posesivan ili tiranin...psihicki...
A mnogo olako vi rasparujete parove....a sve srecni u pm...forum prepun srecnih razvedenih.....a do mojega...

Jedino sto ne vidim razlog da ne prica sa njim bas ovako otvoreno kako vi pricate sa njom....

- - - - - - - - - -

Rekla je da jeste, i odbija da prica sa njom o tome. Kao malo dete

Bre, niko se od prve nije privoleo na nesto sto mu nije potaman...

- - - - - - - - - -

Ima ljudi koji loše stoje sa intimnošću, inače ne vole poljupce, maženja, u seksu nekad bude i... traljavo. U početku to i odrađuju nekako, kad nema potrebe da se trude tad nastaje tek katastrofa.
Ima milion mogućnosti... Šta sa tim, kako izaći na kraj sa nekim ko ne želi ni minimalno da sarađaje, makar da objasni o čemu se radi. Da se svašta ne bi motalo ovom drugom po glavi.

I posle ja lud sto mislim da su zene neopisivo glupa i oportunisticka bica.....i same znaju u sta gledaju.....
 
Није ми јасно како се такви ликови уопште ожене. Сигурно није био живљи ни раније.

moj burazer ne silazi sa sportskih kanala,ali je danas opro sudove dok mu zena cavrljala s nama,varao je ko zna kolko puta ,pomirili se,ovo nije prva ovakva tema gde se preuvelicava a posto drugu stranu price necemo cuti nema svrhe da stajemo na njenu stranu
 
Nemam pojma, nisam ja.
Ali znam sigurno da postoji mnogo loših brakova, gde ne štima sve kako treba. A ko je kriv? E to isto ne znam. Čak i kad čujem nešto, znam da svaka priča ima bar dve strane, pa tako i ova....

Знаш шта је најгоре? Маса жена које тако живе и не мисли да је у лошем браку.
 
Dragi moji citaoci, svaki savet mi je dobro dosao.Kao sto i sam naslov kaze, moj muz je jako teska osoba. Covek koji ne voli da se ljubi, dodiruje, na odnose ni ne pomislja. Uvek moram ja da pricam, da bi se ista desilo i tako godinama. Dosadilo mi je i ne pokusavam vise. Danas sam plakala jer ne vidim izlaz iz ove situacije.
Ne voli da putuje, ne voli nikud da ide. I ako krene onda zvoca non stop. Za njega je sve gubljenje vremena pa i izlazak sa detetom. Uvek me bombarduje pitanjima, ajde idemo kuci, dosta je bilo. Stalno zuri kuci jer mu je sve gubljenje vremena. Ako smo u prodavnici, pita me koliko ce to jos da traje, ajde pozuri, dosta kupovine...
Njemu je najlepse uz kompjuter i utukmice.
Nemam gde da odem. Nemam posla. Pri kraju sam doskolovavanja. Iskreno sa svojom zavrsenom strukom , ne znam da li bi uspela da prezivim, platim smestaj i sve ono sto je potrebno. Ne vidim izlaz iz ve situacije. Razgovor sa njim ne pomaze. Pakovala sam se i htela sam da odem.Onda se pomirimo , ali opet bude isto....Ne znam sta da radim....? Upomoc!


Mrzi me da citam koje si sve savete dobila od nasih kolega forumasa.... Zato mozda i kazem nesto sto je neko vec rekao...

Kao takav vas brak je emotivno mrtav. Nije resenje da bezis od problema, i zivis sa njim a kao da si sama.
Rekla si da nije bio takav ranije. Da li si se zapitala, ili njega pitala, da li je njemu stalo do tebe? Pomuslis li da mozda ima neku drugu, a da je prilicno slab zbog porodice i deteta, da ti prizna?
Kazes da mu nikakva zajednicka aktivnost ne pruza zadovoljstvo, sto znaci da emotivno prazan i nezadovoljan.
Nesto moras da uradis zbog sebe, tebi treba zivot a ne vegetiranje.
Idi do kraja jer svaki kraj je neki novi pocetak. Dugujes sebi srecu, sa njim ili bez njega.
 
Ako nisi u stanju da ga ostavis i pocnes samostalan zivot, uzmi auto i zapali sama u grad.reci da ides sa prijateljicom da se vidis .ostavi mu dete kuci..obavi svoje poslove, sedi u kafic popi kafu,odsustvuj par sati ,kada dodjes kuci, budi raspolozena, ako te pita gde si bila pricaj kako si se lepo provela itd..iskuliraj ga , ne trazi mu nista.ni sex ni paznju ni razgovor,daj veceru detetu i njemu, istusiraj se i sedi da gledas neki film,uz casu pica...a ako sretnes kod sledeceg izlaska nekog zgodnog koji ti se svidi,ocekujem da nisi operisana od sexa kao tvoj muz ( to nemoj da mu pricas :mrgreen: ) ... uzivaj zeno u zivotu kao sto on uziva u utakmicama i kompjuteru

Pravi savet.

I jedino oruzje koje ustvari imas.

Ako ni ono ne upali - trazi razvod.
 

Slične teme


Back
Top